Oļegs Deripaska

Oļegs Deripaska

Oļegs Deripaska ir viens no bagātākajiem Krievijas uzņēmējiem. Viņš ir lielākais kompānijas "Noriļskas niķelis" akcionārs, kas ir pasaules lielākais niķeļa, vara, platīna, svina un cinka pārstrādes uzņēmums. Deripaska ir arī pasaules lielākā alumīnija ražotāja "Rusal" padomes priekšsēdētājs.

Populārākie raksti
15 Krievijas bagātākie divu dienu laikā zaudējuši 8,65 miljardus  (105)
17.decembris 2014 17:36
Krievijas ekonomikas lejupslīde, rubļa vērtībai sasniedzot zemāko punktu pēdējā dekādē, vairs nav nekāds jaunums. Taču, kamēr vienai ekonomikas vērotāju daļai šīs skaitļu izmaiņas palīdz nojaust dažādas ekonomiskās tendences, Krievijas iedzīvotājiem tās nozīmē reālu viņiem piederošo īpašumu vērtības kritumu.
Deripaska vēlējies liecināt Krievijas iejaukšanos izmeklējošajās ASV Kongresa komitejās  (38)
27.maijs 2017 12:06
Krievu miljardieris Oļegs Deripaska piedāvājis liecināt ASV Kongresa komitejās, kuras izmeklē Krievijas iespējamo iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās, vēsta laikraksts "The New York Times ", atsaucoties uz Kongresa amatpersonām.
Krievu miljardieris noliedz, ka piedāvājis liecināt par Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanās apmaiņā pret imunitāti  (10)
29.maijs 2017 14:50
Krievijas miljardieris Oļegs Deripaska nosaucis par melīgu laikraksta "The New York Times" (NYT) publikāciju, kurā bija teikts, ka Deripaska piedāvājis liecināt ASV Kongresa komitejās, kuras izmeklē Krievijas iespējamo iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās, ja viņam tiks piešķirta tiesiskā imunitāte.