Mākslas muzejs Rīgas birža

Mākslas muzejs Rīgas birža

Mākslas muzejs Rīgas birža atklāts 2011. gadā. Rīgas biržas ēka celta laikā no 1852. līdz 1855. gadam, taču pēc tās restaurācijas un muzeja ierīkošanas visas telpas pirmo reizi ēkas pastāvēšanas vēsturē ir pilnībā atvērtas publikai.

Populārākie raksti
'Delfi Kultūra' iesaka: 10 labas idejas garām brīvdienām
24.marts 2016 14:00
Līdz ar pavasara lielākajiem kristiešu svētkiem ik gadu lielākā daļa no mums tiek pie veselām četrām brīvdienām pēc kārtas. Tas ir pietiekami daudz, lai cilvēks pat mazliet apjuktu – ko vēl iesākt bez olu kaujām mājas kārtībā un šūpoļu meklēšanas kaimiņu pagalmā. Tāpēc "Delfi Kultūra" piedāvā 10 labas idejas garām brīvdienām, gan ar Lieldienu nedēļai piederīgu noskaņu, gan bez tās.
Somijai 100: Sibēliuss, Mumini, rokmūzika un citi somu kultūras lepnumi  (7)
06.decembris 2017 06:56
Trešdien, 6. decembrī, Somijas valsts svin savu simtgadi. Somijai bija īpaša loma arī Latvijas valsts tapšanā, proti, Somijas karavīri piedalījās Latvijas Brīvības cīņās, tāpēc Latvijas valsts Somiju simtgadē sveica jau oktobrī, kad ar speciālu koncertprogrammu tur viesojās Valsts Akadēmiskais koris "Latvija".
Rīgā aplūkojama iespaidīga aborigēnu un papuasu mākslas kolekcija  (13)
14.februāris 2016 10:22
Mākslas muzejā "Rīgas birža" no 13. februāra līdz 17. aprīlim ir skatāma aborigēnu un papuasu mākslas izstāde no Lietuvas Mākslas muzeja krājuma, portālu "Delfi" informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pārstāvji.