NASCAR

NASCAR

NASCAR ir ir Amerikā lielākā sērijauto sporta sacensību līga, kas dibināta 1948. gadā. NASCAR pārraudzībā ir 100 trases. Sacensības ir vienas no ASV visskatītākajām sporta pārraidēm, kas tiek translētas arī daudzās citās pasaules valstīs.

Populārākie raksti
Sportisti, kuri visvairāk ziedo labdarībai  (10)
12.septembris 2014 19:30
Pasaules vadošie sportisti savās algās saņem lielas naudas summas, viņiem ir ienesīgi reklāmas līgumi, par ko sabiedrība allaž ir labi informēta. Bet sabiedrība reti zina, ka šie bagātie sportisti ir vieni no dāsnākajiem dažādās labdarības akcijās, palīdzot gan bērniem iegūt izglītību, gan palīdz cīņā ar dažādām slimībā.
Video: maskējies NASCAR pilots izvizina auto pārdevēju  (28)
13.marts 2013 13:49
Internetā publicēts "Pepsi MAX" sponsorēts video, kurā ar ūsām un bārdu nomaskējies NASCAR pilots Džefs Gordons dodas uz kādu auto placi, kur piekrīt izbraukt ar 580 ZS jaudīgo " Chevrolet Camaro ZL1 " spēkratu un sportiskā manierē izvizina auto pārdevēju, kurš noticējis vīrieša stāstītajam, ka viņš ar tik jaudīgu auto nav braucis.
Sacīkstes laikā NASCAR čempions Stjuarts nāvējoši notriec pilotu  (23)
10.augusts 2014 15:04
Amerikāņu autobraucējs un trīskārtējs " NASCAR  Sprint Cup Series" čempions Tonijs Stjuarts sacīkstes laikā nāvējoši notrieca sacīkšu braucēju Kevinu Vordu, vēsta "USA Today".