Okupācijas muzejs

Okupācijas muzejs

Okupācijas muzejs ir dibināts 1993. gadā. To uztur un pārvalda Latvijas Okupācijas muzeja biedrība (LOMB). Muzejā pieejamie eksponāti ataino, kas notika ar Latviju, Latvijas tautu un zemi komunistiskās Padomju Savienības un nacionālsociālistiskās Vācijas režīmu valdīšanas laikā no 1940. līdz 1991. gadam.

Populārākie raksti
Ugunsgrēks Okupācijas muzejā likvidēts; atjaunota satiksme Grēcinieku ielā  (99)
15.aprīlis 2016 11:44
Pulksten 16.19 ugunsdzēsēji likvidējuši ugunsgrēku vecajā Okupācijas muzejā ēkā, portālu "Delfi" informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Šķēles mantinieki – ko tagad dara Kalvīša komanda?  (157)
12.novembris 2016 07:16
Pirms desmit gadiem - 2006. gada rudenī - 9. Saeimas vēlēšanās uzvarēja Andra Šķēles izveidotā Tautas partija . Pats līderis gan tobrīd jau bija uz brīdi nogājis malā no lielās politikas un uzvaras laurus plūca premjers Aigars Kalvītis ar savu politiķu komandu. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies – nav vairs partijas, Kalvītis pametis politiku, pievērsies gāzes biznesam un hokejam , daudzi viņa tā laika politiskie laikabiedri paspējuši nomainīt pat vairākas partijas, bet citi metuši mieru politikai un kļuvuši par turīgiem zemniekiem.
Par Stūra mājas jeb Tetera nama pazemes tuneli Okupācijas muzejs zinājis jau iepriekš  (32)
17.augusts 2017 18:54
Par Stūra mājas jeb Tetera nama pazemes tuneli Latvijas Okupācijas muzejs zinājis jau iepriekš, taču tas pašlaik nav daļa no valsts nozīmes vēstures pieminekļa, sacīja muzeja direktora vietniece attīstības jautājumos Līga Strazda.