Oligarhu lieta

Oligarhu lieta

Oligarhu lieta ir apzīmējums, ar ko saprot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja uzsākto krimināllietu, kuras ietvaros notika kratīšanas uzņēmumos un īpašumos, kas saistīti ar trīs ietekmīgajiem, par oligarhiem dēvētajiem politiķiem – Aivaru Lembergu, Aināru Šleseru, un Andri Šķēli.

Populārākie raksti
Klusums un farss - Lembergs, Šķēle, Koziols un citi par jauno pavērsienu oligarhu lietā  (90)
12.augusts 2015 09:42
Politiķis Ainārs Šlesers otrdien žurnālistiem paziņoja, ka viņam oligarhu lietā ir piemērots aizdomās turētā statuss . Šlesers neatklāja, pēc kādiem Krimināllikuma pantiem 5. augustā viņam šāds statuss piemērots, taču "skaļie" panti esot pazuduši. Portāls "Delfi" pēc aģentūras LETA ziņotā, piedāvā uzzināt citu ar šo lietu savulaik saistīto personu viedokļus. Pats KNAB no komentāriem par lietu atturas.
Sudrabas ievēlēšana: Bondars atkāpjas; notikumu vērotāji prognozē izmeklēšanas norakšanu  (193)
27.jūlijs 2017 20:52
" Oligarhu lietas " parlamentārās izmeklēšanas vadības uzticēšana Ingunai Sudrabai sociālajos tīklos izraisījusi pamatīgu vētru, bet Latvijas Reģionu apvienības deputāta Mārtiņa Šica balsojums par labu Sudrabas kandidatūrai bijis pēdējais piliens Mārtiņam Bondaram, kurš paziņojis par atkāpšanos no šīs partijas vadītāja amata.
Šlesers atzīts par aizdomās turēto 'oligarhu lietā'; 'skaļās' apsūdzības esot pazudušas  (92)
11.augusts 2015 10:58
Bijušais politiķis Ainārs Šlesers 5.augustā atzīts par aizdomās turēto tā dēvētajā "oligarhu krimināllietā". Viņš gan žurnālistiem otrdien uzsvēra, ka "skaļā oligarhu lieta ir beigusies", proti, statuss viņam gan esot piemērots, bet visi "skaļie" likuma panti "par kukuļdošanu, kukuļņemšanu" no lietas esot pazuduši.