Rīgas fotomēnesis

Rīgas fotomēnesis

Rīgas Fotomēnesis ir starptautisks fotogrāfijas festivāls, kas iepazīstina ar aktuālo Ziemeļ- un Austrumeiropas fotogrāfijā. Rīgas Fotomēneša ietvaros izstādes, tikšanās ar māksliniekiem, darbnīcas, lekcijas, filmu seansi un citi notikumi piedāvā par fotogrāfijas procesa dalībniekiem kļūt visplašākajai publikai. Paralēli publiskajai programmai Rīgas Fotomēnesis rīko portfolio skati, konkursu un darbnīcas profesionāļiem, kļūstot par tikšanās vietu domu un ideju apmaiņai. Šogad Rīgas Fotomēnesis notiek no 8. līdz 31. maijam

Redaktors iesaka
Izvēlies un nobalso par savu Latvijas jauno fotogrāfu! (Balsojums noslēdzies)  (24)
25.aprīlis 2017 17:36
Rīgas fotomēneša laikā, 9. maijā, plkst. 18.00 koprades telpā "The Mill" tiks noskaidrots labākais Latvijas jaunais fotogrāfs, kas saņems FK balvu. Portāls "Delfi" piedāvā lasītājiem izvēlēties savu simpātiju, kas saņems īpašu pārsteiguma balvu. FK balvu organizē FK sadarbībā ar "Sony".
'Self Publish Riga' aicina pieteikties jauniešu izglītības programmai
24.aprīlis 2017 14:13
Fotogrāmatām un pašizdošanai veltītā pasākuma "Self Publish Riga" laikā 12. un 14. maijā K. K. fon Stricka villā notiks bezmaksas ekskursijas un darbnīcas skolēniem un jauniešiem. Aicināti pieteikties dalībnieki vecumā no 14 līdz 24 gadiem, portālu "Delfi" informē biedrības ISSP pārstāvji.
Maijā notiks starptautiskais festivāls 'Rīgas Fotomēnesis 2017'
22.marts 2017 12:26
Arī šogad no 8. līdz 31. maijam notiks starptautisks festivāls "Rīgas Fotomēnesis 2017", piedāvājot skatītājiem izstādes un lekcijas, mākslinieku prezentācijas, filmu seansus, kā arī citus notikumus ar vienojošo tēmu "Fakti un precizējumi", portālu "Delfi" informē rīkotāji.