Rīgas apgabaltiesa

Rīgas apgabaltiesa

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, pieņemot likumu "Par tiesu varu", tika atjaunotas piecas apgabaltiesas kā pirmās un apelācijas tiesu instances. Rīgas apgabaltiesa izvietojusies savā vēsturiskajā ēkā Rīgā, Brīvības bulvārī 34. Rīgas apgabaltiesas darbības teritorijā, kur mīt aptuveni puse visu Latvijas iedzīvotāju, ietilpst Rīgas pilsēta (6 rajoni), Jūrmalas pilsēta, Sigulda, Rīgas rajons un Ogres rajons.

Populārākie raksti
Luksusa dzīvokļi, zivju restorāns, kuģi - daļa no atgūtās 'Parex' impērijas  (40)
29.novembris 2014 05:30
Luksusa dzīvokļi, zemesgabals Jūrmalā, restorāns, 'Skonto' stadions un kuģi. Tā ir tikai daļa no kādreizējās " Parex bankas " aktīviem, kurus pēdējā laikā ir izdevies realizēt, valstij atgūstot vismaz daļu no bankas glābšanā ieguldītajiem līdzekļiem. Valdība vienu no tā laika lielākajām bankām glāba 2008.gada nogalē, kopumā ieguldot gandrīz 1,4 miljardus eiro, bet patlaban banka ir sadalīta "labajā" – AS " Citadele banka" un "sliktajā" - AS " Reverta ", kuras uzraudzībā tad arī nodoti problemātiskie aktīvi (kredīti, parādi utt.).
No autosportista Haralda Šlēgelmilha un viņa tēva vadītās biedrības piedzen 135 000 eiro  (68)
12.novembris 2015 11:07
Vidzemes apgabaltiesa nolēmusi nemainīt spriedumu un daļēji apmierināt uzņēmuma "Finance International Investments" prasību, piedzenot no autosportista Haralda Šlēgelmilha un viņa tēva, Ropažu domes deputāta Vladislava Šlēgelmilha vadītās biedrības "Sporta klubs 333" 135 000 eiro, kā arī ar tiesu saistītos izdevumus 2562 eiro apmērā, informēja tiesā.
Platacis, Loze un Krastiņš pret uzņēmumiem – kā klienti ar saviem advokātiem prāvojušies  (22)
21.marts 2016 18:00
Pirmdien plašākas sabiedrības uzmanības lokā nonāca kārtējais pavērsiens jau pirms laba laika aizsāktajā uzņēmumu grupas strīdā ar advokātu Mārci Miķelsonu – uzņēmums "NP Management" paziņoja, ka tiesa no Miķelsona piedzinusi 370 000 eiro par advokāta konfidencialitātes nosacījumu pārkāpšanu. Advokāts savukārt paziņojumu par šādu tiesas nolēmumu nodēvēja par sabiedrisko attiecību gājienu, solot paša interesēm nelabvēlīgo spriedumu pārsūdzēt.