Maize

Populārākie raksti
Izgaršo Latgali: 10 Zilo ezeru zemes kulinārā mantojuma vietas un to gardumu receptes  (2)
18.februāris 2017 08:55
Latgales reģions ir īpašs ar savām unikālajām dabas ainavām, izkoptām tradīcijām, bagātu un daudzveidīgu kultūru, bet latgaliešu viesmīlība ir Latgales vizītkarte arī ārpus Latvijas robežām. Īsta latgalieša mājas ne viens nav pametis ar tukšu vēderu. Ikviens viesis ir pacienāts ar sātīgām pusdienām, visbiežāk ar kādu no Latgales kulinārā mantojuma ēdieniem – griušļi, kļockām vai buļbu bļīnim.
10 britu virtuves ēdieni, ko vērts nobaudīt  (7)
09.marts 2016 19:38
Turpinot Tasty.lv nelielo rakstu sēriju par dažādām pasaules virtuvēm un to ēdieniem, kurus vērts nobaudīt kaut reizi dzīvē, šoreiz pievērsīsimies Lielbritānijas interesantajiem un gardajiem kulinārajiem brīnumiem. Tā kā Lielbritānija sastāv no četrām daļām – Velsas, Anglijas, Skotijas un Ziemeļīrijas –, valsts nacionālā virtuve iekļauj katra reģiona īpašos ēdienus.
10 indiešu virtuves ēdieni, kas noteikti jāpamēģina  (1)
23.aprīlis 2016 16:21
To, ka Indijai vēsturiski bijusi liela ietekme tajā, kā veidosies pārējās pasaules kulinārija, apliecina tas, ka daudzi kuģotāji no Eiropas devušies tieši uz šo zemi pēc garšvielām un citām izejvielām. Veģetāras rīsu maltītes, pikanti gaļas ēdieni un medaini saldi našķi – tās ir tikai dažas lietas, ko izcelt no šīs valsts nacionālās virtuves.