Positivus Festival

Positivus Festival

“Positivus” festivāls ir Baltijā lielākais mūzikas un mākslas festivāls, kas ik gadu jūlija vidū notiek Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls notika 2007. gadā.

2017. gadā "Positivus" notiks no 14. līdz 16. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla galvenās – "Lattelecom skatuves" – būs alternatīvā roka leģenda "Pixies", britu popmūziķe Elija Goldinga un indie rokgrupa "Alt-J". Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā "The Lumineers", "Rae Sremmurd", Hose Gonzales, "Maxïmo Park", Kamasi Washington, "Mew", "Austra", JP Cooper, L.A. Salami, "Cigarettes After Sex", "Dzelzs vilks", "Dagamba", "Pienvedēja piedzīvojumi", "Nothing But Thieves", Mārgareta Glaspija, Džūlija Džeklina, "Bandmaster", Eska un citi.

Redaktors iesaka
Līdz 'Positivus' divi mēneši – noderīga informācija festivāla cienītājiem  (1)
12.maijs 2017 10:37
Līdz "Positivus" festivālam, kas no 14. līdz 16. jūlijam jau 11. reizi norisināsies Salacgrīvā, atlikuši vairs divi mēneši. Kā informē festivāla rīkotāji, šogad iepriekšpārdošanā par izdevīgāku cenu pieejamas visu veidu stāvvietu biļetes un abonementi, kā arī jaunums – "Baltic Taxi" kupons 20 eiro vērtībā dalītam braucienam taksometrā no Rīgas uz Salacgrīvu vai atpakaļ.
Raimonds Tiguls 'Positivus' festivālā atskaņos albumu 'Moonlight Sound Design'  (2)
21.aprīlis 2017 10:16
"Positivus" festivālā šovasar atkal gaidāms kāds pārsteigums tieši no pašmāju mūziķu puses – šoreiz atmosfēriskās pasaules mūzikas meistars Raimonds Tiguls pēc teju divdesmit gadiem atgriezīsies ar plašu interesi izraisījušo debijas albumu "Moonlight Sound Design", portālu "Delfi" informē "Positivus" rīkotāju pārstāve Līga Andžāne.
'Positivus' izziņo šīs vasaras festivāla galvenos māksliniekus  (102)
02.marts 2017 08:51
Šovasar "Positivus" festivālā Salacgrīvā galvenie mākslinieki būs amerikāņu alternatīvās rokmūzikas dzīvā leģenda – grupa "Pixies", dziedātāja Elija Goldinga, kā arī 2012. gada prestižās "Mercury" balvas ieguvēji – britu indie roka grupa "Alt-J", portālam "Delfi" pavēstīja festivāla rīkotāji "Positivus Music".