Nekustamā īpašuma nodoklis

Nekustamā īpašuma nodoklis

Nekustamā īpašuma nodoklis ir maksājums, ar kuru apliek zemi, ēkas vai to daļas un citas nepārvietojamas lietas, kas ir juridiskas vai fiziskas personas īpašumā.

Populārākie raksti
Dārgie īpašumi: kam nākamgad pieaugs nodokļi un kādas atlaides piedāvās valdība  (427)
26.janvāris 2017 00:06
Pērn Saeima nolēma iesaldēt īpašumu kadastrālo vērtību straujo pieaugumu, kas būtiski palielinātu īpašumu nodokli. Šis lēmums gan ir spēkā tikai gadu, un tagad Finanšu ministrijas darba grupa meklē risinājumus, kā ierobežot nodokļu slogu. Portāls "Delfi" piedāvā apkopojumu par to, ko paredz Valsts zemes dienesta piedāvājums un ko piedāvā ministrijas.
VID bez politiskajiem kuratoriem un uzņēmumi, kas neiet līdzi laikam. Saruna ar finanšu ministri  (84)
31.oktobris 2016 00:08
Uzņēmumiem, kas krāpjas nodokļu jomā, jāpiemēro bargāki sodi, intervijā portālam "Delfi" saka finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), stāstot par plāniem palielināt kapitāla nodokļus un ieviest progresīvu nekustamā īpašuma nodokli.
No pāris centiem līdz 8900 eiro – kāds nodoklis jāmaksā par īpašumu Rīgā  (253)
09.marts 2017 00:06
Sabiedrības uzmanību nesen piesaistīja fakts, ka māksliniecei Džemmai Skulmei par ģimenes namu – darbnīcu Mežaparkā ir jāmaksā tūkstošiem eiro liels nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN). Portāls "Delfi" piedāvā apkopojumu par to, kādi ir lielākie un mazākie aprēķinātie NĪN maksājumi par 2016. gadu.