OECD

Populārākie raksti
Uz pelniem uzceltais bizness – Igaunijas degslānekļa zelta dzīsla  (35)
12.aprīlis 2017 04:02
Igaunijas zemes dzīles valsti apveltījušas ar degslānekli, to padarot par astoto lielāko šī resursa ieguvējvalsti pasaulē. Tomēr šis kurināmais ir arī piesārņojuma avots un līdz ar tā izmantošanu jārēķinās ar milzu pelnu kaudzēm. Vadošais Igaunijas energouzņēmums "Eesti Energia" savu biznesu izveidojis, pateicoties unikālajam resursam, un no tā izmantošanas negrasās atteikties. Kompānija portālu "Delfi" iepazīstināja arī ar nākotnes plāniem, kuros patērētājs kļūs par elektrības ražotāju.
Beidzot esam tikpat laimīgi kā Rietumeiropas valstu iedzīvotāji  (186)
15.novembris 2016 06:06
25 gadus pēc Padomju Savienības sabrukuma "laimes sajūtas plaisa" starp postpadomju un Rietumeiropas valstu iedzīvotājiem ar līdzīgiem ienākumiem ir zudusi, secināts Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas ( ERAB ) ziņojumā.
Naftas tirgū pārprodukcija beigusies; prognozē cenu atgūšanos  (114)
28.augusts 2016 05:24
Naftas tirgus pamazām virzās uz līdzsvara pusi, jo jēlnaftas krājumi mazinās, pieprasījums ir veselīgs, bet piedāvājums sarūk. Tādēļ ir spēkā prognozes par naftas cenu atgūšanos turpmākajos divos gados, respektīvi 55 un 60 ASV dolāri par barelu, portālam "Delfi" saka "SEB bankas" ekonomists Dainis Gašpuitis.