Opra Vinfrija

Opra Vinfrija

Opra Geila Vinfrija ir dzimusi 1954.gada 29.janvārī. Viņa ir amerikāņu televīzijas sarunu šovu vadītāja, veidotāja un filantrope, bet lielāko atpazīstamību guvusi pēc savā vārdā nosauktā, daudzkārt apbalvotā sarunu šova, kas ir kļuvis par visaugstāk vērtēto sarunu šovu vēsturē. Viņa ir tikusi atzīta par 20.gadsimta visbagātāko afroamerikānieti un reiz bija pasaulē vienīgā melnādainā miljardiere. Saskaņā ar dažiem vērtējumiem viņa ir arī ietekmīgākā sievieti pasaulē.

Populārākie raksti
Desmit slavenas sievietes, kuras nevēlas radīt bērnus  (141)
17.jūnijs 2016 12:00
Daudzas sievietes uzskata, ka viņas pasaulē nākušas ar vienu misiju – radīt pēcnācējus. Tiesa, netrūkst arī tādu, kurām sajūsmināšanās un priecāšanās par mazuļiem un to mīļuma izpausmēm ir svešas izjūtas.
Pasaulslavenu sieviešu svara izmaiņas: no resnules par skaistuli  (5)
27.maijs 2016 20:15
Strauja vājēšana vai pieņemšanās svarā, lai tiktu pie kārotās balerīnas vai gladiatora loms, ir labs iemesls, lai iegūtu iecerēto augumu, taču tāds ir aktieru darbs. Pārējiem, kam ir problēmas ar lieko svaru, ir grūtāk atrast motivāciju uzturēt sevi formā. Tāpēc ir izdomātas daudz un dažādas diētas, lai panāktu vēlamo rezultātu.
Desmit bagātākie tumšādainie ļaudis pasaulē  (22)
20.augusts 2017 20:34
Pasaulē kopumā ir 2043 miljardieru, bet 23 planētas bagātāko cilvēku īpašumu kopējā vērtība ir viens triljons ASV dolāru, atsaucoties uz žurnāla "Forbes" veidoto miljardieru sarakstu, vēsta portāls "Business Insider" (BI).