Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

Video: Viestura prospektā aizdegas 2.autobusa bremžu sistēma  (6)
03.jūlijs 2015 16:33
Piektiden Viestura prospektā aizdegusies 2.autobusa bremžu sistēma, portālu "Delfi" informēja aculiecinieks.
Citadele ievieš inovatīvu maksājumu karti ar e-talonu norēķiniem Rīgas sabiedriskajā transportā
03.jūlijs 2015 00:07
Iedzīvotāju ērtībai banka Citadele ir radījusi iespēju maksājumu karti vienlaikus izmantot arī kā e-talonu, ar kuru Rīgas sabiedriskajā transportā var braukt, iepriekš neuztraucoties par e-talona pirkšanu vai papildināšanu.
Armands Vēveris: Sabiedriskajam transportam vajadzīgi kompleksi risinājumi  (20)
29.jūnijs 2015 01:00
Sabiedriskais transports ir viena no galvenajām valsts infrastruktūras sastāvdaļām, un no tās darbības ir atkarīga daudzu citu nozaru un teritoriju attīstība – laba transporta pieejamība to būtiski veicina, bet slikta – tieši otrādi, kavē.
Lasītāja: manu meitu - studenti soda kā 'zaķi', lai gan e-talons no rīta papildināts  (94)
27.jūnijs 2015 13:43
Mana meita Terēze brauca 23.trolejbusā uz skolu, kur viņai kontroliere uzlika sodu par neapmaksātu braucienu, lai gan e-talons no rīta bija papildināts, portālam "Delfi" raksta lasītāja Helēna.
Māte un tēvs, pansionāta direktors, satiksmes uzņēmuma darbinieks – Latvijā notvertie pedofili  (52)
27.jūnijs 2015 07:00
Pirms vairāk nekā gada Rīgu pāršalca šokējoša vēsts – Imantas mikrorajonā Rīgā kāds vīrietis uzmācies un pastrādājis dzimumnoziegumus pret vairākām mazgadīgām meitenēm. Valsts policija sāka viņa meklēšanu, kas līdz šim nav vainagojusies panākumiem.
'Rīgas karte' pērn nopelnījusi 1,49 miljonus eiro  (4)
26.jūnijs 2015 17:11
Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums "Rīgas karte", kas ir arī e-talona uzturētājs, pērn nopelnījis 1,49 miljonus eiro, kas ir par trešdaļu mazāk nekā 2013. gadā, kad uzņēmums nopelnīja 2,15 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
'Mums jādzīvo tik rupjā sabiedrībā' – par trillera cienīgiem notikumiem 3.autobusā stāsta aculieciniece  (189)
25.jūnijs 2015 14:33
Jāņu dienā, 24.jūnijā, ar lamām un fizisku iespaidošanu nācās saskarties "Rīgas satiksmes" 3.maršruta autobusa pasažieriem, kuru vidū bija ar Zenta, portāla "Delfi" lasītāja un divu nepilngadīgu meita mamma.
Līgo svētkos Rīgas sabiedrisko transportu un 'Rīgas satiksmes' autostāvvietas var izmantot bez maksas  (10)
23.jūnijs 2015 08:26
23. un 24.jūnijā Rīgas sabiedrisko transportu un autostāvvietas, kuras apkalpo " Rīgas satiksme ", var izmantot bez maksas, portālu "Delfi" informē "Rīgas satiksme".
Šodien Rīgas sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu saraksta
22.jūnijs 2015 08:43
Šodien Rīgas sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu saraksta, informēja " Rīgas satiksmes " preses pārstāvis Viktors Zaķis.
VID Rīgas satiksmes darījumu ar nanotehnoloģiskajiem mazgāšanas līdzekļiem atzinis par nenotikušu  (31)
21.jūnijs 2015 19:15
Gada sākumā tika ziņots par shēmu Rīgas satiksmē, kad smalku tīrīšanas līdzekļu vietā, uzņēmumam piegādāts ūdens, bet pašvaldības uzņēmuma samaksātā nauda sadalīta starp shēmā iesaistītām personām. Rīgas satiksme veica savu izmeklēšanu un pārkāpumus nekonstatēja. Savukārt Valsts ieņēmumu dienests ( VID ) nanotehnoloģiju darījumu ne vien atzinis par šaubīgu, bet arī par nenotikušu, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Centrāltirgus autostāvvietu apsaimniekošanu pārņems 'Rīgas satiksme'  (37)
20.jūnijs 2015 20:15
Nākamgad Rīgas Centrāltirgus autostāvvietu apsaimniekos " Rīgas satiksme ", komentējot raidījuma "Nekā personīga" izpētīto par apšaubāmiem pašreizējās stāvvietas apsaimniekotājas firmas "Veiss U2" finanšu rādītājiem, norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).
Līgo svētkos Rīgā sabiedriskas transports un 'Rīgas satiksmes' autostāvvietas būs bez maksas  (2)
17.jūnijs 2015 10:37
Līgo svētkos un Jāņu dienā 23. un 24.jūnijā Rīgas sabiedrisko transportu un autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme , varēs izmantot bez maksas, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".
Izvēlēts jaunā e-talona zīmējums  (8)
16.jūnijs 2015 09:45
Uzņēmuma " Rīgas satiksme " mājas lapā ir noslēgusies balsošana par nākamo dzeltenā e-talona dizainu, un gada nogalē uz tā būs attēlots Katrīnas Vidneres zīmējums.
Egils Līcītis: Ziķeris tas Ušakovs!  (67)
12.jūnijs 2015 00:38
Jūs taču atceraties Rīgas domes priekšvēlēšanu kampaņu, kad tā saucamie "Saskaņas" sociāldemokrāti regulāri pa radio nodeva kodolīgus Morzes signālus visiem, visiem, visiem grūtdieņiem. Partijas elektorāts sūca deklarētos solījumus kā stipru čefīru. Sūtiet SOS, un tiks izglābti kā proletārieši, tā uzņēmēji un pensionāri. Bērniem būs pa šokolādes tāfelei. Piešķirs no rezervēm, izdalīs labības krājumus no elevatora, atvērs tirdzniecības peļņas vārtus iespējām, ko mūsu ražotājiem dāvā Krievijas tirgus – likās, ka neizsmeļami ir sociāldemokrātu katli.
Birokrātijas apkarošanas centrs konstatējis interešu konflikta riskus 'Rīgas satiksmes' darbībā  (7)
11.jūnijs 2015 16:25
Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (BAC), izvērtējot pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) pretkorupcijas pasākumu plāna izpildi 2014.gadā, konstatēja, ka atsevišķās situācijās uzņēmuma vadītājs Leons Bemhens un citi valdes locekļi, iespējams, nonākuši interešu konflikta situācijā.
Ušakovs neredz iemeslu mainīt jaunās pieturvietu nojumes, par kurām sūdzas iedzīvotāji  (79)
06.jūnijs 2015 13:19
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) neredz pamatojumu mainīt jaunās Rīgas sabiedriskā transporta pieturvietās uzstādītās nojumes, par kurām pašvaldība saņēmusi sūdzības no iedzīvotājiem.
Svētdien būtiskas izmaiņas 'Rīgas satiksmes' transporta kustībā
31.maijs 2015 09:35
31. maijā " Elkor " Rīgas velomaratona un skrējiena " Mārupe " laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, portālu "Delfi" informē " Rīgas satiksme ".
'Apeirons' uzsāk 'Rīgas mikroautobusu satiksmes' darbinieku apmācību  (2)
29.maijs 2015 12:49
Lai pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) šoferi, dispečeri un citi darbinieki spētu sniegt profesionālu palīdzību cilvēkiem ar invaliditāti un personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām, kuri izmanto invalīdiem piemērotus minibusus, invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" eksperti ir uzsākuši uzņēmuma darbinieku apmācību.
Līdz 2030.gadam Rīgā samazinās stāvvietas; Kr.Barona ielā prioritāte būs gājēji un riteņbraucēji  (102)
29.maijs 2015 07:59
Līdz 2030.gadam Rīgā paredzēts samazināt auto stāvvietu skaitu, palielinot velobraucēju infrastruktūru, piektdien Latvijas Neatkarīgās Televīzijas (LNT) raidījumam "900 sekundes" pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta velosatiksmes attīstības projektu vadītājs Jānis Andiņš.
Opozīcija apņemas nodrošināt neatkarīgu iekšējo auditu Rīgas domē  (5)
26.maijs 2015 12:40
Jautājumam par neatkarīgas Revīzijas komisijas nepieciešamību Latvijas lielajās pilsētās ir pievērsusies arī valsts.
'Koblenz' apsarga lietā policijā nepiesakās neviens aculiecinieks  (6)
22.maijs 2015 17:10
Rīgas Pašvaldības policijā (RPP) joprojām nav vērsies neviens aculiecinieks saistībā ar lietvedību, kas sākta pēc " Koblenz " apsarga rīcības SIA " Rīgas satiksme " kontroles reida laikā, informēja RPP pārstāve Inese Krieviņa.
Video: Tramvaja vadītājs cītīgi gaida, kad varēs aizšķērsot ceļu  (131)
22.maijs 2015 15:05
Portāla "Delfi" lasītājs dalās ar novērojumiem, kā ik dienas tramvaja vadītājs aizšķērso autovadītājiem ceļu Rīgas centrā.
Uz Vanšu tilta joprojām veidojas sastrēgumi; citviet satiksme normalizējusies  (7)
21.maijs 2015 17:06
Uz Vanšu tilta virzienā uz centru arī ceturtdienas pēcpusdienā ir sastrēgumi.
Video: Rīgā milzu sastrēgumi un žogs Vecrīgas centrā  (197)
21.maijs 2015 08:27
Ceturtdien Rīgā sācies svarīgākais Latvijas prezidentūras ES Padomē notikums – Austrumu partnerības samits. Tas līdzi sev nes arī pamatīgus drošības pasākumus un satiksmes ierobežojumus, principā, paralizējot galvaspilsētas autosatiksmi un radot lielas neērtības autobraucējiem, novēroja portāls "Delfi".
Video: 'Cieni citus un citi cienīs tevi' jeb kā trolejbuss piespiež riteņbraucēju pie apmales  (51)
18.maijs 2015 11:52
""Cieni citus un citi cienīs tevi." Skaists sauklis no CSDD kampaņas, taču dzīvē tas nedarbojas. 16.maijā braucu pa Deglava ielu Rīgā, ievērojot visus noteikumus, taču īsi pirms pieturas trolejbusa vadītājs nolēmis par jebkuru cenu ietaupīt pāris sekundes un pirmais nokļūt pieturā. Kā rezultātā pieturā paliku iespiests starp trolejbusu un apmali," raksta velobraucējs Mihails.
Rīgas uzņēmumi, nerīkojot konkursus, atbalsta vienu vides reklāmas uzņēmumu, vēsta 'de facto'  (5)
17.maijs 2015 21:37
Izmantojot pašvaldības uzņēmumu " Rīgas satiksme " (RS), bez konkursa tiesības izvietot reklāmu apmēram 800 sabiedriskā transporta pieturvietās saņēmis ar Rīgas domes (RD) politisko vadību saistīts uzņēmums, svētdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".
'Rīgas satiksme' bargi soda 'lēnīgos' bērnudārznieku vecākus  (314)
15.maijs 2015 05:42
Lai ar auto atbraukušie Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Pūcīte" audzēkņu vecāki ievestu atvases bērnudārzā, viņiem dotas piecas minūtes, pretējā gadījumā jāmaksā par autostāvvietas izmantošanu vai jārēķinās ar bargu soda naudu, portālam "Delfi" sūdzas sašutusi māmiņa.
Lindu Abu Meri šokē 'Rīgas satiksmes' nežēlība pret bērniem  (108)
13.maijs 2015 15:58
Uzņēmēja Linda Abu Meri (attēlā) uzskata, ka Rīgas satiksme savā attieksmē pret sabiedriskā transporta izmantotājiem gājusi par tālu. Uzņēmēja spriež, ka tas, kā kontrolieri izturas pret bērniem, kuri vienkārši brauc uz skolu, jau klasificējams kā noziegums.
Trolejbusa vadītāju lūdz tiesāt par mātes un meitas sabraukšanu Čaka ielā  (75)
12.maijs 2015 14:30
Rīgas Autotransporta prokuratūras prokurors otrdien tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " trolejbusa vadītāja apsūdzēta par to, ka pārkāpusi Ceļu satiksmes noteikumus, izraisot avāriju, kurā bojā gāja māte un viņas četrus gadus vecā meita.