Naudas atmazgāšana

Naudas atmazgāšana

Naudas atmazgāšana ir manipulācijas ar naudas līdzekļiem, kuru mērķis ir slēpt noziedzīgi iegūtu līdzekļu nelegālo izcelsmi. Naudas atmazgāšana ir krimināli sodāms noziegums.

Populārākie raksti
Pētījums: Latvija kļuvusi par vienu no Krievijas organizētās noziedzības centriem  (175)
20.aprīlis 2017 12:38
Krievijā bāzētas organizētās noziedzības grupas, kurām nereti ir ciešas saites ar Kremli, dažādojušas savu darbību Eiropā, tostarp arī Latvijā, tādēļ Eiropas valstu institūcijām tās vairāk vajadzētu uztvert kā drošības, nevis noziedzības problēmu, secināts Eiropas Ārlietu padomes (ECFR) publicētā britu pētnieka Marka Galeoti pētījumā "Crimintern: How The Kremlin Uses Russia’s Criminal Networks In Europe" ("Crimintern: Kā Kremlis izmanto Krievijas organizētās noziedzības saites Eiropā").
Naudas atmazgāšana un starptautiska zagļu banda – daži likumsargu ķērieni luksusa auto jomā  (11)
20.decembris 2016 07:02
Pirmdien Valsts policija (VP) paziņoja par prokuratūrai nodotu kriminālprocesu pret trim personām saistībā ar Eiropas Savienībā (ES) zagtu luksusa klases auto izvešanu caur Latviju uz Tadžikistānu . Portāls “Delfi” piedāvā ieskatu spilgtākajos gadījumos, kas atklāti luksusa auto jomā.
Pērn pirmo reizi Latvijā konstatēta iespējama terorisma finansēšana  (24)
30.marts 2016 14:44
Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests pērn pirmo reizi Drošības policijai (DP) ziņojis par iespējamo terorisma finansēšanu.