Rīgas festivāls

Rīgas festivāls

Rīgas festivāls ir ikgadējs muzikāls pasākums, kas pulcē gan pasaules akadēmiskās mūzikas zvaigznes, gan pašmāju spožākos māksliniekus. Rīgas festivāls tiek organizēts ik gadu jūnijā, aptverot apjomīgu pasākumu programmu, kas gadu no gada paplašinās.

Šogad Rīgas festivāls notiks no 9. līdz 20. jūnijam.

Redaktors iesaka
'Rīgas festivālu' atklās trio 'Art-i-shock'  (2)
18.aprīlis 2018 14:43
Šā gada " Rīgas festivāls " tiks atklāts 9. jūnijā Spīķeru koncertzālē ar trio "Art-i-Shock" uzstāšanos. Koncerta programmas centrā būs viens no visu laiku lielākajiem simfoniskās mūzikas hitiem – Morisa Ravela "Bolero", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
'Rīgas festivālu' noslēgs Elīna Garanča un Vīnes filharmoniķi  (3)
29.janvāris 2018 22:22
Šovasar, 20. jūnijā, "Rīgas festivāla" programmas noslēgumā Dzintaru koncertzālē uzstāsies pasaulē pazīstamā latviešu operdziedātāja Elīna Garanča kopā ar orķestri Vīnes filharmoniķi. Pie diriģenta pults – venecuēliešu maestro Rafaels Pajari. Koncerts ir daļa no Latvijas valsts simtgades koncertcikla " Dzimuši Latvijā ", portālu "Delfi" informē festivālā rīkotāji no VSIA "Latvijas Koncerti".
Guntars Ķirsis: Katrs koncerts ir 'Rīgas festivāla' kulminācija  (1)
07.jūnijs 2017 07:00
Dienā, kad tiks publicēta saruna ar VSIA "Latvijas Koncerti" direktoru Guntaru Ķirsi, ar vērienu tiks atklāts jau septītais " Rīgas festivāls ", šogad piedāvājot programmu, ar kuru lepotos ikviens tā līdzinieks citās valstīs. "Ikviens koncerts ir kā festivāla kulminācija," smejas Ķirsis, esot neiespējami izvēlēties favorītus. Līdzīgi ir arī ar viņa vadītās vēsturiskās Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas programmu. Taču, ja viņam būtu iespēja likt virsrakstu, viņš rakstītu – pieņemiet beidzot lēmumus, Rīgai arī ir vajadzīga sava koncertzāle.