Pagani

Pagani

„Pagani Automobili SpA” ir Itālijas sporta automašīnu no oglekļa šķiedras ražotājs. Uzņēmums tika dibināts 1992.gadā un tas piedāvā dārgas luksusa sporta automašīnas.

Populārākie raksti
Foto: 'Pagani Zonda' vietā Latvijas uzņēmums nopircis 1,8 miljonu eiro 'Bugatti Veyron'  (121)
14.decembris 2016 15:35
Neskatoties uz to, ka Latvija ir maza valsts pasaules mērogā, tā ir bagāta visādu pasaulē ekskluzīvu superauto. Nesen ziņojām, ka Latviju pameta divus miljonus eiro vērtais " Pagani Zonda Roadster F Clubsport", bet tagad tā vietā tas pats SIA "Jacob LV" iegādājies tūkstoš zirgspēku jaudīgo " Bugatti Veyron" superauto, liecina portāla "Delfi" rīcībā esošā informācija.
Divus miljonus eiro vērtais 'Pagani Zonda' pamet Latviju  (39)
28.septembris 2016 13:15
Pirms nepilniem 10 gadiem portāls "Delfi" bija pirmais, kurš informēja sabiedrību, ka Latvijā reģistrēts tobrīd aptuveni pusmiljonu eiro vērts " Pagani Zonda Roadster F Clubsport" superauto. Pēc tam pārējie mediji metās vētīt, kam tad tas viens no 25 saražotajiem itāliešu spēkratiem pieder. Šomēnes šis leģendārais superauto atkal bija parādījies Latvijā un, iespējams, pēdējo reizi, liecina portāla "Delfi" rīcībā esošā informācija.
Lūiss Hamiltons parāda savu 'Pagani Zonda' superauto  (6)
27.janvāris 2015 15:04
F-1 čempions Lūiss Hamiltons publicējis attēlus ar savu " Pagani Zonda" superauto, kas izgatavots pēc viņa individuāla pasūtinājuma, tādēļ spēkrata nosaukumā ieguvis "LH" piebildi. Un šis ir viens no pēdējiem trim "Pagani" izgatavotajiem "Zonda" eksemplāriem pirms šo modeli nomainīja jaunais superauto "Huayra".