National Geographic

Populārākie raksti
Astoņi brīnišķīgi un neparasti tuneļi no visas pasaules  (1)
14.janvāris 2016 11:55
Inženiertehniskas būves nav skaistas un romantiskas? Diez vai tam piekritīs cilvēki, kas redzējuši šos īpašos un interesantos tuneļus no visas pasaules. Izrādās, ka daži no tiem ir dabas veidojumi, kam cilvēki atraduši labu pielietojumu. Tunelis, kam jau izsenis piešķirta arī nedaudz mītiska nozīme (kā nekā, tā galā gaida gaisma), var būt arī ļoti īpašs objekts, ko vērts apskatīt ceļojuma laikā.
No salām līdz kalniem: 10 Eiropas skaistākās ainavas  (2)
23.maijs 2016 21:00
Vasaras krāšņumā dabas bagātības ir labākais, ko baudīt atvaļinājumā. Kalni, jūra, salas, gleznainas alas un ciemi – tas viss atrodams arī tepat Eiropā. Lūk, skaistākās vecā kontinenta dabas vietas, ko jau tradicionāli nosaucis prestižais portāls Europeanbestdestinations.com . Ja plānojat šovasar izrauties no lielpilsētas burzmas, šīs būs īstās vietas, kurp doties.
Slavenas klintis un to arkas, kas pēdējās desmitgadēs sākušas brukt vai vairs neeksistē  (1)
09.marts 2017 06:58
Trešdien, 8. martā, pasauli pāršalca ziņa, ka uz mūžiem zudusi slavenā Azūra arka Maltā, kas bija ļoti iecienīts tūrisma objekts un iemūžināts neskaitāmās fotogrāfijās un filmās, tostarp tur filmētas seriāla "Troņu spēle" ("Game of Thrones") epizodes. Vairāk lasiet šeit. Tomēr šī parādība nav nekas neparasts un tieši tāpat kā izveidojusi neparastos klinšu objektus, erozija tos arī izposta. Lūk, vēl citi slaveni klinšu veidojumi, kas neatgriezeniski sabrukuši.