Oļegs Šapošņikovs

Populārākie raksti
'Delfi TV ar Jāni Domburu': pilna intervija ar Andreju Elksniņu  (26)
25.maijs 2017 10:55
Ceturtdien, 25. maijā, portāls "Delfi" projektā "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedāvāja interviju ar Daugavpils domes deputāta amata kandidātu Andreju Elksniņu ("Saskaņa"). Intervijai sekoja diskusija, kurā piedalījās režisors un Daugavpils teātra vadītājs Oļegs Šapošņikovs , Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) starpkultūru komunikācijas profesors Deniss Hanovs un portāla "Delfi" žurnāliste Guna Gleizde.
'Delfi TV ar Jāni Domburu': izrādīšanās un harizmas trūkums Daugavpilī  (9)
25.maijs 2017 14:57
Partiju priekšvēlēšanu solījumi ir salīdzināmi ar izrādes programmiņu, kas ir reklāma, kuras mērķis ir piesaistīt vēlētāju uzmanību, bet Daugavpilī spilgta piedāvājuma nav, lai gan partiju sarakstos ir harizmātiski politiķi un tieši tādiem cilvēkiem jāstrādā pašvaldībās. To diskusijā portāla "Delfi" projektā "Delfi TV ar Jāni Domburu" pēc intervijas ar "Saskaņas" politiķi un Daugavpils domes deputāta amata kandidātu Andreju Elksniņu atzina režisors un Daugavpils teātra vadītājs Oļegs Šapošnikovs.
Teātra vadītājs aicina pārsaukt Daugavpili par Dinaburgu  (112)
11.oktobris 2016 07:05
Daugavpils teātra vadītājs Oļegs Šapošņikovs paziņojis, ka teātra inteliģences aprindās radīta sabiedriskā organizācija Daugavpils nosaukuma uz Dinaburgu maiņai, otrdien vēsta laikraksts "Latvijas Avīze".