Rīgas fotomēnesis

Rīgas fotomēnesis

Rīgas Fotomēnesis ir starptautisks fotogrāfijas festivāls, kas iepazīstina ar aktuālo Ziemeļ- un Austrumeiropas fotogrāfijā. Rīgas Fotomēneša ietvaros izstādes, tikšanās ar māksliniekiem, darbnīcas, lekcijas, filmu seansi un citi notikumi piedāvā par fotogrāfijas procesa dalībniekiem kļūt visplašākajai publikai. Paralēli publiskajai programmai Rīgas Fotomēnesis rīko portfolio skati, konkursu un darbnīcas profesionāļiem, kļūstot par tikšanās vietu domu un ideju apmaiņai. Šogad Rīgas Fotomēnesis notiek no 7. maija līdz 7. jūnijam.

Redaktors iesaka
'Rīgas Fotomēneša' ietvaros notiks bezmaksas filmu seansi
09.maijs 2018 16:08
Latvijas Kultūras akadēmijas Rīgas Kino muzejā fotogrāfijas festivāla "Rīgas Fotomēnesis 2018" ietvaros 15. un 17. maijā sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā notiks trīs filmu seansi, portālu "Delfi" informē Rīgas Kino muzeja pārstāve Agnese Logina.
Foto: 'Rīgas Fotomēnesi' ieskandina izstādes 'Kultūrisms' atklāšana
09.maijs 2018 10:15
Pirmdien, 7. maijā, pulksten 18.15, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) tika atklāta festivāla "Rīgas Fotomēnesis 2018" pirmais notikums – izstāde "Kultūrisms".
Tests. Pārbaudi – cik labi pazīsti šodienas Latvijas fotomākslu!  (4)
20.aprīlis 2018 06:36
No 7. maija līdz 3. jūnijam Rīgā norisināsies starptautiskais festivāls "Rīgas Fotomēnesis 2018", piedāvājot astoņas izstādes un vairāk nekā 20 notikumus par tēmu "Jaunais šiks". Gaidot festivālu, "Delfi" sadarbībā ar festivāla rīkotājiem, aicina pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas laikmetīgo fotomākslu.