Natālija Portmena

Natālija Portmena

Natālija Portmena ir pazīstama ASV aktrise un modele. karjeras laikā piedalījusies vairākās pazīstamās filmās kā, piemēram, "V for Vendetta", "Black Swan", "Star Wars" un citās. Saņēmusi daudzus apbalvojumus.

Populārākie raksti
Neprātīga rīšana un badošanās: slavenu aktieru biedējošās svara izmaiņas  (5)
09.novembris 2017 12:27
Ne tikai skaistums prasa upurus, bet arī veiksmīga karjera Holivudā. Dažreiz ar grimētāju izveicību nepietiek, un aktieriem lomas dēļ ir jānotievē vai – gluži pretēji – jāuzbarojas. Lielajā kino pārvērtību meistaru netrūkst, un "Delfi Izklaide" piedāvā aplūkot dažus spilgtākos piemērus, kas apliecina – būt aktierim nav viegls darbs.
Talantīgas un gudras: desmit intelektuālākās kinozvaigznes  (16)
09.decembris 2017 10:37
Valda stereotips – lai kļūtu par aktieri, pietiek vien ar smuku ģīmi vai trenētu ķermeni. Izrādās, vairākas zvaigznes ir pietiekami gudras, lai gūtu panākumus arī ārpus Holivudas. Dažs aktiera darbu joprojām apvieno ar studijām, bet kāds cits pat strādājis par profesoru.
Kāpēc viņas reiz noskuva matus? Desmit pasaulslavenu sieviešu stāsti
03.maijs 2016 20:10
Mode, lomu specifika, solidarizēšanās un atbrīvošanās no visa negatīvā – tādi ir galvenie iemesli, kādēļ sievietes izlemj noskūt matus. Iespējams, ka esam redzējuši vairākas fotogrāfijas, kurās ar tikko nodzītām galviņām izrādās pasaulē slavenas sievietes, taču kāds ir viņu izvēles pamatojums? Desmit pasaulslavenas sievietes un viņu stāsti!