Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

'Rīgas satiksmei' piederošās autoostas akcijas ieguldīs 'Rīgas acs' pamatkapitālā
22.decembris 2014 11:56
Rīgas domes deputāti sēdē pirmdien atbalstīja Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmumam " Rīgas satiksme " piederošo Rīgas starptautiskās autoostas akciju ieguldīšanu "Rīgas satiksmes" meitasuzņēmuma " Rīgas acs " pamatkapitālā,
Saeima 'iespļāvusi sejā' rīdziniekiem, dusmojas Ušakovs  (324)
18.decembris 2014 10:17
Saeimas vairākuma lēmums nepiešķirt dotāciju nerīdzinieku pārvadājumiem Rīgas sabiedriskajā transportā ir spļāviens sejā visiem rīdziniekiem, uzskata Rīgas domes (RD) priekšsēdētājs Nils Ušakovs , portālu "Delfi" informē RD.
Līdz janvāra beigām pagarināta 50% atlaide braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā  (19)
16.decembris 2014 14:49
Rīgas domes (RD) deputāti otrdien, 16. decembrī, nolēma, ka pilsētas sabiedriskajā transportā gan rīdziniekiem, gan nerīdziniekiem uz vienu mēnesi tiek pagarināta līdzšinējā 50% atlaide no biļetes pašizmaksas, portālu "Delfi" informē RD.
Pensionārs: 'Rīgas satiksmes' darbinieku radītā birokrātiskā nejēdzība Ziemassvētku noskaņās  (9)
15.decembris 2014 09:50
"Sadzīvē notiek tādas situācijas, kas godprātīgam cilvēkam sabojā visu dienu, jo viņš domāja, ka kaut kas tāds neskars ne viņu, ne viņa ģimeni. Sabojā netikai šo dienu, bet arī pēc tam sekojošo laiku, jo Rīgas satiksmes darbinieku aizskārums radīja pazemojumu pensionāru ģimenei," raksta Aivars Rozevskis.
Sabiedriskā transporta kustība Rīgā norit bez starpgadījumiem  (5)
13.decembris 2014 10:50
Vētra sestdienas rītā nav ietekmējusi sabiedriskā transporta kustību Rīgā, pastāstīja galvaspilsētas sabiedriskā transporta uzņēmuma " Rīgas satiksme " preses sekretārs Viktors Zaķis.
Sāk tirgot jauna dizaina e-talonus  (14)
11.decembris 2014 09:49
Tirdzniecības vietās pakāpeniski nonāks jauna dizaina e-talons, uz kura attēlots Anastasija Volkovas zīmējums. Jaunā dizaina e-talona tirāža ir viens miljons eksemplāru, taču janvārī esošo tirāžu plānots papildināt, portālu "Delfi" informēja "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis.
Sabiedriskā transportā Rīgā līdz janvāra beigām varēs braukt par 60 centiem  (13)
09.decembris 2014 18:35
Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja trešdien izskatīs lēmumprojektu, kurā noteikts, ka Rīgas sabiedriskajā transportā gan rīdziniekiem, gan nerīdziniekiem uz vienu mēnesi tiks pagarināta līdzšinējā 50% atlaide no biļetes pašizmaksas. Atbilstoši lēmumprojektam, biļetes cena 0,60 eiro par vienu braucienu būs spēkā līdz nākamā gada 31.janvārim, informē Rīgas Dome .
'Mikriņu' vadītāji domstarpības risina ar dūrēm un kasteti  (26)
28.novembris 2014 15:22
Noticis bruņots uzbrukums pārvadātāja "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) minibusa vadītājam Artūram Bīskapam, informēja uzņēmuma valdes loceklis Vitālijs Komars.
Petera pēctecis Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītāja amatā būs KNAB aizdomas raisījušais Reinbahs  (20)
26.novembris 2014 13:05
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) par Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāju ir iecēlis departamenta darbinieku Vitāliju Reinbahu, informē departamentā.
Mirušo piemiņas dienā atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos būs papildreisi
23.novembris 2014 09:54
Švētdien, Mirušo piemiņas dienā, atsevišķos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos laikā, kad ir lielāka pasažieru plūsma, tiks organizēti papildu reisi un nodrošināti lielākas ietilpības transporta līdzekļi, rūpējoties par ērtu pasažieru nokļūšanu līdz Rīgas teritorijā izvietotajām kapsētām, informēja "Rīgas satiksmē".
Rīgā slimnīcā nonāk trolejbusa durvīs iespiesta sirmgalve  (18)
22.novembris 2014 10:56
Piektdien pēc neveiksmīga mēģinājuma iekāpt "Rīgas Satiksmes" 19.maršruta trolejbusā Gogoļa ielā, nokritusi un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāta kāda 74 veca sirmgalve, portāls "Delfi" uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā ( NMPD ).
Lasītājs: Kā 'Rīgas Satiksme' brīvdienās 'uzvārās' uz atpūtnieku rēķina  (52)
19.novembris 2014 11:16
"Ne visiem iedzīvotājiem oficiālā brīvdiena atnesa labu garastāvokli. Tādās dienās stāvvietas Rīgas centrā vienmēr bijušas bezmaksas, un tā domāju ne tikai es, tomēr 'Rīgas Satiksme' ('RS') nolēma savādāk," raksta 'Delfi' lasītājs.
'Rīgas satiksmes' darbinieku apsūdz par seksuāliem noziegumiem pret 20 bērniem  (31)
15.novembris 2014 15:19
Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) darbiniekam par vairākiem smagiem seksuāla rakstura noziegumiem, kuros cietuši ne mazāk kā 20 bērni.
Transporta, loģistikas un pārvadājumu uzņēmumu topa līderis - 'LDz Cargo'
14.novembris 2014 08:02
Pērn transporta, loģistikas un pārvadājumu uzņēmumu topa līderis ar 361,6 miljonu eiro (254,13 miljonu latu) apgrozījumu bija dzelzceļa kravu pārvadājumu uzņēmums "LDz Cargo", liecina SIA "Firmas.lv" un aģentūras LETA veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2014".
18.novembrī Rīgā sabiedriskais transports būs bez maksas  (4)
13.novembris 2014 13:52
Valsts neatkarības proklamēšanas dienā, 18.novembrī, Rīgā iedzīvotāji sabiedriskajā transportā varēs pārvietoties bez maksas. Tāpat bez maksas varēs izmantot arī visas pašvaldībai piederošās autostāvvietas, portālu "Delfi" informēja "Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis.
Nodrošinās piekļuvi jaunajai poliklīnikai Imantā; mainīs 4z.autobusa maršrutu  (6)
12.novembris 2014 13:17
Lai uzlabotu iedzīvotāju iespējas nokļūt jaunatklātajā SIA "Rīgas veselības centra" poliklīnikā "Imanta" un Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajā centrā "Imanta", kas izvietots Imantas 8.līnijā 1A, no šā gada 20.novembra tiks mainīts 4z.autobusa maršruts un tā kustības intensitātē darba dienās, portālu "Delfi" informēja uzņēmuma " Rīgas satiksme " preses sekretārs Viktors Zaķis.
Savickis saistībā ar arodbiedrības LABA organizēto streiku neizslēdz konkurenta rīkotu nomelnošanu  (18)
10.novembris 2014 20:34
Uzņēmuma "Nordeka" līdzīpašnieks Juris Savickis ir dzirdējis versiju, ka arodbiedrības LABA organizēti streiki viņa uzņēmumā vairāk ir vērsti uz "Nordekas" kā konkurenta nomelnošanu un saistīti ar kompāniju "Sabiedriskais autobuss", kurā sava ietekme esot Aleksandram Brandavam.
Autotransporta direkcija: LABA rīkotais 'Nordekas' autovadītāju streiks neietekmēs izsludinātos iepirkumus
10.novembris 2014 20:13
Arodbiedrības LABA rīkotais "Nordekas" autovadītāju streiks neietekmēs Autotransporta direkcijas (ATD) izsludinātos konkursus par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu, informēja direkcijā.
Olafs Pulks: Bērniem no trūcīgām daudzbērnu ģimenēm nepieciešamas brīvpusdienas!  (70)
08.novembris 2014 00:04
Rīgā ir 1684 bērnu no trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm, kuru vecākiem ir grūtības apmaksāt bērnu pusdienas skolā vai bērnu dārzā. Bieži ir situācija, ka mazā māsiņa, kas mācās pirmajā klasē, tiek pie pusdienām, jo tās ir bezmaksas, bet brālītis no ceturtās klases ne, jo vecākiem nepietiek naudas.
Tiesa atļauj 'Nordeka' šoferu streiku; uzņēmums sola – pasažieri necietīs  (14)
07.novembris 2014 13:13
Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa piektdien noraidīja "Nordeka" vadības iesniegto pieteikumu atzīt par nelikumīgu arodbiedrības pieteikto autobusu šoferu streiku. Līdz ar tiesas lēmumu streika pieteikums atzīts par likumīgu. Uzņēmumā sola, ka pasažieriem streika dēļ nav jāuztraucas, jo autobusu kursēšana tiks nodrošināta tāpat kā līdz šim.
Lasītāja: incidents 'Rīgas Satiksmes' trolejbusā - jaunietis nav vainīgs (+ komentārs)  (160)
04.novembris 2014 17:43
"Svētdien, 2. novembrī, 22. trolejbusā kļuvu par nepatīkama incidenta aculiecinieci. Nīcgales ielas pieturā iekāpa apsardzes uzņēmuma 'Koblenz Drošība' darbinieks, un sabiedriskā transporta vadītājs norādīja uz diviem jauniešiem, kuri, savukārt, uzvedās pilnīgi normāli," raksta Anastasija.
Rīgas dome groza budžetu; piešķir finansējumu vietu skaita palielināšanai bērnudārzos  (2)
04.novembris 2014 16:13
Rīgas dome otrdien apstiprinājusi budžeta grozījumus un finansējuma piešķiršanu vietu skaita palielināšanai bērnudārzos, kā arī skolu labiekārtošanai un atalgojuma palielināšanai par 15% sociālajā nozarē strādājošajiem, portālu "Delfi" informē Rīgas domē.
Foto: ‘Rīgas satiksmes’ mikroautobuss aizmirst par noteikumiem  (28)
29.oktobris 2014 10:53
"Cik man zināms, ceļu satiksmes dalībnieki nav tikai braucēji, bet arī gājēji. Diemžēl, braucēji bieži aizmirst par to. Īpaši tas jūtams sastrēgumstundās," raksta aculiecinieks ar segvārdu 'Rich Casey'.
PTAC autoskolu līgumos atrod netaisnīgus noteikumus un slēptus papildu maksājumus  (3)
28.oktobris 2014 12:38
Īstenojot uzraudzības projektu, kura laikā izvērtēti līguma noteikumi un īstenotā komercprakse un reklāma autoskolu pakalpojumu jomā, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ( PTAC ) konstatējis netaisnīgus līguma noteikumus patērētājiem piedāvātajos līgumos, kā arī papildus maksājumus, kas nav ietverti sākotnējā informācijā patērētājiem.
'Rīgas satiksmes' trolejbusā nokrīt sirmgalve un gūst traumas  (37)
25.oktobris 2014 11:12
Aizvadītajā diennaktī negadījumos uz ceļiem Rīgā un Rīgas apkārtnē cietuši vairāki cilvēki, tostarp kāda 74 gadus veca kundze, kura pēc kritiena "Rīgas satiksmes" 25.maršruta trolejbusā nogādāta slimnīcā, portāls "Delfi" uzzināja Valsts policijā.
Pačibējusi iecere nerīdziniekiem par sabiedriskā transporta biļeti prasīt 1,2 eiro  (144)
25.oktobris 2014 10:09
Gada izskaņā vērienīgi uzsāktā kampaņa, acinot nerīdziniekus reģistrēties Rīgā un iegūt savā īpašumā "Rīdzinieka karti", lai turpmāk nebūtu par braucienu sabiedriskajā transportā jāmaksā dubultā, nu nolikta malā. Visticamāk, arī nākamgad "iebraucēju" un galvaspilsētā deklarēto pirktās biļešu cenas saglabāsies vienādas, proti 60 centi par braucienu.
Dome 'Rīgas satiksmei' piešķirs vēl 10 miljonus eiro  (28)
23.oktobris 2014 17:02
Šī gada budžeta grozījumos Rīgas dome cita starpā piešķirs vēl 10,2 miljonus eiro uzņēmumam " Rīgas satiksme " sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanai, tā šodien nolēma Rīgas domes Budžeta komisija, akceptējot pašvaldības budžeta grozījumu projektu.
Rīgas satiksme sāk cīņu pret smirdošiem un skaļiem pasažieriem  (30)
23.oktobris 2014 16:33
No šodienas SIA " Rīgas satiksme " sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju (RPP) uzsāk kampaņu par drošību sabiedriskajā transportā.
Rīgā sociālajā nozarē strādājošo atalgojumu palielina par 15%  (4)
23.oktobris 2014 16:12
Rīgas dome (RD) lēmusi, ka budžeta grozījumos piešķirs finansējumu vietu skaita palielināšanai bērnudārzos, skolu labiekārtošanai un sociālajā nozarē strādājošo atalgojuma palielināšanai par 15% no šī gada 1. novembra, portāls "Delfi" uzzināja RD.