Porsche

Porsche

"Porsche" ir Vācijas autoražotnes kompānija, kas ietilpst "Porsche SE" holdingā. Lielākā daļa kompānijas pieder Porše ģimenei. Uzņēmums specializējas augstas klases sporta un apvidus automobiļu ražošanā, dizaina pakalpojumos un finansiālās operācijās. Kompāniju 1931.gadā dibināja Ferdinands Porše, austroungāru inženieris no Mafersdorfas, Austroungārijas.

Populārākie raksti
Lepno auto vraki jeb 'Gumball 3000' avārijas  (34)
23.maijs 2013 06:06
Otrdien pēcpusdienā uz Ainažu šosejas slidena ceļa un, iespējams, pārsniegta ātruma dēļ avarēja " Gumball 3000 " dalībnieka " Ferrari ". Tomēr tā nebūt nav slavenā luksusa auto rallija dalībnieku pirmā avārija Latvijā.
Septiņi pārsteidzoši fakti par 'iedomīgo' Krištianu Ronaldu  (29)
07.jūlijs 2017 07:30
Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu ir tik slavens, bagāts un titulēts, ka tā vien šķiet – bez zvaigžņu slimības tur neiztikt. Tomēr ir daudzi fakti par talantīgo sportistu, kas pārsteigs skeptiķus – ar viņu labsirdībā reti kura slavenība var sacensties.
Desmit labākie priekšpiedziņas automobiļi vēsturē  (54)
09.jūnijs 2013 17:58
Par vissportiskākajiem un vispatīkamāk vadāmajiem automobiļiem jau no sākta gala tiek uzskatīti tie spēkrati, kuriem dzinēja vilkme tiek novadīta uz aizmugurējiem riteņiem. Savukārt priekšpiedziņas trūkumi ir izteikta nepietiekama pagriežamība un nespēja novaldīt lielu jaudu. Autobūvēs vēsturē ir vairāki priekšpiedziņas automobiļi, kas izrādījušies baudpilni braukšanā un pat ātrāki autosportā nekā to cīņubiedri ar klasisko piedziņu.