Maķedonija

Maķedonija

Maķedonija ir valsts Dienvidaustrumeiropā, Balkānu reģionā. Valsts pilnais pagaidu nosaukums ir bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija, jo vēsturiski Maķedonija ir ar Grieķiju saistīts reģions un Grieķija paudusi, ka izmantos veto tiesības pret Maķedonijas iestāšanos ES vai NATO, ja netiks panākta vienošanās par valsts nosaukuma maiņu.

Populārākie raksti
Lepno auto vraki jeb 'Gumball 3000' avārijas  (34)
23.maijs 2013 06:06
Otrdien pēcpusdienā uz Ainažu šosejas slidena ceļa un, iespējams, pārsniegta ātruma dēļ avarēja " Gumball 3000 " dalībnieka " Ferrari ". Tomēr tā nebūt nav slavenā luksusa auto rallija dalībnieku pirmā avārija Latvijā.
Balkānu brīnumi: alternatīvs ceļojums dārgajiem kūrortiem un aizjūras zemēm  (3)
16.aprīlis 2016 08:53
Balkāni ir jaunais melnais, pārfrāzējot slaveno teicienu, atzīs daudzi ceļojumu eksperti. Šī krāšņā pussala ceļotājiem pat vairs nav kaut kas alternatīvs. Tas ir iecienīts, izcils un arī ļoti ekonomiski izdevīgs brīvdienu galamērķis. Ņemot vērā traģiskos notikumus Ēģiptē, Turcijā un citur, šis reģions kļūst arvien pieprasītāks, turklāt brīnumainās dabas un labā piedāvājuma dēļ cienījami konkurē ar tādiem tūrisma grandiem kā kaimiņos esošā Itālija un Grieķija, jo arī šeit apskatāmas vēsturiskas liecības un drupas, kā arī krāšņi dabas skati, bet klimats ir brīnišķīgs.
Kosovas dēļ var sākties jauns karš, brīdina Serbija  (133)
21.aprīlis 2017 21:04
Serbijas amatpersonas piektdien brīdinājušas par jauna kara iespējamību Balkānos, ja Albānija mēģinās pievienot Kosovu un Rietumi šādas ieceres neapturēs.