Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

'Rīgas satiksmes' trolejbusā nokrīt sirmgalve un gūst traumas  (27)
25.oktobris 2014 11:12
Aizvadītajā diennaktī negadījumos uz ceļiem Rīgā un Rīgas apkārtnē cietuši vairāki cilvēki, tostarp kāda 74 gadus veca kundze, kura pēc kritiena "Rīgas satiksmes" 25.maršruta trolejbusā nogādāta slimnīcā, portāls "Delfi" uzzināja Valsts policijā.
Pačibējusi iecere nerīdziniekiem par sabiedriskā transporta biļeti prasīt 1,2 eiro  (148)
25.oktobris 2014 10:09
Gada izskaņā vērienīgi uzsāktā kampaņa, acinot nerīdziniekus reģistrēties Rīgā un iegūt savā īpašumā "Rīdzinieka karti", lai turpmāk nebūtu par braucienu sabiedriskajā transportā jāmaksā dubultā, nu nolikta malā. Visticamāk, arī nākamgad "iebraucēju" un galvaspilsētā deklarēto pirktās biļešu cenas saglabāsies vienādas, proti 60 centi par braucienu.
Dome 'Rīgas satiksmei' piešķirs vēl 10 miljonus eiro  (30)
23.oktobris 2014 17:02
Šī gada budžeta grozījumos Rīgas dome cita starpā piešķirs vēl 10,2 miljonus eiro uzņēmumam " Rīgas satiksme " sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanai, tā šodien nolēma Rīgas domes Budžeta komisija, akceptējot pašvaldības budžeta grozījumu projektu.
Rīgas satiksme sāk cīņu pret smirdošiem un skaļiem pasažieriem  (30)
23.oktobris 2014 16:33
No šodienas SIA " Rīgas satiksme " sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju (RPP) uzsāk kampaņu par drošību sabiedriskajā transportā.
Rīgā sociālajā nozarē strādājošo atalgojumu palielina par 15%  (4)
23.oktobris 2014 16:12
Rīgas dome (RD) lēmusi, ka budžeta grozījumos piešķirs finansējumu vietu skaita palielināšanai bērnudārzos, skolu labiekārtošanai un sociālajā nozarē strādājošo atalgojuma palielināšanai par 15% no šī gada 1. novembra, portāls "Delfi" uzzināja RD.
Applūdusi Dienvidu tilta nobrauktuve; dusmu plūdi arī 'soctīklos'  (136)
14.oktobris 2014 09:20
Pamatīgās lietavas Rīgā otrdienas rītā bija izveidojušas pamatīgus sastrēgumus un kavējas arī sabiedriskais transports. Pusdienlaikā slēgta arī Dienvidu tilta nobrauktuve Ziepniekkalna ielā virzienā uz Baložiem, jo tā ir applūdusi, informē policija.
Edmunds Zivtiņš: Satiksmes drošības analīze  (182)
10.oktobris 2014 01:04
Laikā, kad visa sabiedrība ir aizņemta ar situāciju Ukrainā, kas, jāatzīst, nav vienkārša, mūsu pašu mājās notiek ne mazāk traģiskas lietas. Proti uz Latvijas ielām un ceļiem CSNG rezultātā cieš, un pats traģiskākais, iet bojā cilvēki un šo cietušo un bojā gājušo skaits ir pielīdzināms Ukrainas traģēdijai! Tātad Latvijā miera apstākļos uz ceļiem iet bojā tik pat cilvēku cik citviet kara apstākļos!
24.autobusa maršrutam Rīgā būs jauna pieturvieta  (1)
02.oktobris 2014 09:30
No 3.oktobra 24.autobusu maršrutā Skanstes ielā tiks atklāta jauna pieturvieta – "Sporta iela", savukārt no 15.oktobra tiks pārdēvētas atsevišķas pieturvietas 16.autobusa maršrutā, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".
Svētdien Rīgas sabiedriskajā transportā – ekskursijas par arhitektūru  (1)
01.oktobris 2014 12:15
Jau šo svētdien, 5.oktobrī, Rīgā notiks vēl nebijusi kultūras akcija – atsevišķi sabiedriskā transporta maršruti uz vienu dienu kļūs par sava veida tūrisma izbraucieniem, kur gidi pasažieriem stāstīs par ceļā esošajiem arhitektūras un pilsētvides objektiem un notikumiem. Šādu ieceri īstenos Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar Rīgas Satiksme kā sveicienu rīdziniekiem Pasaules arhitektūras dienā, informē organizatori.
Izsolīs nolietotos 'Rīgas satiksmes' autobusus  (16)
27.septembris 2014 19:30
SIA " Rīgas satiksme " transportlīdzekļi, kuriem beidzies ekspluatācijas laiks, parasti tiek pārdoti izsolēs. Izņēmums nebūs arī autobusi, kurus drīzumā plānots pakāpeniski nomainīt pret jaunajiem "Solaris", pastāstīja "Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis.
Arodbiedrības biedriem jāvāc balsis partijai 'Saskaņa', vēsta raidījums  (58)
21.septembris 2014 21:16
Arodbiedrības LABA darbinieki ir spiesti gan aģitēt par arodbiedrības vadītāju un vēlēšanu kandidātu no "Saskaņas", gan pulcināt LABA biedrus uz pasākumiem, kas saistīti ar partiju "Saskaņu", svētdien ziņo LTV raidījums "de facto".
Iemesli, kāpēc LDz nebija jārīko 'Spēka diena'  (33)
15.septembris 2014 13:10
"Ar šo stāstu, cerēsim, ka jūs sapratīsiet, pie kā dzelzceļu ir novedis tas, ka dzelzceļa kompānijas vada cilvēki, kam ar dzelzceļu nav bijušas nekādas saistības, proti, politiķi, kuri dara, vadoties pēc korupcijas un Eiropas Savienības direktīvām. Tuvojas vēlēšanas, lasot šo rakstu, varēsit pārdomāt, kurš nākamais ministru prezidents ievedīs kārtību," raksta anonīms lasītājs.
Video: 'Rīgas Satiksme' autobusa aizmugurē pieķērušies divi bērni  (31)
13.septembris 2014 18:22
"Delfi" lasītājs Ilgars kļuvis par aculiecinieku tam, kā divi mazgadīgi bērni pārvietojas pa Rīgu, pieķeroties autobusa aizmugurei.
'Rīgas Satiksme' autobusa aizmugurē pieķērušies divi bērni  (51)
13.septembris 2014 18:19
"Delfi" lasītājs Ilgars kļuvis par aculiecinieku tam, kā divi mazgadīgi bērni pārvietojas pa Rīgu, pieķeroties autobusa aizmugurei.
RS joprojām nav aprēķinājusi rīdzinieku biļešu ieviešanas mēģinājuma izmaksas  (15)
08.septembris 2014 07:39
Lai gan divas trešdaļas gada jau aizvadītas, joprojām nav zināms, cik pašvaldībai izmaksājis neveiksmīgais mēģinājums ieviest diferencētās sabiedriskā transporta biļetes, pirmdien vēsta laikraksts "Dienas Bizness".
Ieskaties - 'Delfi' iesaka, kurp doties 'Baltajā naktī'!
05.septembris 2014 10:04
Mūsdienu kultūras forums " Baltā nakts 2014" Rīgā piedāvās 54 vietējo mākslinieku un organizāciju, kā arī starptautisko mākslinieku projektus.
No 13.septembra vilcienos vairs nevarēs izmantot 'e-talonu'  (43)
03.septembris 2014 14:52
No šā gada 13.septembra pasažieru kategorijas, kurām noteikti Rīgas domes braukšanas maksas atvieglojumi, vilcienos Rīgas pilsētas robežās "e-talonu" vairs nevarēs izmantot, portālu "Delfi" informēja AS " Pasažieru vilciens " Mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Miežubrāle.
Foto: Atkritumu izvedējs Rīgā taranē tramvaju; ir cietušie  (80)
02.septembris 2014 13:40
Otrdien Rīgā, Maskavas ielā sadūries tramvajs un atkritumu vedējs, portālu "Delfi" informēja negadījuma aculiecinieks. Negadījumā cietuši arī vairāki pasažieri.
Rīgas skolēniem būs pieejamas daudzfunkcionālas starptautiskas ISIC apliecības  (3)
26.augusts 2014 20:24
No 5.septembra SIA " Rīga satiksme" klientu centros Rīgas vispārizglītojošo un profesionālo skolu audzēkņiem būs pieejama starptautiska apliecība - ISIC skolēna e-karte.
VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks neatbalsta dzērājšoferu vārdu publicēšanu  (11)
25.augusts 2014 13:16
Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis sliecas neatbalstīt speciālu dzērājšoferu vārdu publicēšanu.
Būs izmaiņas atsevišķos Rīgas sabiedriskā transporta kustības sarakstos  (6)
25.augusts 2014 10:09
No 1.septembra daļa pilsētas sabiedriskā transporta - autobusi, trolejbusi, tramvaji - pāries uz jauniem kustības sarakstiem, kas ir atbilstoši pasažieru pieprasījumam, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".
VK cenšas panākt kriminālprocesu par 'Rīgas satiksmes' dāsno ziedojumu basketbola klubam  (6)
20.augusts 2014 16:27
Valsts kontrole (VK) prokuratūrā pārsūdzējusi Valsts policijas lēmumu par kriminālprocesa nesākšanu saistībā ar pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " dāsno ziedojumu nodibinājumam "Basketbola klubs "TTT- Rīga "", informēja VK.
'Rīgas satiksme' aicina pieteikt jaunos Rīgas skolēnus e-kartes un e-talona saņemšanai
20.augusts 2014 12:34
"Rīgas satiksme" aicina Rīgas pilsētas izglītības iestādes un izglītības iestāžu audzēkņu vecākus, kā arī pašus izglītojamos neatstāt pieteikšanos personalizētajam Skolēna e-kartei vai e-talonam uz septembri, bet gan iesniegt pieteikumus laikus. Jaunajiem Rīgas skolēniem Skolēna e kartes ir jāsaņem līdz 15.septembrim. Gadījumā, ja tas netiks izdarīts, viņiem nebūs iespējams iegādāties biļetes ar atlaidi.
ZZS sūdzas par reklāmas ierobežošanu; 'Rīgas satiksme' skaidro, ka vēršas pret maldinājumu  (12)
15.augusts 2014 21:52
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) konkurentus Rīgā vaino administratīvo resursu izmantošanā, ierobežojot tās reklāmas tekstu uz tramvaja un autobusiem Rīgā. SIA " Rīgas satiksme " no savas puses skaidro, ka nav vērsusies pret pašu reklāmu, bet tikai maldinošu tekstu.
Izkāpjot no tramvaja, pusaudzi notriec auto  (30)
14.augusts 2014 13:14
Trešdien Rīgā 11 gadus vecu zēnu notriekusi automašīna, kad viņš izkāpis no tramvaja, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Inga Vītola.
Rīgas svētku laikā sabiedriskais transports un autostāvvietas būs bez maksas  (4)
13.augusts 2014 17:08
Rīgas svētku laikā sestdien un svētdien, 16.un 17.augustā, sabiedriskais transports būs pieejams bez maksas, un tiks norīkoti papildu reisi, kā arī veiktas citas izmaiņas, ļaujot apmeklētājiem ērti nokļūt dažādās svētku norises vietās, portāls "Delfi" uzzināja "Rīgas satiksmē".
Foto: 'BMW' ietriecas 'Rīgas satiksmes' autobusā  (18)
03.augusts 2014 10:11
"Delfi" lasītājs svētdienas, 3. augusta, rītā Rīgā uz Brīvības ielas kļuva par aculiecinieku avārijai, visticamāk, BMW vadītājs ietriecies "Rīgas Satiksme" autobusā.
KNAB sāk pētīt 'Rīgas satiksmes' vadības atbildību par rīcību ar iestādes finansēm  (8)
30.jūlijs 2014 21:56
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ( KNAB ) sācis pārbaudi par Rīgas pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " amatpersonu rīcību ar iestādes finanšu līdzekļiem. Tā ir sākta, pamatojoties uz Rīgas domes " Vienotības " frakcijas priekšsēdētājas Sarmītes Ēlertes iesniegumu, informēja "Vienotības" frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists Nils Josts.
'Rīgas satiksmes' zaudējumi pērn sarukuši; pašvaldības dotācijas augušas par 5 miljoniem eiro  (6)
29.jūlijs 2014 16:27
Pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " zaudējumi pērn sarukuši līdz 677 000 eiro salīdzinājumā ar 7,8 miljonu eiro zaudējumiem 2012.gadā un 4,54 miljonu eiro zaudējumiem 2011.gadā, liecina uzņēmuma gada pārskats.