Mājas svētība

Mājas svētība

Mājas svētība ir augu apmaiņas punkts Rīgā, kas mediju uzmanības centrā nonāca pēc administratīvā soda saņemšanas par radio klausīšanos. 2012. gadā radio ziņu skanēšanas brīdī bodē ieradās policija un sodīja darbiniekus ar 500 latu sodu. Pēc notikušā sašutusi bija gan sabiedrība, gan politiķi, kuri rosināja atcelt tā dēvēto "radio klausīšanās nodevu".

Populārākie raksti
Kā attīrīt mājokli no negatīvās enerģijas?  (6)
04.februāris 2015 20:56
Tāpat kā cilvēkam, arī mājoklim ir sava enerģētika un tā ik pa laikam ir jāatjauno. Kā var zināt, ka mājoklī uzkrājusies negatīva enerģija un kā no tās veiksmīgi atbrīvoties?
Četri pieticīgi telpaugi tumšām telpām
06.februāris 2015 20:49
Ja tavā mājoklī pārsvarā ir tumšas vietas, kur varētu tikt novietoti telpaugi, noteikti nevajag no tiem atteikties pavisam. Ir daudz tādu telpaugu, kas spēj dzīvot ēnainās vietās, bet šajā reizē iepazīstinām ar četriem pieticīgiem un viegli sasniedzamiem augiem.
6. janvāris - Zvaigznes diena, kad jāatvadās no svētku rotājumiem  (1)
06.janvāris 2015 09:46
Lai arī nupat esam attapušies no svētku svinēšanas, ir pienākusi Zvaigznes jeb Trejkungu diena, kas tradicionāli tiek uzskatīta par pēdējo Ziemassvētku dienu, kad pieņemts ar godu atvadīties no svētku rotājumiem mājās.