Mārcis Auziņš

Mārcis Auziņš

Mārcis Auziņš ir ievērojams latviešu fiziķis un Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis, kurš kopš 2007. gada strādā Latvijas Universitātes rektora amatā. Karjeras laikā strādājis vairākās ārvalstu augstskolās kā viesprofesors, kā arī viņš ir vairāk kā 100 zinātnisko rakstu autors starptautiskos žurnālos un vairāk kā 140 konferenču referātu autors.

Populārākie raksti
Ateisms, terorisms, Dievs un atsaucīgie latvieši – skandalozais Oksfordas profesors intervijā 'Delfi'  (426)
27.novembris 2015 03:16
Piektdienas, 13. novembra, vakaru kupls studentu un citu interesentu pulks bija izvēlējies pavadīt Latvijas Universitātes (LU) Lielajā Aulā, lai klausītos, kā labi reklamētajā diskusijā ar provokatīvu nosaukumu "Vai zinātne ir apglabājusi Dievu" prātiem mērosies LU eksrektors fiziķis Mārcis Auziņš un Oksfordas matemātikas profesors Džons Lenokss. Pēc Auziņa teiktā, tik lielu uzmanību un daudzskaitlīgu klausītāju pulku kā šī diskusija Lielā Aula iepriekš pieredzējusi vien tad, kad tur savulaik ar koncertu uzstājies Raimonds Pauls .
Auziņš gatavs apdomāt piedāvājumu kļūt par Valsts prezidentu  (247)
30.marts 2015 07:27
Latvijas Universitātes (LU) rektors Mārcis Auziņš ir gatavs apdomāt piedāvājumu kļūt par Valsts prezidentu, ja šis piedāvājums būs nopietns.
Sociālajos tīklos jūsmo par 'Dzimuši Rīgā' augsto kvalitāti  (70)
07.jūlijs 2014 16:00
Svētdienas, 6.jūlija, vakarā pie operas notikušais koncerts "Dzimuši Rīgā" neatstāja vienaldzīgus tikai klātesošos, bet arī tos tūkstošus sociālo tīklu lietotāju, kuri koncertu skatīja dažāda izmēra ekrānos. Daudzi no viņiem savas emocijas pauduši arī "Twitter", "Facebook" un citviet internetā.