Padomju stāsts

Padomju stāsts

Padomju stāsts (angļu: The Soviet Story) ir 2008.gadā tapusi dokumentāla filma, kura stāsta par padomju režīma noziegumiem un PSRS ciešo sadarbību ar nacistisko Vāciju līdz 1941.gadam. Filmu veidojusi radošā apvienība «Labvakar», filmas autors un režisors ir Edvīns Šnore, operators — Edgars Daugavvanags, bet producents — Kristaps Valdnieks.

Populārākie raksti
Kremļa ietekmē 'Youtube' atkal cenzē filmu 'Padomju stāsts'  (107)
03.oktobris 2014 10:22
Latvijā tapušajai filmai par Padomju Savienības zvērībām " Padomju stāsts " ("The Soviet Story") "Youtube" kanālā atkārtoti atslēgta skaņa. Tas jau atkal darīts ar "Kremļa svētību", raksta "Neatkarīgā".
Noskaidrotas 2014. gada skatītākās Latvijas filmas kinoteātros un TV  (19)
27.janvāris 2015 17:25
2014. gadā Latvijas filmas izpelnījušās lielu skatītāju interesi kinoteātros un iekarojušas nozīmīgas virsotnes Latvijas televīziju reitingu topos, tādējādi apliecinot, ka Latvijas skatītāji atkal sāk novērtēt pašmāju filmas. Par to šodien Saeimas Izglītības, zinātnes un kultūras komisijā ziņoja Nacionālā Kino centra (NKC) vadītāja Dita Rietuma .
Okupācijas radīto zaudējumu aprēķināšanas komisijai maina vadītāju  (41)
06.janvāris 2015 12:27
Okupācijas radīto zaudējumu aprēķināšanai izveidotās komisijas vadītāja amatā atgriezīsies Engures novada domes deputāts Jānis Tomels, otrdien lēma valdība.