Oligarhu lieta

Oligarhu lieta

Oligarhu lieta ir apzīmējums, ar ko saprot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja uzsākto krimināllietu, kuras ietvaros notika kratīšanas uzņēmumos un īpašumos, kas saistīti ar trīs ietekmīgajiem, par oligarhiem dēvētajiem politiķiem – Aivaru Lembergu, Aināru Šleseru, un Andri Šķēli.

Redaktors iesaka
Klusums un farss - Lembergs, Šķēle, Koziols un citi par jauno pavērsienu oligarhu lietā  (90)
12.augusts 2015 09:42
Politiķis Ainārs Šlesers otrdien žurnālistiem paziņoja, ka viņam oligarhu lietā ir piemērots aizdomās turētā statuss . Šlesers neatklāja, pēc kādiem Krimināllikuma pantiem 5. augustā viņam šāds statuss piemērots, taču "skaļie" panti esot pazuduši. Portāls "Delfi" pēc aģentūras LETA ziņotā, piedāvā uzzināt citu ar šo lietu savulaik saistīto personu viedokļus. Pats KNAB no komentāriem par lietu atturas.
Lembergs neziņā par to, vai arī viņš ir aizdomās turētais 'oligarhu lietā'  (13)
11.augusts 2015 12:27
Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") nekas neesot zināms par to, vai viņam ir piemērots aizdomās turētā statuss tā dēvētajā oligarhu lietā.
Šlesers atzīts par aizdomās turēto 'oligarhu lietā'; 'skaļās' apsūdzības esot pazudušas  (92)
11.augusts 2015 10:58
Bijušais politiķis Ainārs Šlesers 5.augustā atzīts par aizdomās turēto tā dēvētajā "oligarhu krimināllietā". Viņš gan žurnālistiem otrdien uzsvēra, ka "skaļā oligarhu lieta ir beigusies", proti, statuss viņam gan esot piemērots, bet visi "skaļie" likuma panti "par kukuļdošanu, kukuļņemšanu" no lietas esot pazuduši.