Okartes skatuve

Okartes skatuve

Okartes skatuve ir televīzijas šovs, kura ietvaros savā starpā sacenšas jauni mūziķi. Vairāki šova dalībnieki iemantojuši atpazīstamību un turpina darboties mūzikas laukā.

Populārākie raksti
Latvijas talantu šovu uzvarētāji - ko viņi dara tagad?  (74)
14.decembris 2014 10:45
Pirmdien, 15. decembrī, noslēgsies  Kanāla 2 talantu šovs TV zvaigzne , kurā bariņš jauniešu mēģināja sevi pierādīt kā potenciālos televīzijas raidījumu vadītājus. To, kā nu kurš no viņiem pratīs izmantot šovā iegūto atpazīstamību, rādīs laiks, bet DELFI Izklaide piedāvā atskatīties uz iepriekšējo talantu šovu uzvarētāju likteņiem.
Atklāta valoda un skandāli: dīvai Olgai Rajeckai – 55  (94)
07.janvāris 2017 09:17
Sestdien, 7. janvārī, jubileju svin tautā mīlētā un arī gana daudz peltā latviešu dziedātāja Olga Rajecka – viņai šajā dienā aprit 55 gadi. Šajā sakarā "Delfi Izklaide" piedāvā atskatīties uz dažiem skaļākajiem skandāliem, kuru epicentrā gadu gaitā nonākusi skatuves māksliniece.
TOP 6: Lielākie spītnieki pašmāju TV šovos  (26)
17.oktobris 2015 13:36
Par aprunātāko TV šovu varoni Latvijā šobrīd kļuvis Saimnieks meklē sievu dalībnieks Alfrids Lipovskis. Kungu nebaida ne viņam pievērstās kameras, ne jauneklīgo operatoru skatieni – viņš Latvijas priekšā brīvi izpaužas vienās apakšbiksēs un neiespringst par kādiem režisoru un skatītāju diktētiem uzvedības noteikumiem realitātes šovā.