Norvēģija ir valsts Skandināvijas rietumu daļā. Tā ir viena no ekonomiski stabilākajām valstīm pasaulē, kā arī viena no lielākajām naftas eksportētājvalstīm pasaulē.

'Lauma Fabrics' iegādājas 50% kapitāldaļu ģeotekstila ražotnē 'Tele Textile Latvia'  (1)
Tekstilmateriālu ražošanas uzņēmums SIA "Lauma Fabrics" iegādājusies 50% kapitāldaļas uzņēmumā SIA "Tele Textile Latvia", kas nodarbojas ar tehniskā tekstila jeb ģeotekstila ražošanu, informēja "Lauma Fabrics" valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš.
Rasnačs vērtēs Olaines cietuma Atkarīgo centra gatavību sākt jaunu resocializācijas programmu  (8)
Trešdien, 25. maijā, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA) apmeklēs Atkarīgo centru Olaines cietumā, lai vērtētu tā gatavību sākt jaunu resocializācijas programmu īstenošanu, portālu “Delfi” informēja ministra preses pārstāvis Andris Vitenburgs.
24.maijs 2016 12:33
Piena pārstrādes koncerns AS " Food Union " pašlaik Ķīnā būvē divas pārstrādes rūpnīcas. Plānots, ka piena produktu ražošana Ķīnā tiks sākta 2018.gadā, Latvijas Bankas rīkotajā diskusijā sacīja AS "Rīgas piena kombināts" valdes priekšsēdētājs, "Food Union" grupas stratēģijas un biznesa attīstības viceprezidents Normunds Staņēvičs.
Zināmi Latvijas hokeja izlases pretinieki 2017. gada PČ  (39)
24.maijs 2016 11:48
Latvijas hokeja izlase 2017. gada pasaules čempionātā spēlēs A apakšgrupā Vācijas pilsētā Ķelnē, vēsta Starptautiskā Hokeja federācija.
No salām līdz kalniem: 10 Eiropas skaistākās ainavas  (2)
23.maijs 2016 21:00
Vasaras krāšņumā dabas bagātības ir labākais, ko baudīt atvaļinājumā. Kalni, jūra, salas, gleznainas alas un ciemi – tas viss atrodams arī tepat Eiropā. Lūk, skaistākās vecā kontinenta dabas vietas, ko jau tradicionāli nosaucis prestižais portāls Europeanbestdestinations.com . Ja plānojat šovasar izrauties no lielpilsētas burzmas, šīs būs īstās vietas, kurp doties.
Latvijas hokeja izlase IIHF rangā atkritusi uz 12. vietu  (4)
23.maijs 2016 14:13
Latvijas hokeja izlase pēc Krievijā notikušā pasaules čempionāta Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rangā atkritusi uz 12. vietu.
Noslēdzošais IIHF nenopietnais rangs: Vai tas bija Konors Harlamovs?  (1)
23.maijs 2016 09:58
Noslēdzoties 2016. gada pasaules hokeja čempionātam, Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) izveidojusi pēdējo, devīto nenopietno spēka rangu, kurā pirmajā vietā atgriezušies jaunizceptie pasaules čempioni kanādieši.
IIHF nenopietnais rangs: Raien, nemaz neiedomājies noskūties!  (3)
22.maijs 2016 10:22
Pēc pusfināla spēlēm pasaules čempionātā Starptautiskā Hokeja federācija ( IIHF ) ir izveidojusi jauno nenopietno spēka rangu, kurā Somija saglabā pirmo vietu, bet Kanāda un ASV apsteigušas Krieviju.
Pasaules hokeja čempionātā tiek aizvadītas pusfināla cīņas  (14)
21.maijs 2016 10:31
Krievijā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā šodien Maskavā VTB ledus pilī tiek aizvadītas abas pusfināla cīņas.
Norvēģija pārsūdz spriedumu par Breivika cilvēktiesības pārkāpjošajiem ieslodzījuma apstākļiem  (7)
20.maijs 2016 18:19
Norvēģijas ģenerālprokurors piektdien pārsūdzējis spriedumu, ar kuru daļēji tika apmierināta masu slepkavas Andersa Bēringa Breivika prasība par to, ka viņa ieslodzījuma apstākļi pārkāpj cilvēktiesības.
Nenopietnais IIHF spēka rangs: Latvija spēlēja ceturtdaļfinālā, kad Laine bija 11 gadus vecs  (3)
20.maijs 2016 08:58
Pēc pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlēm Starptautiskā Hokeja federācija ( IIHF ) ir izveidojusi nākamo nenopietno spēka rangu, kurā pirmo vietu saglabā Somija, bet Latvija joprojām ir 13. vietā.
'Skaņu mežs' aicina uz norvēģu brīvās improvizācijas vakaru
19.maijs 2016 11:01
Otrdien, 24. maijā, plkt. 20 klubā "Aristīds" noritēs biedrības "Skaņu mežs" rīkots norvēģu brīvās improvizācijas koncertvakars, informē organizatori.
Pasaules hokeja čempionātā astoņas spēcīgās izlases sāk cīņu par trofeju  (4)
19.maijs 2016 09:38
Krievijā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā šodien tiek aizvadītas ceturtdaļfinālu cīņas.
IIHF nenopietnais rangs: Latvija - bet 1938. gadā mēs uzvarējām Norvēģiju!  (7)
18.maijs 2016 09:55
Kad pusei šāgada pasaules čempionāta komandu turnīrs ir noslēdzies, bet spēcīgākā puse gatavojas ceturtdaļfināla spēlēm, Starptautiskā Hokeja federācija ( IIHF ) ir izveidojusi kārtējo nenopietno spēka rangu, kurā Latvija saglabā 13. vietu.
18.maijs 2016 09:47
2016. gada pasaules hokeja čempionāta grupu turnīra pēdējās spēļu kārtas skaistāko epizožu topā iekļuvis Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins .
17.maijs 2016 22:48
Latvijas hokeja izlase savā pēdējā spēlē Krievijā notiekošajā pasaules čempionātā otrdien, 17. maijā ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) zaudēja Norvēģijas valstsvienībai.
Džeriņš pēc spēles pret Norvēģiju izceļ 'nolādētās desmit minūtes' otrajā periodā  (12)
17.maijs 2016 20:20
Latvijas izlase ir aizvadījusi labu pasaules čempionātu, tomēr neveiksmes pāris spēļu galotnēs un "apmulsuma" brīdis mačā pret Norvēģiju neļāva sasniegt to rezultātu, uz kādu cerēja komanda un tās līdzjutēji, pēc otrdien aizvadītās pēdējās spēles turnīrā žurnālistiem sacīja Latvijas valstsvienības uzbrucējs Andris Džeriņš .
Kaspars Daugaviņš: kauns par šādu sniegumu  (25)
17.maijs 2016 19:57
Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš ir ļoti neapmierināts ar komandas sniegumu turnīra pēdējā spēlē, kurā ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) tika zaudēts Norvēģijas valstsvienībai , tomēr ir pārliecināts, ka Latvijas izlase nākotnē parādīs labākus rezultātus.
Beresņevs: atvainojos līdzjutējiem par zaudējumu Norvēģijai  (48)
17.maijs 2016 19:28
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs pēc šāgada pasaules čempionāta pēdējās spēles, kurā mūsu valstsvienība ar 1:3 piekāpās Norvēģijai, atvainojās līdzjtuējiem par šo zaudējumu čempionāta noslēgumā.
Merzļikins, Džeriņš un Cibuļskis – labākie Latvijas izlases spēlētāji PČ  (6)
17.maijs 2016 19:10
Par 2016. gada pasaules čempionāta labākajiem spēlētājiem Latvijas hokeja izlasē atzīti vārtsargs Elvis Merzļikins , aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Andris Džeriņš .
Latvijas hokejisti ar neizteiksmīgu spēli pret Norvēģiju PČ noslēdz 13. vietā  (211)
17.maijs 2016 15:39
Latvijas hokeja izlase savā pēdējā spēlē Krievijā notiekošajā pasaules čempionātā otrdien, 17. maijā, parādot neizteiksmīgu sniegumu, ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) zaudēja Norvēģijas valstsvienībai, turnīra kopvērtējumā ierindojoties 13. vietā.
Vakars uz ezera: brīnišķīgas vietas makšķerēšanas un dabas baudīšanas ceļojumiem
17.maijs 2016 14:46
Vai esi kaislīgs makšķernieks? Pat, ja atbilde nav pozitīva, daudzas iecienītas makšķernieku vietas vērts apmeklēt, lai izrautos no pilsētas burzmas un apbrīnotu dabu, jo, kā zināms, ūdens un arī uguns (un, protams, citu cilvēku strādāšana) ir lietas, uz ko nekad neapnīk skatīties. Lūk, vietas, kurp vērts doties īpaši tiem, kam patīk makšķerēt. To trumpji ir gleznaina ainava, dažādas ūdens aktivitāšu iespējas, pārgājienu maršruti un citas aktīvās atpūtas iespējas.
Latvijas hokejisti pasaules čempionātu noslēdz ar spēli pret Norvēģiju  (17)
17.maijs 2016 08:28
Latvijas hokeja izlase savā pēdējā spēlē Krievijā notiekošajā pasaules čempionātā šodien spēkojas ar Norvēģiju, kamēr citos dueļos tiek noskaidroti atlikušie divi ceturtdaļfinālisti.
16.maijs 2016 22:59
Pasaules čempionāta spēlē Maskavā Krievijas izlase A grupas cīņā ar rezultātu 3:0 pārliecinoši pārspēja Norvēģijas valstsvienību.
Girgensons: mums nav jāskatās turnīra tabulā, bet jāuzvar vēl viena spēle  (8)
16.maijs 2016 19:25
Latvijas hokeja izredzes iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā vairs nav atkarīgas tikai no pašiem, bet arī labvēlīgiem iznākumiem konkurentu cīņās, tāpēc nav jēgas pētīt turnīra tabulu un domāt par iespējām, bet otrdien pret Norvēģiju jāiet laukumā ar domu tikai par uzvaru, pēc pirmdien aizvadītā treniņa sacīja valstsvienības uzbrucējs Zemgus Girgensons .
Krievijas hokejisti 'sausā' sakauj Latvijas pēdējos pretiniekus norvēģus  (25)
16.maijs 2016 18:22
2016. gada pasaules hokeja čempionāta mājinieki Krievijas hokejisti pirmdien A grupas spēlē Maskavā ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Norvēģijas valstsvienību.
Ruandas genocīda dalībniekam Zviedrijā piespriests mūža ieslodzījums  (4)
16.maijs 2016 17:52
Stokholmas tiesa pirmdien piespriedusi mūža ieslodzījumu Ruandas izcelsmes Zviedrijas pilsonim par genocīdu un kara noziegumiem 1994. gada slaktiņos Ruandā.
Ankipāns: Norvēģija ir labi saspēlējusies komanda, taču viņu spēli mēs labi zinām  (4)
16.maijs 2016 15:28
Latvijas hokeja izlase pirmdien pasaules čempionātā Maskavā pilnā sastāvā, izņemot ceļgala traumu guvušo Miķeli Rēdlihu, kurš jau ir devies uz dzimteni, aizvadīja stundu garu ledus treniņu, gatavojoties savai A apakšgrupas pēdējai spēlei ar Norvēģiju.
Spridzināšanas draudu dēļ Norvēģijā evakuē 'Ryanair' lidmašīnu  (4)
16.maijs 2016 07:57
Svētdien zemo cenu aviokompānijas " Ryanair " reiss no Norvēģijas galvaspilsētas Oslo uz Lielbritānijas pilsētu Mančestru evakuēts pirms pacelšanās spridzināšanas draudu dēļ. Policija skaidrojusi, ka notikušais bijis pārpratums, ziņo ārvalstu raidsabiedrība BBC .