Olimpiskās spēles

Olimpiskās spēles

Olimpiskās spēles ir pasaules vērienīgākais starptautiskais sporta pasākums, kurās vairāki tūkstoši sportistu sacenšas gan vasaras, gan ziemas sporta veidos. Katras sezonas Olimpiskās spēles notiek ik pēc četriem gadiem. Olimpiskās spēles tika aizsāktas Senajā Grieķijā. 1894. gadā franču barons Pjērs de Kubertēns dibināja Starptautisko Olimpisko komiteju un atjaunoja šos sporta svētkus.

Populārākie raksti
Top 10: Seksīgākās Rio olimpiādes dalībnieces  (65)
09.augusts 2016 12:12
Šis mēnesis tiek aizvadīts Riodežaneiro olimpisko spēļu zīmē – pasaule ar lielu aizrautību seko līdzi sportistu sasniegumiem un rezultātiem, turot īkšķus par savu valstu pārstāvjiem. Tiesa, zināmu ievērību izpelnījušies arī citi olimpiādes dalībnieku dotumi.
Kas mierina basketbolistus pēc sakāves Belgradā: puišu daiļās mīļotās  (28)
12.jūlijs 2016 15:51
Lai arī mūsu basketbolistiem neizdevās izcīnīt kāroto ceļazīmi uz Rio , puišiem nav jānokar degunus. Sportistus mājās gaida tādas daiļavas, par kādām vidējais latvietis atdotu ceļazīmi uz jebkādiem mačiem. "Delfi Izklaide" piedāvā aplūkot piecas daiļākās Latvijas izlases basketbolistu sieviņas un līgaviņas, kuras paši sportisti nekautrējas ar lepnumu izrādīt faniem.
Gudļevskis, Selanne un Kanāda - Soču olimpisko hokeja varoņu TOP 7  (16)
24.februāris 2014 17:58
XXII Ziemas olimpisko spēļu hokeja spēles bija visu līdzjuteju un masu mediju uzmanības centrā. Hokeja turnīrs ar spriedzi un azartiskām cīņām nelika vilties.