Nellija Ločmele

Nellija Ločmele

Nellija Ločmele ir latviešu žurnāliste. Bijusi izdevniecības "Dienas mediji" galvenā redaktore, taču 2009. gadā pēc konflikta ar valdes priekšsēdētāju Aleksandru Tralmaku kopā ar vairākiem kolēģiem pameta laikrakstu "Diena". Viens no galvenajiem nesaskaņu cēloņiem bija neskaidrība par uzņēmuma galvenajiem labuma guvējiem. 2010. gadā Ločmele ar kolēģiem izveidoja nedēļas žurnālu "Ir".

Populārākie raksti
Lato Lapsas brālis Endo pārņem SIA 'Žurnāls Ir Nauda' un vēršas policijā  (89)
23.septembris 2016 12:00
Žurnālista Lato Lapsas brālis Endo ir kļuvis par SIA "Žurnāls Ir Nauda" īpašnieku un vērsies policijā, apšaubot pirms vairākiem gadiem žurnāla īstenotus norēķinus, bet policijā šī iesnieguma pārbaudei ierosināts kriminālprocess, apstiprina žurnāla "Ir" vadība.
'Ir' redaktore par 'Rīdzenes' sarunām: vairākām amatpersonām jāatstāj amati  (248)
21.jūnijs 2017 05:18
Amati jāatstāj visām amatpersonām, kas "izgaismojušās" oligarhu "dzīrēs" viesnīcas "Rīdzene" numuriņos, portālam "Delfi" vērtē žurnāla " Ir " galvenā redaktore Nellija Ločmele .
Tiesa apķīlā žurnāla 'Ir' kontus  (121)
31.jūlijs 2014 11:01
Rīgas Centra rajona tiesa, apmierinot maksātnespējas administratora Māra Sprūda pieteikumu, nolēmusi apķīlāt žurnāla " Ir " izdevēja AS " Cits medijs " aktīvus 22 979 eiro apmērā.