Makro fotogrāfijas

Populārākie raksti
Monstri no jūras dzelmes: kādas radības mīt 30 metru dziļumā
31.jūlijs 2015 10:42
29 gadus vecais fotogrāfs Stīvens Holinskis, kurš aizrāvies arī ar niršanu, iemūžinājis veselu kolekciju jūras "monstru", kas mīt aptuveni 30 metru dziļumā. Fotogrāfijas uzņemtas Indonēzijā, Filipīnās, kā arī Britu Kolumbijā, un brīžiem nedaudz atgādina kadrus no šausmu filmas.
2015. gada labākās fotogrāfijas, kas uzņemtas zem ūdens  (4)
29.aprīlis 2015 19:11
Nupat paziņoti starptautiskā konkursa zemūdens fotogrāfiju konkursa '2015 Underwater Photography Contest' rezultāti, kas atklājuši daudz brīnumainu skatu, kādi vērojami šajā šķidrumā. Konkursu rīko Maiami universitāte, un darbi apbalvoti četrās kategorijās: makrofotogrāfija, platleņķa foto, zivju un jūras iemītnieku foto, kā arī labākie studentu darbi.
Unikāli kadri: Kā jūras iemītnieki izskatās rentgena staros
10.marts 2015 18:49
Pasaulslavenais Smitsona institūts sastāv no 19 muzejiem, 156 filiālēm un deviņiem zinātniski pētnieciskajiem centriem, kuros atrodas pasaulē lielākā eksponātu krātuve. Zivju eksemplāru vien ir četri miljoni, tostarp rentgenogrammas, kas jūras radības ļauj pētīt no iekšpuses. Daļa no tām apskatāma jaunajā izstādē 'X-ray Vision: Fish Inside Out', kurā var iepazīties ar dažādām zivīm, zušiem, jūras zirdziņiem un citiem zemūdens brīnumiem.