Red Bull

Red Bull

"Red Bull" ir enerģijas dzēriens, kas cēlies no Taizemes un kura variāciju vēlāk izstrādāja austrieši, tagad tas ir kļuvis populārs visā pasaulē. To kopš 1987.gada pārdod "Red Bull GmbH" kā enerģijas dzērienu, kas palīdz pret fizisko un garīgo nogurumu. "Red Bull" sponsorē daudzas sporta komandas un pasākumus visā pasaulē, tostarp divas F-1 komandas (Infiniti Red Bull Racing un Scuderia Toro Rosso), vienu NASCAR komandu (Team Red Bull), divas futbola komandas (Ņujorkas "Red Bull" un Zalcburgas "Red Bull"), vienu hokeja komandu (Zalcburgas "Red Bull"), kā arī "Red Bull" gaisa sacīkstes.

Hamiltons uzvar aizraujošā Lielbritānijas 'Grand Prix' izcīņā  (1)
05.jūlijs 2015 17:39
Pašreizējais pasaules čempions un šīs sezonas kopvērtējuma līderis Lūiss Hamiltons svētdien bija labākais Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta devītajā posmā, kas notika Silverstounas trasē Lielbritānijā.
Jonasam ceturtā vieta pasaules čempionāta posma pirmajā braucienā
05.jūlijs 2015 15:03
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja ceturto vietu Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klases 11.posma pirmajā braucienā.
'Positivus' festivāls publicē galīgo programmu  (7)
03.jūlijs 2015 11:14
Līdz "Positivus" festivāla sākumam atlikušas divas nedēļas un šobrīd jau ir zināms pilns mākslinieku saraksts, kas trīs dienas uzstāsies uz sešām skatuvēm. Vairāk nekā 150 priekšnesumu, kuros vairāk nekā tūkstotis mākslinieku trīs dienu laikā piedalīsies Baltijā lielākajā mūzikas un mākslas festivālā.
'Charli XCX' uzstāšanās 'Positivus' festivālā pārcelta uz sestdienu
29.jūnijs 2015 09:37
Organizatorisku apsvērumu dēļ "Positivus" festivāla programmā notikušas izmaiņas – Šarlotes Emmas Aičisones, plašāk pazīstamas kā "Charli XCX" uzstāšanās festivālā pārcelta no svētdienas, 19. jūlija uz sestdienu, 18. jūliju. Charli XCX sestdien uzstāsies uz Nordea skatuves plkst. 23, ziņo festivāla organizatori.
Jonass paliek septītais Vācijas posmā un zaudē vietu MX2 kopvērtējuma trijniekā
21.jūnijs 2015 19:20
jaunais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja septīto pozīciju Vācijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klases desmitajā posmā, taču zaudēja vietu sezonas kopvērtējuma trijniekā.
Rosbergs otro gadu pēc kārtas uzvar Austrijas 'Grand Prix' posmā  (47)
21.jūnijs 2015 17:07
"Mercedes" F-1 komandas vācu pilots Niko Rosbergs svētdien uzvarēja F-1 pasaules čempionāta astotajā posmā, Austrijas "Grand Prix" izcīņā.
Hamiltons uzvar arī Austrijas 'Grand Prix' kvalifikācijā  (16)
20.jūnijs 2015 16:49
Pašreizējais F-1 čempions Lūiss Hamiltons (" Mercedes ") uzvarējis arī Austrijas " Grand Prix " posma kvalifikācijā, izcīnot septīto "pole position" astoņos šāgada F-1 čempionāta posmos.
Džensonam Batonam Austrijas 'Grand Prix' piespriests 25 starta vietu sods  (15)
20.jūnijs 2015 12:58
Iespaidīgs 25 starta vietu sods Austrijas "Grand Prix" posmā piespriests " McLaren " F-1 komandas pilotam Džensonam Batonam par dzinēju limita pārsniegšanu, vēsta britu mediji.
Fetels ātrākais Austrijas 'Grand Prix' otrajā treniņbraucienā  (14)
19.jūnijs 2015 18:31
" Ferrari " komandas vācu pilots Sebastjans Fetels piektdien izcīnīja panākumu Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta astotā posma, kas risinās Austrijā, otrajā brīvajā treniņbraucienā.
'Red Bull' F-1 komandas piloti Austrijas 'Grand Prix' startēs no peletona beigām  (3)
19.jūnijs 2015 13:32
" Red Bull " F-1 komandas piloti Daniels Rikjardo un Daņila Kvjats Austrijas " Grand Prix " posmā startēs no peletona beigām, jo viņiem tiks piemērots starta vietu sods par dzinēju limita pārsniegšanu, ziņo "Autosport".
Lauda: F-1 ir sacīkstes vīriem, ne puišeļiem, kas spēlējas ar podziņām uz stūres  (8)
15.jūnijs 2015 17:38
Bijušais F-1 čempions un "Mercedes" neizpildošais direktors Nikijs Lauda uzskata, ka šodienas F-1 sacīkstēm vajadzētu būt ātrākām un sarežģītākām, raksta vācu mediji.
Jonasam 16. vieta smagos pasaules čempionāta posma pirmā brauciena apstākļos  (5)
14.jūnijs 2015 16:38
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien ierindojās 16.vietā Itālijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas devītā posma pirmajā braucienā, kas norisinājās smagos apstākļos.
Jonasam sestā vieta pasaules čempionāta posma kvalifikācijas sacensībās MX2 klasē
13.jūnijs 2015 18:40
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja sesto vietu Itālijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas devītā posma kvalifikācijā.
'Rīga' plāno turpināt dalību MHL čempionātā, pauž Sējējs  (8)
13.jūnijs 2015 11:42
Latvijas komandas " Rīga " starts nākamajā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas ( MHL ) A grupas čempionāta sezonā ir plānots, uzsvēra Rīgas "Dinamo" komandas ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs.
'Rīga' vairs nespēlēs MHL čempionāta A grupā  (15)
12.jūnijs 2015 19:28
Nākamajā sezonā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas ( MHL ) A grupas čempionātā vairs nebūs ārvalstu komandu, līdz ar to sacensībās nepiedalīsies arī Latvijas vienība " Rīga ", piektdien atklājis turnīra izpilddirektors Aleksejs Morozovs.
'Positivus' programmu papildina 'Elliphant', 'PeR', 'Boka' un citi
11.jūnijs 2015 11:27
"Positivus" festivāla programmu papildina zviedru popzvaigzne "Elliphant", poļi "Bokka", pašmāju bītboksa grupa " PeR ", blūza mūziķis Eugene "Hideaway" Bridges, kā arī vairāki citi mākslinieki.
'Positivus' izziņo pilnu 'Red Bull Music Academy' skatuves programmu
08.jūnijs 2015 14:01
Pirmā "Positivus" festivāla skatuve pilnībā nokomplektēta – ir zināmi visi mākslinieki, kas uzstāsies uz "Red Bull Music Academy" skatuves. Jau izziņotajiem slavenajiem ritma pavēlniekiem "Araabmuzik", "Egyptian Lover", DJ Sliink un "Dorian Concept Trio" pievienosies vēl piecpadsmit mākslinieki, kas pārstāv gan Baltijas valstis, gan Poliju un Lielbritāniju, stāsta festivāla rīkotāji.
Latvijas motobraucēji Jonass un Justs pasaules čempionāta posma pirmajā braucienā finišē labāko desmitniekā
31.maijs 2015 16:17
Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja septīto vietu Francijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas astotā posma pirmajā braucienā, bet Roberts Justs finišēja devītais.
Jonass izcīna ceturto vietu pasaules čempionāta posma kvalifikācijā
30.maijs 2015 22:39
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja ceturto vietu Francijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas astotā posma kvalifikācijā.
Rosbergs triumfē Monako 'Grand Prix' izcīņā  (24)
24.maijs 2015 19:48
Uzvaru svētdien notikušajā Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta sestā posma - Spānijas " Grand Prix " - sacensībās izcīnīja "Mercedes" vācu pilots Niko Rosbergs .
Jonasam ceturtā vieta pasaules čempionāta posma kvalifikācijas sacensībās
23.maijs 2015 19:41
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja ceturto vietu Lielbritānijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas septītā posma kvalifikācijā.
Hamiltons, turpinot dominanci, labākais arī Monako 'Grand Prix' kvalifikācijā  (4)
23.maijs 2015 16:26
Pašreizējais pasaules čempions un šīs sezonas kopvērtējuma līderis Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas sestdien bija labākais Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta sestā posma - Monako "Grand Prix" - kvalifikācijas sacensībās.
Hamiltons ātrākais pirmajos treniņos Monako, Verstapens otrais  (5)
21.maijs 2015 13:54
Pašreizējais F-1 čempions Lūiss Hamiltons (" Mercedes ") uzrādījis ātrāko apļa laiku Monako " Grand Prix " posma pirmajos brīvajos treniņos piektdien, kamēr otro labāko rezultātu negaidīti sasniedzis F-1 debitants Makss Verstapens (" Toro Rosso ").
'LMT Summer Sound' festivāla 'Red Bull Thre3style' skatuve papildina mākslinieku sarakstu
21.maijs 2015 11:42
Lielākā deju arēna Baltijā "LMT Summer Sound" festivālā – " Red Bull Thre3style" skatuve papildina mākslinieku sarakstu ar pašmāju un ārzemju elektroniskās mūzikas pārstāvjiem.
20.maijs 2015 13:01
Savulaik populārākās meiteņu grupas Spice Girls dalībniece Džerija Halivela (attēlā) aizvadītās nedēļas izskaņā piedzīvojusi laimīgāko notikumu ikvienas sievietes dzīvē - viņa skaistā ceremonijā kļuva par precētu sievu.
Uz 'Positivus' 'Red Bull Music Academy' skatuves - DJ 'Egyptian Lover', 'AraabMuzik', 'Dorian Concept Trio' un DJ 'Sliink'
18.maijs 2015 14:48
Uz "Positivus" festivāla " Red Bull Music Academy "skatuves kāps DJ "Egyptian Lover", "AraabMuzik", "Dorian Concept Trio" un DJ "Sliink".
Jonasam septītā vieta pasaules čempionāta Spānijas posmā  (1)
10.maijs 2015 18:24
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass, kurš šosezon pārstāv KTM rūpnīcas komandu "Red Bull KTM Factory Racing", svētdien izcīnīja septīto vietu Spānijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas sestajā posmā.
Pauls Jonass izcīna ceturto vietu PČ posma kvalifikācijas sacensībās Spānijā
09.maijs 2015 20:18
Latvijas sportists Pauls Jonass sestdien izcīnīja ceturto vietu Spānijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas sestā posma kvalifikācijā.