Rīdzenes sarunas

Populārākie raksti
'Rīdzenes sarunas': Kā oligarhi 'Dienu' nopirka un žurnālistus dancināja  (359)
29.jūnijs 2017 00:33
Vietējie biznesmeņi-politiķi jau 2009. gadā kontrolēja laikrakstu "Diena" un izmisīgi domāja, kā turpmāk segt tēriņus un mainīt sev nevēlamos žurnālistus pret uzticamiem kadriem. Vienlaikus tiek pieprasīta arī nauda no valsts uzņēmumiem laikraksta "Neatkarīgā" finansēšanai. Vīri gan vēl nenojauš, ka viņu sarunas noklausās likumsargi, un apspriež savu ietekmi telekanālā LNT, sadarbību ar draudzīgo PBK un LTV Ziņu nodaļu. Vēl tikai atliekot sakārtot Latvijas Radio – tas atklājas žurnāla "Ir" jaunākajā numurā, kurā publicētas ietekmīgu politiķu sarunas viesnīcā "Rīdzene".
Pa rīkli ģenerālprokuroram un ielikt savu prezidentu – 'Ir' turpina publiskot 'Rīdzenes sarunas'  (296)
22.jūnijs 2017 07:19
Sadot pa rīkli ģenerālprokuroram, ielikt savu prezidentu, slepeni vienoties par tās valdības graušanu, kurā strādā paša ministri – šādi vārdi un darbi atklājas žurnāla "Ir" publicētajās, iespējams, ietekmīgu politiķu sarunās viesnīcā "Rīdzenē" . Vienā no likumsargu ierakstītajām sarunām, iespējams, parādoties arī šā brīža zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), kuram ar kompanjoniem piederot zemesgabals Rīgas ostā, kurš juridiski paslēpts "zem svešām famīlijām".
'Rīdzenes sarunas': Lembergs prasa Vējonim paskaidrojumus  (438)
08.augusts 2017 16:25
Ventspils mērs Aivars Lembergs ( "Latvijai un Ventspilij") nosūtījis vēstuli Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, prasot, vai un par kādām tā sauktajām "oligarhu sarunām" viņam ir jāsniedz skaidrojums sabiedrībai, otrdien preses konferencē informēja Lembergs.