recenzija

Populārākie raksti
Organizēti un tehniski precīzi, taču pietrūka emociju. Atskats uz RHCP koncertu  (80)
28.jūlijs 2017 13:26
" Red Hot Chili Peppers " man vienmēr bija asociējušies ar lietu. Pirmkārt, "Under The Bridge" visbiežāk tīņu gados klausījos lietū. Otrkārt, pēdējoreiz, kad sanāca grupu redzēt uz skatuves Tallinā, nogāza pamatīgs lietus, tiesa, tas vairāk tika iesildošajai grupai "The Vaccines". Arī ceturtdienas rītā savilkās pamatīgi mākoņi, taču jau ilgi pirms vēl " Carnival Youth " kāpa uz skatuves, visi mākoņi tika aizpūsti un Lucavsala bija saulstaru pilna.
Vienīgā vilšanās – viss sākās laikā. 'Guns N' Roses' koncerta Gdaņskā apskats  (32)
28.jūnijs 2017 07:08
Šķiet pilnīgi neticami – 2017. gadā nokļūt īstā "Guns N' Roses" koncertā, kurā plecu pie pleca labāko grupas dziesmu katalogu trīs stundas ilgā koncertā izspēlē un izdzied trīsarpus "Rožu" oriģinālā sastāva dalībnieku. Jā, tieši tā, trīs ar pusi, jo taustiņinstrumentālists Dizijs Rīds (Dizzy Reed) grupai pievienojies tikai 1990. gadā. Tiem, kuri domā, ka apaļais, dzeltenais logo ar divām rožu apvītām pistolēm ir vien "H&M" veikalos nopērkams krekliņš, vai nav diez ko vairāk dzirdējuši par melodiskajām "Don't Cry", "November Rain", "Sweet Child o' Mine" u. c. dziesmām, šo to varu izstāstīt.
Grāmatas recenzija: Kārļa Ulmaņa 'veiksmes stāsta' ēnas puses  (125)
19.jūnijs 2017 11:27
Katras ekonomikas vēsturei veltītās grāmatas iznākšana Latvijā gribot vai negribot jāuzskata par ļoti nozīmīgu notikumu. Iemesls ir gaužām vienkāršs – niecīgi maz mums ir vēsturnieku, kas nodarbotos ar šo interesanto un ļoti nozīmīgo pētniecības virzienu. Viens no nedaudzajiem šīs jomas pētniekiem ir Latvijas Universitātes profesors Aivars Stranga, kura jaunākā grāmata "Kārļa Ulmaņa autoritārā režīma saimnieciskā politika (1934–1940)" ir tikko nākusi klajā.