Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

'Rīgas satiksmes' reklāmas varētu vērtēt patērētāju tiesību aizstāvji
30.janvāris 2015 14:17
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ( PTAC ) varētu vērtēt Rīgas pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " reklāmas par jaunajiem braukšanas tarifiem, portālam "Delfi" norādīja PTAC.
Kampaņa par braukšanas tarifiem ir 'Saskaņas' reklāma, piktojas 'Vienotības' deputāts un sūdzas KNAB  (19)
30.janvāris 2015 09:48
Kampaņa par Rīgas pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " jaunajiem braukšanas tarifiem ir politiska partijas "Saskaņa" reklāma, atzīst Saeimas deputāts Vilnis Ķirsis (V).
Aivars Ozoliņš: Ušakova grieķiskās putinomikas bankrots  (95)
29.janvāris 2015 09:00
Nila Ušakova kleptokrātu Rīgas dome stūrē Latvijas galvaspilsētu pretī bankrotam. Uzkrājumi drīz būs iztērēti pilnībā, un, kaut gan pilsētas parādsaistību līmenis laikam vēl nav gluži kā Grieķijai, budžeta deficīts šogad jau ir pat lielāks.
'Rīgas satiksme' sanikno deputātus, Grieķija bloķē sankcijas pret Krieviju, 'Expo' nedienas un inficētas mēstules  (9)
28.janvāris 2015 17:27
Saeimas deputāti vērsušies pie Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ar aicinājumu izvērtēt SIA "Rīgas satiksme" (RS) biļešu cenu reklāmu, tikmēr Itālija ir sarūgtināta par Latvijas lēmumu nepiedalīties starptautiskajā izstādē "World Expo 2015". Jaunā Grieķijas galēji kreisā valdība pirmajā darbības dienā bloķējusi sankcijas pret Kreviju, bet ļaundari izdomā arvien jaunus tematus mēstulēm, kuru pielikuma atvēršana var beigties ar visu failu zaudēšanu datorā, brīdina Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu institūcija (CERT).
Saeimas koalīcijas deputāti dusmīgi: 'Rīgas satiksme' maldina reklāmās par biļešu cenu celšanu  (151)
28.janvāris 2015 15:17
Vairāki koalīciju pārstāvošie Saeimas deputāti vērsušies pie Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) ar aicinājumu izvērtēt Rīgas pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) reklāmu, kas saistītas ar biļešu cenu palielināšanu sabiedriskajā transportā, atbilstību likuma normām.
Rīgas dome apstiprina pašvaldības šā gada budžetu ar 55,6 miljonu eiro deficītu  (43)
27.janvāris 2015 16:49
Rīgas domes (RD) deputāti otrdien apstiprināja pašvaldības šā gada budžetu, kas paredz deficītu 55,568 miljonu eiro apmērā, uzzināja domes sēdē.
Protests pret biļešu cenu paaugstināšanu Rīgas sabiedriskajā transportā notiks divas dienas  (27)
27.janvāris 2015 16:01
Sociālā tīklā " Facebook " izveidotās lapas "Pret Rīgas domes cenu paaugstināšanu Rīgas sabiedriskajā transportā" pārstāvji aicina iedzīvotājus 1.februārī vai 2.februārī ignorēt un neizmantot SIA " Rīgas satiksme " (RS) transportlīdzekļus, aģentūru LETA informēja lapas veidotāji.
IUB uzsāk pārbaudi par biļešu cenu celšanu Rīgas mikroautobusos  (43)
25.janvāris 2015 20:04
Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) sācis pārbaudi, vai Rīgas dome, ļaujot pilnsabiedrībai "Rīgas mikroautobusu satiksme" palielināt biļešu cenas reisos, nav bijusi pārāk pretimnākoša konkrētajam privātuzņēmumam, vēsta "Nekā personīga".
Policija tomēr izmeklē kriminālprocesu saistībā ar 'Rīgas satiksmes' ziedojumu basketbola klubam TTT  (17)
25.janvāris 2015 15:02
Valsts policija tomēr izmeklē kriminālprocesu saistībā ar pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " ziedojumu nodibinājumam "Basketbola klubs "TTT- Rīga "".
'Rīgas satiksme' līgumsodos par braukšanu bez biļetes pērn iekasēja 299 230 eiro  (13)
24.janvāris 2015 16:30
Pagājušā gada laikā " Rīgas satiksme " (RS) līgumsodos par braukšanu bez biļetes iekasēja 299 230, 05 eiro, kas ir par 44 734 eiro mazāk nekā 2013.gadā, informēja RS.
Rīgas un Pierīgas pašvaldībām jāveido kopīga transporta sistēma, uzskata eksperts  (27)
24.janvāris 2015 11:26
Valstij nebūtu jāatņem līdzekļi nabadzīgākām pašvaldībām un jāpārdala papildu līdzekļi Rīgas transportam, norāda transporta eksperts Tālis Linkaits .
'Vienotība' prasa Ušakovam skaidrojumus par 'Rīgas satiksmes' reklāmām radio  (26)
23.janvāris 2015 18:47
Rīgas domes (RD) partijas " Vienotība " deputātu frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte nosūtījusi pieprasījumu pašvaldības priekšsēdētājam Nilam Ušakovam, kurā vēlas noskaidrot, vai četru Latvijas radiostaciju pārraidītā reklāma par sabiedriskā transporta biļešu cenas pieaugumu ir saskaņota ar mēru un kas tiks darīts, lai pārtrauktu pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " politizāciju, pavēstīja RD "Vienotības" frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists Nils Josts.
Nekārtības Rīgas mikroautobusos: grūtniecei liek izkāpt no transporta kāpostu pīrādziņa dēļ  (356)
23.janvāris 2015 18:04
Uzņēmuma "Rīgas mikroautobusu satiksme" mikroautobusa, kas kursē 216.maršrutā Ķengarags-Centrs, šoferis kādai grūtniecei ar lielu skandālu licis izkāpt kāpostu pīrādziņa dēļ. Šis sievietei bijis pēdējais piliens negatīvajā pieredzē ar šīs kompānijas sabiedrisko transportu.
Valsts kontrole Rīgas domei prasa papildu informāciju par transporta biļešu cenu celšanu  (20)
23.janvāris 2015 11:21
Valsts kontrole (V) šonedēļ lūgusi Rīgas domi sniegt papildu informāciju par tās ieteikumu ieviešanu pēc pērn veiktās operatīvās revīzijas saistībā ar sabiedriskā transporta tarifu noteikšanu pašvaldībā.
'Rīgas satiksmes' darbinieki pret biļešu cenu 'lēciena' negāciju un kritikas vilni gatavoti vērienīgā ballē  (108)
23.janvāris 2015 08:15
Lai sagatavotu darbiniekus negatīvo emociju un kritikas gūzmai, kas no pasažieriem varētu velties saistībā ar sabiedriskā transporta biļešu cenu straujo celšanu, Rīgas domes kapitālsabiedrība " Rīgas satiksme " (RS) aizvadītā gada nogalē spēcinājusi viņus krāšņā pasākumā īrētās telpās Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, piektdien vēsta laikraksts " Diena ".
Nils Ušakovs: Jautājumi un atbildes par braukšanas biļešu cenām  (349)
23.janvāris 2015 00:04
Paskaidrot cenu paaugstinājumu vienmēr ir ļoti sarežģīti. Nevienam normālam cilvēkam cenu palielināšana nevar patikt. Nevienam nepatīt uzklausīt jebkādus paskaidrojumus, kādēļ tiek paaugstinātas cenas. Un tas ir dabiski. Tomēr mans uzdevums ir sniegt jums maksimāli izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem.
Guntis Ščerbinskis: Sargsuns pie ķēdes  (24)
23.janvāris 2015 00:04
Valsts kontrole kā uzticams sargsuns rej un rej par nodokļu maksātāju līdzekļu šķērdēšanu un nesaimnieciskumu. Kārtējās revīzijas atklājumi uzjundī cilvēkos dusmas, pēc tam nākas secināt, ka nekas taču nemainās, kas visbeidzot noved pie jautājuma – kāpēc vispār maksāt nodokļus?
Flešmobs, zaķu brauciens, pikets – kā plāno protestēt pret transporta biļešu cenu 'lēcienu' Rīgā  (59)
22.janvāris 2015 10:52
Flešmobs ar zaķa ausīm, zaķu brauciens noteiktā laikā, pikets ir dažas no idejām, kā aktīvisti, kas apvienojušies domubiedru grupā pret biļešu cenu paaugstināšanu Rīgas sabiedriskajā transportā, februāra sākumā varētu protestēt pret straujo biļešu cenu lēcienu, liecina informācija sociālajā vietnē " Facebook ".
VARAM biļešu cenu celšanā Rīgas mikroautobusos saredz neatbilstības likumam  (4)
22.janvāris 2015 01:10
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ( VARAM ) visticamāk akceptēs jaunos " Rīgas satiksmes " (RS) sabiedriskā transporta biļešu cenu tarifus, taču ministrija saredzot zināmas neatbilstības likumam saistībā ar biļešu cenu celšanu mikroautobusos Rīgā, Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda" norādīja VARAM ministra padomnieks un Rīgas domes Nacionālās apvienības frakcijas priekšsēdētājs Dainis Locis.
Dotācijā no Rīgas domes 'Rīgas satiksme' šogad saņems 88,6 miljonus eiro  (12)
21.janvāris 2015 20:29
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja trešdien atbalstīja papildināto šā gada pašvaldības budžeta projektu, pašvaldības dotācijā " Rīgas satiksmei " šogad piešķirot 88,6 miljonus eiro.
Gerhards aicina izvērtēt 'Rīgas satiksmes' vadības atbildību saistībā ar pārkāpumiem tarifu noteikšanā  (55)
21.janvāris 2015 19:14
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards vēstulē Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam prasījis nekavējoties izvērtēt pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " valdes locekļu atbildību saistībā ar Valsts kontroles (VK) revīzijas ziņojumā par sabiedriskā transporta pakalpojuma tarifu noteikšanu konstatētajiem pārkāpumiem, pastāstījis ministra padomnieks Arnis Zacmanis.
Grasās protestēt pret biļešu cenas celšanu Rīgas sabiedriskajā transportā  (312)
21.janvāris 2015 10:56
Sociālajā vietnē " Facebook " apvienojušies domubiedri, kuri, iebilstot pret negaidīto biļešu cenu paaugstināšanu Rīgā, aicina 1.februārī protestēt – ignorēt un neizmantot sabiedrisko transportu.
Ušakovs Valsts kontrolei pārmet nekompetenci un 'Rīgas satiksmes' nomelnošanu  (186)
20.janvāris 2015 13:55
Valsts kontroliere Elita Krūmiņa , komentējot situāciju par Rīgas sabiedrisko transportu un nespējot nosaukt nevienu konkrētu skaitli vai faktu, kas norādītu uz jebkāda veida pārkāpumiem uzņēmumā, populistiski un nekompetenti izplata maldinošus un uzņēmumu nomelnojušus paziņojumus, uzskata Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).
Janvārī iegādātās Rīgas sabiedriskā transporta biļetes varēs izmantot līdz 2.martam  (23)
20.janvāris 2015 13:05
Visas sabiedriskā transporta biļetes, kuras iegādātas līdz 2015.gada 31.janvārim, būs derīgas 30 dienas - līdz 2.martam ieskaitot, informē "Rīgas satiksmē".
Infografika: Cik turpmāk maksāsim par transportu Rīgā  (130)
20.janvāris 2015 09:51
No 1.februāra Rīgā tiks paaugstinātas sabiedriskā transporta un stāvvietu cenas. Portāls "Delfi" apkopojis gaidāmās izmaiņas.
Karogi, ziedi un ugunskuri – Rīgā pieminēs barikāžu laika notikumus  (45)
20.janvāris 2015 04:44
Otrdien, 20.janvārī, dažādos pasākumos Rīgā tiks atzīmēti 24 gadi kopš 1991.gada barikāžu laika notikumiem.
RD 'dzīres' par nodokļu maksātāju naudu ir novedušas pie biļešu cenu paaugstināšanas, uzsver Reirs  (43)
19.janvāris 2015 12:36
Finanšu ministrs Jānis Reirs (V) paudis stingru nostāju jautājumā par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu Rīgas domei (RD) sabiedriskā transporta dotācijām, norādot, ka valsts uzdevums nav no budžeta apmaksāt vienas pašvaldības politiskās ambīcijas, portālu "Delfi" informē Finanšu ministrija .
Rīgas dome turpinās dotēt sabiedriskā transporta mēnešbiļetes  (50)
19.janvāris 2015 09:31
Tiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem, kam ikdienā bieži jāpārvietojas ar sabiedrisko transportu Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) iesaka iegādāties mēnešbiļeti, ko pašvaldība turpina dotēt.