Rīgas festivāls

Rīgas festivāls ir ikgadējs muzikāls pasākums, kas pulcē gan pasaules akadēmiskās mūzikas zvaigznes, gan pašmāju spožākos māksliniekus. Rīgas festivāls tiek organizēts ik gadu jūnijā, aptverot apjomīgu pasākumu programmu, kas gadu no gada paplašinās.

Šogad Rīgas festivāls notiks no 7. līdz 21. jūnijam.

Populārākie raksti
Rīgas festivāls 2013 - programma  (1)
22.maijs 2013 14:43
Jau trešo gadu vasaras sākumu Rīgā ieskandinās vērienīgākais klasiskās mūzikas notikums Baltijā – "Latvijas Koncertu" organizētais Rīgas festivāls , kas šogad notiks no 3. līdz 20. jūnijam, pulcējot izcilākos Latvijas un ārvalstu māksliniekus.
Nastavševs: 'Plašas zināšanas vienlaikus rada arī lielas sāpes'  (6)
06.jūnijs 2017 11:21
Jaunajā Rīgas teātrī nesen pirmizrādi piedzīvojis Anatolija Marienhofa romāna "Ciniķi" dramatizējums, bet "Rīgas festivālā" 16. jūnijā gaidāma Gunas Zariņas un Latvijas Radio kora izrāde "Naktssardze". Abu šo uzvedumu režisors ir Vladislavs Nastavševs , kurš 2. jūnijā viesojās Latvijas Radio 3 "Klasika" kanālā. Uz jautājumu, kā nekļūt ciniķim, Nastavševs atbild, skumji pasmaidot, mazāk lasīt, mazāk zināt, mazāk domāt, jo ir pat teiciens, ka plašas zināšanas vienlaikus sniedz arī lielas sāpes.
Par dzīvajiem un mirušajiem. Recenzija par uzvedumu 'Naktssardze'
03.jūlijs 2017 07:10
Grūti rakstīt par Latvijas Radio kora, aktrises Gunas Zariņas, režisora Vladislava Nastavševa un diriģenta Sigvarda Kļavas kopveidoto "Naktssardzi". Tā izskanēja 16. jūnijā Sv. Pētera baznīcā. Jautājums par to, kādu žanrisku veidolu uzvedumam piešķirt, acīmredzot mulsināja arī "Naktssardzes" veidotājus. Šoreiz tas varbūt ir mazāk būtiski; koncertprogrammiņā rakstīts – koncertizrāde. Tad lai tā arī būtu.