Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

Rīgas domes Birokrātijas apkarotāji ķeras pie 'Rīgas satiksmes' pretkorupcijas plāna vērtēšanas  (2)
05.marts 2015 17:28
Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (BAC) vērtē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) pretkorupcijas pasākumu plāna izpildi.
Satiksmes ministrs bažījas par nepamatotām biļešu cenām Rīgas sabiedriskajā transportā  (90)
05.marts 2015 08:24
Patlaban ir būtiskas bažas, ka sabiedriskā transporta biļešu cenu tarifs Rīgā varētu būt nepamatots, ceturtdien Latvijas Neatkarīgās Televīzijas ( LNT ) raidījumā "900 sekundes" atzina satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V).
Naudu par neizmantotajām 'lētajām' biļetēm varēs saņemt līdz nākamā gada janvārim, atgādina 'Rīgas satiksme'  (7)
04.marts 2015 11:27
Ņemot vērā to, ka no 3.marta nevar izmantot līdz 2015.gada 31.janvārim iegādātās biļetes, " Rīgas satiksmes " klientu apkalpošanas centri sākuši apkalpot tos klientus, kuri vēlas saņemt naudu par neizlietotajām biļetēm, portālu "Delfi" informē "Rīgas satiksme".
Matīss pieprasa skaidrojumus no pašvaldībām par braukšanas maksu veidošanu pilsētās  (19)
03.marts 2015 15:19
Satiksmes ministrs (V) Anrijs Matīss ticies ar valsts SIA "Autotransporta direkcijas" (ATD) valdes priekšsēdētāju Kristiānu Godiņu un ministrijas Autosatiksmes departamenta vadību, lai rastu risinājumu, nosakot un kompensējot zaudējumus, kuri saistīti ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu.
Streļčenoks Šikores galvenos darba pienākumus uztic citai amatpersonai  (17)
02.marts 2015 16:13
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks galvenos Izmeklēšanas nodaļas vadītājas Lienītes Šikores darba pienākumus uzticējis pildīt citai amatpersonai.
Rīgas domes paaugstinātās transporta biļešu cenas sagādā zaudējumus valstij, ziņo TV3  (76)
01.marts 2015 19:51
Sabiedriskā transporta biļetes cena Rīgā no 2015.gada ir eiro un piecpadsmit centi. Šo tarifu ir aprēķinājis uzņēmums ''Rīgas Satiksme'' (RS) un apstiprinājusi Rīgas dome . Taču ir viena iedzīvotāju grupa par kuras braucieniem maksā valsts, svētdien informē TV3 raidījums "Nekā Personīga".
Vilnis Ķirsis: Sabiedrisko pakalpojumu regulators spēs samazināt Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu  (34)
01.marts 2015 01:04
Ja tarifu noteikšana tiks nodota SPRK , kas veiks detalizētu izdevumu pozīciju analīzi, tas nešaubīgi rezultēsies ar biļešu cenu samazinājumu.
'Zaķiem.lv' pārstāvji dosies uz VP sniegt paskaidrojumus saistībā ar RS iesniegumu  (10)
27.februāris 2015 22:43
Pirmdien, 2.martā, "zaķiem.lv" aplikācijas autori dosies uz Valsts policiju (VP) sniegt paskaidrojumus saistībā ar " Rīgas satiksmes " (RS) iesniegumu, liecina paziņojums aktīvistu "Facebook" lapā.
Latvijas ekonomika piebremzējas, bankas gatavas arī sliktākajam scenārijam, cīņa ar zaķu aplikāciju un eirodziesmas rekordi  (3)
27.februāris 2015 17:15
Ģeopolitiskās situācijas pasliktināšanās un lēnā ekonomikas izaugsme eirozonā ir galvenie faktori, kas kavējuši Latvijas ekonomikas attīstību pērn, secina Finanšu ministrija. Sliktākajam scenārijam ir gatavas arī Latvijas komercbankas, tikmēr nesenajā konkursa Supernova 2015 finālā saņemtas 59 222 skatītāju balsis, kas ir pēdējos gados nebijusi skatītāju aktivitāte – portāls "Delfi" piedāvā ieskatu piektdienas aktualitātēs Latvijā un pasaulē.
'Rīgas satiksme' vēršas policijā par bezbiļetnieku aplikāciju  (182)
27.februāris 2015 12:28
Pašvaldības uzņēmums " Rīgas satiksme " vērsies Valsts policijā saistībā ar bezbiļetniekiem veltīto interneta lietotni "Zaķiem.lv".
Ar Ameriku saistītā Požarnova vadītā biedrība 'Gods kalpot Latvijai' spriedīs par jauna politiskā spēka veidošanu  (12)
26.februāris 2015 20:13
Piektdien, 27.februārī, notiks Andreja Požarnova vadītās biedrības "Gods kalpot Latvijai" pirmā domubiedru sanāksme, kurā, piedaloties tās atbalstītājiem un vairāku partiju vadītājiem, plānots spriest par sadarbību jauna politiska spēka veidošanā.
Saeima vērtēs, vai 'Rīgas satiksmes' tarifus nodot regulatora pārziņā  (3)
26.februāris 2015 09:58
Saeima ceturtdien izskatīšanai komisijās nodeva likumprojektu, kas paredz Rīgas pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) braukšanas tarifu regulēšanu uzticēt valstij - Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai ( SPRK ).
ZZS 'neiesaistīsies politiskajā cīņā' par 'Rīgas satiksmes' tarifu noteikšanas uzticēšanu regulatoram  (44)
25.februāris 2015 21:07
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) "neiesaistīsies politiskajā cīņā" par pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) sabiedriskā transporta tarifu noteikšanas uzticēšanu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai ( SPRK ) un balsojumā Saeimā par attiecīgajiem likumprojektiem vairākums tās deputātu nepiedalīsies, sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis .
Obligātais dienests Lietuvā, pašmāju futbola 'gadsimta celtne, 'Gazprom' draudi un traģiska avārija Rīgā  (10)
24.februāris 2015 17:24
Rīgā iereibuša vīrieša vadīts BMW saduras ar mikroautobusu; bojā iet divi cilvēki, Lietuvā gatavojas atjaunot obligāto militāro dienestu, bet tikmēr pašmāju futbolā gatavojas "gadsimta celtnei". Tikmēr Ukrainas konflikts nerimst, otrdien "Gazprom" piedraudējis apturēt dabasgāzes piegādes.
Jau drīz Rīgā pieaugs maksa par autostāvvietām un mainīsies zonējumi  (54)
24.februāris 2015 15:39
Saskaņā ar Rīgas domes lēmumu no 1.aprīļa pieaugs maksa par pašvaldības autostāvvietu izmantošanu, kā arī mainīsies auto atstāšanas vietu zonējums, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā Rīgas satiksme .
'Rīgas kartei' bažas par konkrēta uzņēmuma lobēšanu, ieviešot Latvijā vienotu e-karšu sistēmu  (19)
23.februāris 2015 20:39
Pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " daļēji piederošā uzņēmuma "Rīgas karte" (RK) vadība ir nobažījusies, ka, lemjot par vienotas e-karšu sistēmas ieviešanu Latvijā, tiks lobēts konkrēts uzņēmums - Jelgavas e-kartes sistēmas izstrādātājs SIA "Complete Payment Systems" (CPS), kura līdzīpašnieks ir Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) padomnieks Normunds Bergs.
Raidījums apšauba vēl vienu 'Rīgas satiksmes' iepirkumu par mazgāšanas līdzekļu iegādi  (20)
22.februāris 2015 20:34
Plašu rezonansi ieguvušais 2013.gada "Rīgas satiksmes" iepirkums par nanotehnoloģiju mazgāšanas līdzekļu iegādi varētu nebūt vienīgais iepirkums, kas, iespējams, ir sarunāts, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Rīgas karte: AS 'Pasažieru vilciens' piedāvā nelietderīgi izlietot gandrīz miljonu eiro
20.februāris 2015 08:56
Šā gada 12. februārī AS "Pasažieru vilciens" (PV) valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns medijiem paziņojis, ka PV gatavojas biļešu tirdzniecības revolūcijai, ieviešot zonu sistēmu. Projekta plānotais ieguldījums lēšams nepilna miljona eiro apmērā. SIA "Rīgas karte" (RK) atzīmē, ka šādu sistēmu būtu iespējams ieviest nekavējoties un bez papildus ieguldījumiem, izmantojot jau iepriekš PV vilcienos lietoto RK aprīkojumu.
Ušakovs: nebija pamata atteikt biļešu cenu paaugstināšanu mikroautobusos  (88)
19.februāris 2015 08:06
Rīgas domes (RD) Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijai nebija pamata atteikt biļešu cenu paaugstināšanu pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) reisos, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" norādīja Rīgas mērs Nils Ušakovs .
'Rīgas satiksme' par vienu 'Koblenz' darbinieku stundā maksā 6,90 eiro  (101)
17.februāris 2015 18:27
Veicot biļešu kontroli sabiedriskajā transportā, pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) ikdienā piesaista 15-30 apsardzes firmas "Koblenz" darbinieku, par katru no viņiem maksājot 6,90 eiro stundā, pastāstīja RS vadītājs Leons Bemhens.
'Mazgāšanas līdzekļu' skandāls: RS komisija nekonstatē pārkāpumus; Stunžānu uz laiku atstādina  (104)
16.februāris 2015 15:49
Pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) izveidotā dienesta izmeklēšanas komisija secinājusi, ka mazgāšanas līdzekļi piegādāti un izmantoti atbilstoši noslēgtajiem līgumiem un mērķiem. Tāpat komisija nav konstatējusi interešu konfliktu uzņēmuma Tehniskās kontroles daļas vadītāja vietnieka Vjačeslava Stunžāna darbībā, tomēr RS vadītājs Leons Bemhens lēmis Stunžānu uz laiku no amata pienākumu pildīšanas atstādināt.
Vāc parakstus Rīgas sabiedriskā transporta cenu atjaunošanai pagājušā gada līmenī  (15)
16.februāris 2015 14:18
Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana, lai panāktu "Rīgas satiksmes" pakalpojumu cenu atjaunošanu 2014.gada līmenī.
Rīgas budžeta plāns ir pārlieku optimistisks un ar neskaidru skatu nākotnē, domā ekonomiste  (17)
15.februāris 2015 14:45
Rīgas pašvaldības 2015.gada budžeta plāns izskatās pārlieku optimistisks un ar neskaidru skatu nākotnē, vienlaikus gan runas par tūlītēju pašvaldības bankrotu arī nešķiet gluži pamatotas, tā vietnē "makroekonomika.lv" publicētā budžeta plāna analīzē raksta Latvijas Bankas ekonomiste Baiba Traidase.
'Koblenz drošība': 'Rīgas satiksmes' pasažieri mūsu darbu uztver ar sapratni  (21)
13.februāris 2015 18:38
Pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " sabiedriskā transporta pasažieri apsardzes uzņēmuma SIA "Koblenz drošība" darbu uztver ar sapratni, norāda "Koblenz drošība" valdes priekšsēdētājs Raivis Terinks.
Kalnmeiers: kriminālprocesa atteikumam par 'Rīgas satiksmes' mazgāšanas līdzekļiem nebija pamata  (77)
13.februāris 2015 13:32
Valsts policijas atteikumam sākt kriminālprocesu tā dēvētajā pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " mazgāšanas līdzekļu lietā nav bijis nekāda pamata, piektdien sanāksmē par Valsts policijas 2014.gada darba rezultātiem sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers .
Ģirts Lapiņš: Rīgas pilsētas finansiālais pārskats budžeta deficīta kontekstā  (26)
13.februāris 2015 00:04
Saistībā ar Rīgas pilsētas pašvaldības 2015. gada budžeta apstiprināšanu visbiežāk piesauktais termins bija "Budžeta deficīts", tādēļ apskatīsimies, kā Rīgas finanses izskatās vēsturiski, ko ilgstošs budžeta deficīts nozīmē un kādas var būt sekas.
'Rīgas satiksmes' darbinieku lūdz notiesāt par 42 seksuāliem noziegumiem pret 20 meitenēm  (69)
12.februāris 2015 15:44
Rīgas tiesas apgabala prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu, kurā par 42 seksuāliem noziegumiem pret 20 meitenēm apsūdzēts uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) darbinieks, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Interneta huligāni izsmej 'Rīgas satiksmes' nanoūdeni  (30)
12.februāris 2015 13:53
Februāra sākumā Latviju pāršalca skandāls Rīgas satiksmē . Tapa zināms, ka uzņēmums gadu ir maksājis par mazgāšanas līdzekļiem, ko nemaz nav saņēmis, un iepirkumā par nanotehnoloģijām smalki nodēvētais tīrīšanas līdzeklis izrādījies ūdens.
Rīgas sabiedriskajā transportā parādījušies 'melnie cilvēciņi'  (173)
12.februāris 2015 11:52
Kopš februāra sākuma " Rīgas satiksmes " kontrolierus pārbaudēs galvaspilsētas sabiedriskajā transportā pavada arī apsardzes darbinieki. Pagaidām uzņēmums to sauc par pilotprojektu, bet uzsver, ka apsargu nolīgšana nav dārgāka par Rīgas pašvaldības policijas izmantošanu.