Merila Strīpa

Merila Strīpa

Merila Strīpa ir pasaulslavena ASV aktrise. Karjeras laikā saņēmusi daudzus apbalvojumus un tiek uzskatīta par vienu no visu laiku labākajiem aktieriem. Atveidojusi galveno lomu daudzās populārās filmās kā, piemēram "The Devil Wears Prada", "The Iron Lady", "Marvin's Room" un citās.

Populārākie raksti
Septiņi Holivudas pāri, kuru laulība izturējusi laika pārbaudi  (16)
01.jūnijs 2017 10:52
Mūsdienās pāris mēnešus ilga laulība vairs nav retums – kur nu vēl brīvdomīgajās šovbiznesa aprindās, kur dažādi vilinājumi gaida ik uz stūra.
Aktieri, kuru mājās ir visvairāk 'Oskaru': Top 13  (13)
19.februāris 2013 18:02
Amerikas Kinoakadēmija "Oskara" balvu pasniedz kopš 1929. gada, taču tikai retais var lepoties ar vairāk nekā vienu zelta statueti. Portāls "Delfi" iepazīstina ar tiem dzīvajiem aktieriem, kuru mājās ir divi un pat trīs "Oskari".
Slavenības pret Trampu: mūziķi atsakās spēlēt prezidenta inaugurācijā  (123)
11.janvāris 2017 15:01
Pēc Merilas Strīpas slavenās runas Holivudas ārvalstu preses asociācijas balvas "Zelta globuss" ceremonijā, kurā viena no visu laiku labākajām kino aktrisēm emocionāli kritizēja jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu, ārvalstu medijos parādījies jēdziens "Kultūras karš". Tomēr šāda tipa "karš" bija sācies jau kādu laiku pirms nu jau vēsturē iegājušās runas, sagādājot ievērojamas grūtības Trampa pārstāvjiem, kuri atbildīgi par 20. janvārī gaidāmo inaugurācijas ceremoniju, jo vairāki uzaicinātie mūziķi atsakās no iespējas uzstāties svinīgajā pasākumā.