Nils Ušakovs

Nils Ušakovs

Nils Ušakovs ir Latvijas politiķis, partiju apvienības "Saskaņas Centrs" priekšsēdētājs. Bijis Saeimas deputāts, bet kopš 2009. gada ir Rīgas domes priekšsēdētājs. Pirms politiķa karjeras uzsākšanas bija žurnālists Krievijas televīzijas NTV Baltijas nodaļā, Latvijas Televīzijas ziņu dienestā, laikrakstā "Respubļika", laikrakstā "Telegraf", TV5 un Krievijas ziņu aģentūrā ITAR-TASS.

Populārākie raksti
15 gadi 'Eirovīzijā': Nepareizās kleitas, kritika un skaitļi  (85)
05.maijs 2014 18:40
Otrdienas, 6. maija, vakarā tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju ar satraukumu sirdīs ieslēgs televizorus, lai sekotu līdzi starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajam pusfinālam – tajā par tiesībām iekļūt lielajā finālā cīnīsies apvienība Aarzemnieki .
Foto: Kā precējās Nils Ušakovs un Iveta Strautiņa  (243)
22.novembris 2014 18:19
Par vienu no šīs nedēļas apspriestākajiem notikumiem Latvijā kļuva Rīgas mēra Nila Ušakova un viņa biroja vadītājas Ivetas Strautiņas (abi attēlā) laulības – tā kā Strautiņa vēl šovasar noliedza, ka abus saista romantiskas attiecības, kāzas daudziem bija pārsteigums.
'Saskaņa' zaudē, JKP un LRA/LA iegūst – jaunais deputātu vietu sadalījums Rīgas domē  (431)
04.jūnijs 2017 12:43
Pašreizējais Rīgas domes vadošais spēks " Saskaņa "/" Gods kalpot Rīgai " ("Saskaņa"/GKR) pašvaldību vēlēšanās saglabājusi vairākumu, taču zaudējis septiņus mandātus, liecina jaunākie Centrālās vēlēšanu komisijas dati.