Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

Sarmīte Ēlerte: Dārgais Rīgas kilometrs  (51)
21.marts 2015 00:02
Rīgas kilometrs nav kaut kāds lauku kilometrs. Rīgas kilometrs ir pamatīgs galvaspilsētas kilometrs. Un kā Latvijā īpašam kilometram tam arī jāmaksā īpaši. Acīmredzot tā domā "Rīgas satiksmē", rēķinot 1 km izmaksas sabiedriskajā transportā. Sabiedriskā transporta Rīgas kilometrs 2015. gadā maksās 3,79 eiro. Uzzinot šo skaitli, rodas loģisks jautājums, vai summa ir pieņemama, nav pārspīlēta, bet varbūt pārāk maza un neprecīzi aprēķināta. Lai būtu iespēja 1 km izmaksas Rīgā novērtēt, vislabāk ir salīdzināt ar tādiem pašiem rādītājiem citur Latvijā. Vai patiess ir apgalvojums, ka Rīgas kilometrs ir īpašs?
Mudina ieviest lietotājiem draudzīgu elektronisko norēķinu sistēmu sabiedriskajā transportā  (7)
20.marts 2015 16:57
Ieviešot jaunu elektronisko norēķinu sistēmu sabiedriskajā transportā, tai būtu jābūt izmantotājiem ērtai un draudzīgai, tāpēc valdība tiek aicināta izvērtēt iespējamās alternatīvas.
Vjačeslavs Stunžāns: Kas ir nanotehnoloģija?  (37)
19.marts 2015 00:04
Par nanotehnoloģijām, kas bāzētas uz lotosa zieda efektu. Atsaucoties uz TV3 raidījuma "Nekā personīga" izskanējušo informāciju 2015.gada 1.februārī.
No 26.marta būs mainīti atsevišķu minibusu kustības grafiki
17.marts 2015 18:39
Ņemot vērā pasažieru plūsmu, no šī gada 26.marta tiks veiktas izmaiņas atsevišķu minibusu kustības sarakstos, informēja " Rīgas satiksmes " preses pārstāvis Viktors Zaķis.
RS 'mazgāšanas līdzekļu' skandāls: krimināllietā turpinās izmeklēšana  (7)
16.marts 2015 18:33
Pirmstiesas kriminālprocesā, kas saistīts ar Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) nano tehnoloģisko līdzekļu iegādi sabiedrisko transporta līdzekļu tīrīšanai un apstrādei no uzņēmuma "MJ Partneri", tiek veikta izmeklēšana, pastāstīja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Toms Sadovskis.
'Rīgas satiksmei' līdz šim piegādāti 60 jaunie transportlīdzekļi  (12)
15.marts 2015 10:40
Pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) pašlaik jau ir saņēmusi 60 jaunos transportlīdzekļus - 35 "Solaris" autobusus un 25 " Škoda Electric" trolejbusus, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.
SM vēl vērtēs ideju par braukšanas tarifu noteikšanas uzticēšanu SPRK
14.marts 2015 13:36
Satiksmes ministrijai (SM) nav konkrētas atbalstošas vai noraidošas pozīcijas par " Vienotības " deputātu iesniegto likumprojektu, kas paredz pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " sabiedriskā transporta braukšanas tarifu noteikšanu uzticēt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai ( SPRK ), informēja ministrija.
Video: 'Rīgas satiksmes' autobuss brauc ar atvērtām durvīm  (15)
11.marts 2015 15:12
"Braucot 'Rīgas satiksme' autobusā, šoferis nepamanīja, ka aizmugurējas durvis ir vaļā, līdz ar to sanāca tāds vējains brauciens. Apturot pieturā, kad cilvēki vēlējās kāpt iekšā, durvis tika aizvērtas, atstājot cilvēkus neizpratnē, jo viņu deguna priekšā durvis tiek 'aizklapētas'. Atsākot braukšanu, durvis atkal tika atvērtas, ko arī izmantoja kāds jaunietis, iekāpjot autobusā, kad tas stāvēja pie sarkanās gaismas signāla," informē aculiecinieks Jānis.
Gurķi un biļešu cenas februārī bremzējušas deflāciju; cenas atsāks kāpt, vērtē eksperti  (9)
09.marts 2015 16:53
Neraugoties uz sabiedriskā transporta biļešu un dārzeņu cenu kāpumu, februārī salīdzinājumā ar to pašu laiku pirms gada novērota 0,1% deflācija. Tomēr drīzumā cenas atkal atsāks augt un atsāksies inflācija, prognozē eksperti.
Rīgas domes Birokrātijas apkarotāji ķeras pie 'Rīgas satiksmes' pretkorupcijas plāna vērtēšanas  (2)
05.marts 2015 17:28
Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (BAC) vērtē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) pretkorupcijas pasākumu plāna izpildi.
Satiksmes ministrs bažījas par nepamatotām biļešu cenām Rīgas sabiedriskajā transportā  (92)
05.marts 2015 08:24
Patlaban ir būtiskas bažas, ka sabiedriskā transporta biļešu cenu tarifs Rīgā varētu būt nepamatots, ceturtdien Latvijas Neatkarīgās Televīzijas ( LNT ) raidījumā "900 sekundes" atzina satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V).
Naudu par neizmantotajām 'lētajām' biļetēm varēs saņemt līdz nākamā gada janvārim, atgādina 'Rīgas satiksme'  (7)
04.marts 2015 11:27
Ņemot vērā to, ka no 3.marta nevar izmantot līdz 2015.gada 31.janvārim iegādātās biļetes, " Rīgas satiksmes " klientu apkalpošanas centri sākuši apkalpot tos klientus, kuri vēlas saņemt naudu par neizlietotajām biļetēm, portālu "Delfi" informē "Rīgas satiksme".
Matīss pieprasa skaidrojumus no pašvaldībām par braukšanas maksu veidošanu pilsētās  (19)
03.marts 2015 15:19
Satiksmes ministrs (V) Anrijs Matīss ticies ar valsts SIA "Autotransporta direkcijas" (ATD) valdes priekšsēdētāju Kristiānu Godiņu un ministrijas Autosatiksmes departamenta vadību, lai rastu risinājumu, nosakot un kompensējot zaudējumus, kuri saistīti ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu.
Streļčenoks Šikores galvenos darba pienākumus uztic citai amatpersonai  (17)
02.marts 2015 16:13
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks galvenos Izmeklēšanas nodaļas vadītājas Lienītes Šikores darba pienākumus uzticējis pildīt citai amatpersonai.
Rīgas domes paaugstinātās transporta biļešu cenas sagādā zaudējumus valstij, ziņo TV3  (76)
01.marts 2015 19:51
Sabiedriskā transporta biļetes cena Rīgā no 2015.gada ir eiro un piecpadsmit centi. Šo tarifu ir aprēķinājis uzņēmums ''Rīgas Satiksme'' (RS) un apstiprinājusi Rīgas dome . Taču ir viena iedzīvotāju grupa par kuras braucieniem maksā valsts, svētdien informē TV3 raidījums "Nekā Personīga".
Vilnis Ķirsis: Sabiedrisko pakalpojumu regulators spēs samazināt Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu  (34)
01.marts 2015 01:04
Ja tarifu noteikšana tiks nodota SPRK , kas veiks detalizētu izdevumu pozīciju analīzi, tas nešaubīgi rezultēsies ar biļešu cenu samazinājumu.
'Zaķiem.lv' pārstāvji dosies uz VP sniegt paskaidrojumus saistībā ar RS iesniegumu  (10)
27.februāris 2015 22:43
Pirmdien, 2.martā, "zaķiem.lv" aplikācijas autori dosies uz Valsts policiju (VP) sniegt paskaidrojumus saistībā ar " Rīgas satiksmes " (RS) iesniegumu, liecina paziņojums aktīvistu "Facebook" lapā.
Latvijas ekonomika piebremzējas, bankas gatavas arī sliktākajam scenārijam, cīņa ar zaķu aplikāciju un eirodziesmas rekordi  (3)
27.februāris 2015 17:15
Ģeopolitiskās situācijas pasliktināšanās un lēnā ekonomikas izaugsme eirozonā ir galvenie faktori, kas kavējuši Latvijas ekonomikas attīstību pērn, secina Finanšu ministrija. Sliktākajam scenārijam ir gatavas arī Latvijas komercbankas, tikmēr nesenajā konkursa Supernova 2015 finālā saņemtas 59 222 skatītāju balsis, kas ir pēdējos gados nebijusi skatītāju aktivitāte – portāls "Delfi" piedāvā ieskatu piektdienas aktualitātēs Latvijā un pasaulē.
'Rīgas satiksme' vēršas policijā par bezbiļetnieku aplikāciju  (182)
27.februāris 2015 12:28
Pašvaldības uzņēmums " Rīgas satiksme " vērsies Valsts policijā saistībā ar bezbiļetniekiem veltīto interneta lietotni "Zaķiem.lv".
Ar Ameriku saistītā Požarnova vadītā biedrība 'Gods kalpot Latvijai' spriedīs par jauna politiskā spēka veidošanu  (12)
26.februāris 2015 20:13
Piektdien, 27.februārī, notiks Andreja Požarnova vadītās biedrības "Gods kalpot Latvijai" pirmā domubiedru sanāksme, kurā, piedaloties tās atbalstītājiem un vairāku partiju vadītājiem, plānots spriest par sadarbību jauna politiska spēka veidošanā.
Saeima vērtēs, vai 'Rīgas satiksmes' tarifus nodot regulatora pārziņā  (3)
26.februāris 2015 09:58
Saeima ceturtdien izskatīšanai komisijās nodeva likumprojektu, kas paredz Rīgas pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) braukšanas tarifu regulēšanu uzticēt valstij - Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai ( SPRK ).
ZZS 'neiesaistīsies politiskajā cīņā' par 'Rīgas satiksmes' tarifu noteikšanas uzticēšanu regulatoram  (44)
25.februāris 2015 21:07
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) "neiesaistīsies politiskajā cīņā" par pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) sabiedriskā transporta tarifu noteikšanas uzticēšanu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai ( SPRK ) un balsojumā Saeimā par attiecīgajiem likumprojektiem vairākums tās deputātu nepiedalīsies, sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis .
Obligātais dienests Lietuvā, pašmāju futbola 'gadsimta celtne, 'Gazprom' draudi un traģiska avārija Rīgā  (10)
24.februāris 2015 17:24
Rīgā iereibuša vīrieša vadīts BMW saduras ar mikroautobusu; bojā iet divi cilvēki, Lietuvā gatavojas atjaunot obligāto militāro dienestu, bet tikmēr pašmāju futbolā gatavojas "gadsimta celtnei". Tikmēr Ukrainas konflikts nerimst, otrdien "Gazprom" piedraudējis apturēt dabasgāzes piegādes.
Jau drīz Rīgā pieaugs maksa par autostāvvietām un mainīsies zonējumi  (54)
24.februāris 2015 15:39
Saskaņā ar Rīgas domes lēmumu no 1.aprīļa pieaugs maksa par pašvaldības autostāvvietu izmantošanu, kā arī mainīsies auto atstāšanas vietu zonējums, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā Rīgas satiksme .
'Rīgas kartei' bažas par konkrēta uzņēmuma lobēšanu, ieviešot Latvijā vienotu e-karšu sistēmu  (19)
23.februāris 2015 20:39
Pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " daļēji piederošā uzņēmuma "Rīgas karte" (RK) vadība ir nobažījusies, ka, lemjot par vienotas e-karšu sistēmas ieviešanu Latvijā, tiks lobēts konkrēts uzņēmums - Jelgavas e-kartes sistēmas izstrādātājs SIA "Complete Payment Systems" (CPS), kura līdzīpašnieks ir Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) padomnieks Normunds Bergs.
Raidījums apšauba vēl vienu 'Rīgas satiksmes' iepirkumu par mazgāšanas līdzekļu iegādi  (20)
22.februāris 2015 20:34
Plašu rezonansi ieguvušais 2013.gada "Rīgas satiksmes" iepirkums par nanotehnoloģiju mazgāšanas līdzekļu iegādi varētu nebūt vienīgais iepirkums, kas, iespējams, ir sarunāts, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Rīgas karte: AS 'Pasažieru vilciens' piedāvā nelietderīgi izlietot gandrīz miljonu eiro
20.februāris 2015 08:56
Šā gada 12. februārī AS "Pasažieru vilciens" (PV) valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns medijiem paziņojis, ka PV gatavojas biļešu tirdzniecības revolūcijai, ieviešot zonu sistēmu. Projekta plānotais ieguldījums lēšams nepilna miljona eiro apmērā. SIA "Rīgas karte" (RK) atzīmē, ka šādu sistēmu būtu iespējams ieviest nekavējoties un bez papildus ieguldījumiem, izmantojot jau iepriekš PV vilcienos lietoto RK aprīkojumu.
Ušakovs: nebija pamata atteikt biļešu cenu paaugstināšanu mikroautobusos  (88)
19.februāris 2015 08:06
Rīgas domes (RD) Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijai nebija pamata atteikt biļešu cenu paaugstināšanu pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) reisos, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" norādīja Rīgas mērs Nils Ušakovs .
'Rīgas satiksme' par vienu 'Koblenz' darbinieku stundā maksā 6,90 eiro  (101)
17.februāris 2015 18:27
Veicot biļešu kontroli sabiedriskajā transportā, pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) ikdienā piesaista 15-30 apsardzes firmas "Koblenz" darbinieku, par katru no viņiem maksājot 6,90 eiro stundā, pastāstīja RS vadītājs Leons Bemhens.