Red Bull

Red Bull

"Red Bull" ir enerģijas dzēriens, kas cēlies no Taizemes un kura variāciju vēlāk izstrādāja austrieši, tagad tas ir kļuvis populārs visā pasaulē. To kopš 1987.gada pārdod "Red Bull GmbH" kā enerģijas dzērienu, kas palīdz pret fizisko un garīgo nogurumu. "Red Bull" sponsorē daudzas sporta komandas un pasākumus visā pasaulē, tostarp divas F-1 komandas (Infiniti Red Bull Racing un Scuderia Toro Rosso), vienu NASCAR komandu (Team Red Bull), divas futbola komandas (Ņujorkas "Red Bull" un Zalcburgas "Red Bull"), vienu hokeja komandu (Zalcburgas "Red Bull"), kā arī "Red Bull" gaisa sacīkstes.

Jonass izcīna trešo vietu PČ posmā Spānijā
29.maijs 2016 18:32
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja trešo vietu Spānijā notiekošā pasaules čempionāta devītā posma sacensībās MX2 klasē.
Jonasam otrā vieta pasaules čempionāta Spānijas posma kvalifikācijā; Karro izstājas
28.maijs 2016 18:27
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja otro vietu Spānijā notiekošā pasaules čempionāta devītā posma kvalifikācijas sacensībās MX2 klasē, kamēr Matīss Karro traumas dēļ izstājās no sacensībām prestižākajā MXGP klasē.
'Positivus' festivālā dīdžejos Maiks Skiners un Branko no 'Buraka Som Sistema'
27.maijs 2016 10:24
Uz "Red Bull Music Academy" skatuves "Positivus" festivālā šovasar uzstāsies atzītais britu dīdžejs Maiks Skiners (Mike Skinner) kopā ar Mančestras apvienību "Murkage", kā arī pasaules mūzikas elpas vēstnesis, portugālis Branko no elektroniskās deju mūzikas projekta "Buraka Som Sistema", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
F-1 pilotu komanda futbola spēlē uzvar sporta zvaigznes un Ranjēri  (3)
25.maijs 2016 11:09
Tradicionālajā labdarības spēlē, kurā pirms Monako " Grand Prix " izcīņas tiekas F-1 piloti un sporta zvaigžņu komanda, šogad ar 3:1 uzvarēja autosportisti.
Hamiltons: Spānijas 'Grand Prix' avārijas apspriešana komandā bija 'skarba'  (20)
23.maijs 2016 16:44
Spānijas " Grand Prix " incidenta apspriešana " Mercedes " F-1 komandā esot bijusi "skarba", medijiem atklājis F-1 čempions Lūiss Hamiltons .
18 gadus vecais Verstapens uzvar Spānijas 'Grand Prix'; 'Mercedes' piloti izstājas  (37)
15.maijs 2016 17:03
18 gadus vecais Nīderlandes pilots Makss Verstapens svētdien sensacionāli triumfēja F-1 čempionāta piektajā posmā, kas risinājās Barselonas trasē Spānijā, bet "Mercedes" pilotiem Niko Rosbergam un Lūisam Hamiltonam sacensības noslēdzās pēc savstarpējas sadursmes pirmajos līkumos pēc starta.
Jonass izcīna trešo vietu pasaules čempionāta posmā Itālijā  (4)
15.maijs 2016 16:10
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja trešo un otro vietu braucienos Itālijā notiekošā pasaules čempionāta astotajā posmā MX2 klasē, kas summā deva trešo pozīciju.
Jonasam ceturtā vieta pasaules čempionāta Itālijas posma kvalifikācijā
14.maijs 2016 20:22
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja ceturto vietu Itālijā notiekošā pasaules čempionāta astotā posma kvalifikācijas sacensībās MX2 klasē.
Hamiltons Spānijā izcīna savu trešo 'pole position' šosezon  (6)
14.maijs 2016 19:52
Savu trešo uzvaru šīs sezonas Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensībās sestdien izcīnīja pēdējo divu sezonu čempions brits Lūiss Hamiltons no "Mercedes" komandas, kurš tika pie pirmās starta vietas sezonas piektajā posmā - Spānijas " Grand Prix ".
Latvijas nākamie pretinieki hokeja PČ – Krievijas saniknotā Dānija  (41)
13.maijs 2016 07:48
Latvijas hokeja izlase piektdien, 13. maijā, aizvada savu piekto maču Krievijā notiekošajā pasaules čempionātā, spēkojoties ar Dānijas valstsvienību, kas ceturtdien piedzīvoja smagu zaudējumu spēlē ar mājinieci Krieviju .
Jonasam kārtējais kritiens un astotā vieta Vācijas 'Grand Prix'  (20)
08.maijs 2016 15:41
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien piedzīvoja kārtējo kritienu un ieņēma astoto vietu Vācijā notiekošā pasaules čempionāta septītajā posmā MX2 klasē.
Jonasam trešā vieta pasaules čempionāta Vācijas posma kvalifikācijā
07.maijs 2016 18:04
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja trešo vietu Vācijā notiekošā pasaules čempionāta septītā posma kvalifikācijas sacensībās MXS klasē.
'Red Bull' F-1 komanda nomaina Kvjatu pret Verstapenu  (18)
05.maijs 2016 10:57
" Red Bull " F-1 komanda ir nolēmusi nomainīt krievu pilotu Daņilu Kvjatu pret holandieti Maksu Vertapenu, kurš līdz šim pārstāvēja " Toro Rosso " vienību, paziņojusi "Red Bull" komanda.
Rosbergs uzvar šosezon ceturto posmu pēc kārtas F-1 čempionātā  (38)
01.maijs 2016 17:48
Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis vācietis Niko Rosbergs no " Mercedes " komandas svētdien triumfēja Krievijas " Grand Prix " izcīņā, izcīnot uzvaru šosezon ceturtajā posmā pēc kārtas.
Jonass ar neveiksmīgu otro braucienu paliek septītais Ķeguma PČ posmā  (28)
01.maijs 2016 14:22
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien ar neveiksmīgu otro braucienu izcīnīja septīto vietu Ķeguma mototrasē "Zelta zirgs" pasaules čempionāta (PČ) sestajā posmā MX2 klasē.
Jonass izcīna otro vietu Ķeguma PČ posma kvalifikācijā
30.aprīlis 2016 17:20
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja otro vietu Ķeguma mototrasē "Zelta zirgs" notiekošā pasaules čempionāta sestā posma kvalifikācijā MX2 klasē.
Rosbergs triumfē Krievijas 'Grand Prix' kvalifikācijā  (17)
30.aprīlis 2016 16:40
Pašreizējais Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis vācietis Niko Rosbergs no " Mercedes " vienības sestdien uzvarēja sezonas ceturtā posma – Krievijas " Grand Prix " – kvalifikācijā, kamēr viņa komandas biedru britu Lūisu Hamiltonu piemeklēja tehniskas problēmas.
Festivāls 'LMT Summer Sound' papildina programmu
25.aprīlis 2016 15:07
Liepājas pludmales festivālā "LMT Summer Sound" līdzās jau izziņotajiem māksliniekiem uzstāsies ukraiņu rokmūzikas leģenda – grupa "Okean Elzy", bet pašmāju mūziķu rindas festivālā papildina "Carnival Youth" un "Da Gamba", portālu "Delfi" informē festivāla organizatori.
19.aprīlis 2016 15:06
Pagājušās nedēļas nogalē Ogrē norisinājās velorogaininga sacensības "xVelo", kur spēkos mērījās četru valstu pārstāvji. Sacensību laikā komandas apmeklēja dabā izvietotus kontrolpunktus Ogres un Ikšķiles novados.
Aksls Rouzs apstiprina – viņš stāsies 'AC/DC' vokālista vietā  (12)
18.aprīlis 2016 15:29
Amerikāņu rokgrupas "Guns N' Roses" dziedātājs Aksls Rouzs apstiprinājis iepriekš izskanējušo neoficiālo informāciju, ka viņš pievienosies austrāliešu smagā roka grupai " AC/DC " pasaules koncertturnejā, raksta ārvalstu prese.
Jonasam divi kritieni un ceturtā vieta PČ posmā Meksikā  (1)
17.aprīlis 2016 20:58
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien Meksikā piedzīvoja divus kritienus un samierinājās ar ceturto vietu pasaules čempionāta sezonas piektajā posmā MX2 klasē.
Rosbergs triumfē arī trešajā F-1 sezonas posmā  (31)
17.aprīlis 2016 11:00
"Mercedes" braucējs vācietis Niko Rosbergs svētdien izcīnīja uzvaru arī jaunās F-1 sezonas trešajā posmā, kas norisinājās Ķīnā.
Jonass otrais pasaules čempionāta piektā posma kvalifikācijas sacensībās  (2)
17.aprīlis 2016 09:01
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien Meksikā izcīnīja otro vietu MX2 klasē pasaules čempionāta sezonas piektā posma kvalifikācijas sacensībās, bet vēl viens latvietis Roberts Justs ieņēma 12.pozīciju.
Rosbergs uzvar F-1 Ķīnas posma kvalifikācijā; Hamiltonam būs jāstartē no pēdējās vietas  (8)
16.aprīlis 2016 12:42
Sezonas līderis Niko Rosbergs no " Mercedes " komandas sestdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas ( F-1 ) Ķīnas " Grand Prix " izcīņas kvalifikācijā, kamēr viņa komandas biedrs Lūiss Hamiltons svētdien gaidāmās sacensības sāks no pēdējās starta pozīcijas, jo pēdējo divu gadu čempionu kvalifikācijā piemeklēja tehniskas problēmas.
'Ferrari' ātrāki par 'Mercedes' Ķīnas 'Grand Prix' brīvajos treniņos  (7)
15.aprīlis 2016 10:36
Pirmo reizi šosezon kāds ir pārspējis "Mercedes" komandas pilotus brīvajos treniņos - Ķīnas "Grand Prix" posma piektdienas otrajā sesijā ātrāko apļa laiku uzrādīja abi "Ferrari" piloti Kimi Raikonens un Sebastjans Fetels.
FIA apstiprina F-1 atgriešanos pie vecā kvalifikācijas sacensību formāta  (11)
11.aprīlis 2016 23:02
Starptautiskā Automobiļu federācija pirmdien apstiprināja, ka Pirmās formulas (F-1) čempionātā no nākamā posma, kas 17. aprīlī norisināsies Šanhajā, kvalifikācijas sacensības tiks aizvadītas pēc vecā formāta.
Jonasam smags kritiens un ceturtā vieta pasaules čempionāta Argentīnas posma braucienos  (1)
10.aprīlis 2016 22:11
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien pēc kritiena izstājās Argentīnā notiekošā pasaules čempionāta sezonas ceturtā posma MX2 klasē pirmajā braucienā, bet otrajā guva ceturto vietu.
Jonass otrais pasaules čempionāta ceturtā posma kvalifikācijas sacensībās  (5)
09.aprīlis 2016 22:42
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien Argentīnā ieguva otro vietu MX2 klasē pasaules čempionāta sezonas ceturtā posma - Eiropas " Grand Prix " izcīņas - kvalifikācijas sacensībās, kurās 13.vietā bija vēl viens latvietis - Roberts Justs.
'Ferrari' F-1 komanda saņems vislielāko prēmiju par 2015. gadu  (20)
07.aprīlis 2016 10:28
Neskatoties uz to, ka " Ferrari " F-1 komanda 2015. gada čempionātā palika otrajā vietā, tā ir saņēmusi lielāko prēmiju par aizvadītās sezonas rezultātiem, liecina izdevuma "Autosport" rīcībā esošā informācija.