Nets

Nets

Nets ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs, kas bāzēts Bruklinā. Klubs dibināts 1967. gadā un līdz 2012. gadam bija pazīstams kā Ņūdžersijas Nets. Kluba lielākais īpašnieks ir Krievijas miljardieris Mihails Prohorovs. Viens no kluba īpašniekiem ir arī pasaulslavenais reperis no Bruklinas Jay-Z, kurš bija viens no galvenajiem kluba mājvietas maiņas iniciatoriem.

Populārākie raksti
Biedriņš iekļauts 'Forbes' vislabāk apmaksāto 'soliņa deldētāju' sarakstā  (60)
25.jūnijs 2013 12:10
Nacionālās basketbola asociācijas ( NBA ) kluba Goldensteitas " Warriors " latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš iekļuvis ietekmīgā izdevuma "Forbes" veidotajā vislabāk apmaksāto sportistu-"soliņa deldētāju" sarakstā.
Video: Sporta televīzijas 'milzis' ESPN latviski reklamē Porziņģa un 'Knicks' spēli  (57)
02.decembris 2015 08:01
Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis turpina iekarot Nacionālo basketbola asociāciju ( NBA ), un slavenais ASV sporta televīzijas kanāls ESPN savā reklāmā par Ņujorkas " Knicks " un Bruklinas " Nets " gaidāmo spēli izmantoja latviešu valodu.
Porziņģa kārtējais lieliskais sniegums pārtrauc 'Knicks' zaudējumu sēriju  (32)
03.decembris 2015 06:12
Latviešu talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien Nacionālās basketbola asociācijas ( NBA ) regulārā čempionāta spēlē guva 17 punktus un savāca desmit atlēkušās bumbas, palīdzot viņa pārstāvētajai komandai Ņujorkas " Knicks " pārtraukt četru zaudējumu sēriju un izcīnīt uzvaru.