Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

Mirušo piemiņas dienā atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos būs papildreisi
23.novembris 2014 09:54
Švētdien, Mirušo piemiņas dienā, atsevišķos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos laikā, kad ir lielāka pasažieru plūsma, tiks organizēti papildu reisi un nodrošināti lielākas ietilpības transporta līdzekļi, rūpējoties par ērtu pasažieru nokļūšanu līdz Rīgas teritorijā izvietotajām kapsētām, informēja "Rīgas satiksmē".
Rīgā slimnīcā nonāk trolejbusa durvīs iespiesta sirmgalve  (18)
22.novembris 2014 10:56
Piektdien pēc neveiksmīga mēģinājuma iekāpt "Rīgas Satiksmes" 19.maršruta trolejbusā Gogoļa ielā, nokritusi un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāta kāda 74 veca sirmgalve, portāls "Delfi" uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā ( NMPD ).
Lasītājs: Kā 'Rīgas Satiksme' brīvdienās 'uzvārās' uz atpūtnieku rēķina  (52)
19.novembris 2014 11:16
"Ne visiem iedzīvotājiem oficiālā brīvdiena atnesa labu garastāvokli. Tādās dienās stāvvietas Rīgas centrā vienmēr bijušas bezmaksas, un tā domāju ne tikai es, tomēr 'Rīgas Satiksme' ('RS') nolēma savādāk," raksta 'Delfi' lasītājs.
'Rīgas satiksmes' darbinieku apsūdz par seksuāliem noziegumiem pret 20 bērniem  (31)
15.novembris 2014 15:19
Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) darbiniekam par vairākiem smagiem seksuāla rakstura noziegumiem, kuros cietuši ne mazāk kā 20 bērni.
Transporta, loģistikas un pārvadājumu uzņēmumu topa līderis - 'LDz Cargo'
14.novembris 2014 08:02
Pērn transporta, loģistikas un pārvadājumu uzņēmumu topa līderis ar 361,6 miljonu eiro (254,13 miljonu latu) apgrozījumu bija dzelzceļa kravu pārvadājumu uzņēmums "LDz Cargo", liecina SIA "Firmas.lv" un aģentūras LETA veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2014".
18.novembrī Rīgā sabiedriskais transports būs bez maksas  (4)
13.novembris 2014 13:52
Valsts neatkarības proklamēšanas dienā, 18.novembrī, Rīgā iedzīvotāji sabiedriskajā transportā varēs pārvietoties bez maksas. Tāpat bez maksas varēs izmantot arī visas pašvaldībai piederošās autostāvvietas, portālu "Delfi" informēja "Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis.
Nodrošinās piekļuvi jaunajai poliklīnikai Imantā; mainīs 4z.autobusa maršrutu  (6)
12.novembris 2014 13:17
Lai uzlabotu iedzīvotāju iespējas nokļūt jaunatklātajā SIA "Rīgas veselības centra" poliklīnikā "Imanta" un Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajā centrā "Imanta", kas izvietots Imantas 8.līnijā 1A, no šā gada 20.novembra tiks mainīts 4z.autobusa maršruts un tā kustības intensitātē darba dienās, portālu "Delfi" informēja uzņēmuma " Rīgas satiksme " preses sekretārs Viktors Zaķis.
Savickis saistībā ar arodbiedrības LABA organizēto streiku neizslēdz konkurenta rīkotu nomelnošanu  (18)
10.novembris 2014 20:34
Uzņēmuma "Nordeka" līdzīpašnieks Juris Savickis ir dzirdējis versiju, ka arodbiedrības LABA organizēti streiki viņa uzņēmumā vairāk ir vērsti uz "Nordekas" kā konkurenta nomelnošanu un saistīti ar kompāniju "Sabiedriskais autobuss", kurā sava ietekme esot Aleksandram Brandavam.
Autotransporta direkcija: LABA rīkotais 'Nordekas' autovadītāju streiks neietekmēs izsludinātos iepirkumus
10.novembris 2014 20:13
Arodbiedrības LABA rīkotais "Nordekas" autovadītāju streiks neietekmēs Autotransporta direkcijas (ATD) izsludinātos konkursus par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu, informēja direkcijā.
Olafs Pulks: Bērniem no trūcīgām daudzbērnu ģimenēm nepieciešamas brīvpusdienas!  (70)
08.novembris 2014 00:04
Rīgā ir 1684 bērnu no trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm, kuru vecākiem ir grūtības apmaksāt bērnu pusdienas skolā vai bērnu dārzā. Bieži ir situācija, ka mazā māsiņa, kas mācās pirmajā klasē, tiek pie pusdienām, jo tās ir bezmaksas, bet brālītis no ceturtās klases ne, jo vecākiem nepietiek naudas.
Tiesa atļauj 'Nordeka' šoferu streiku; uzņēmums sola – pasažieri necietīs  (14)
07.novembris 2014 13:13
Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa piektdien noraidīja "Nordeka" vadības iesniegto pieteikumu atzīt par nelikumīgu arodbiedrības pieteikto autobusu šoferu streiku. Līdz ar tiesas lēmumu streika pieteikums atzīts par likumīgu. Uzņēmumā sola, ka pasažieriem streika dēļ nav jāuztraucas, jo autobusu kursēšana tiks nodrošināta tāpat kā līdz šim.
Lasītāja: incidents 'Rīgas Satiksmes' trolejbusā - jaunietis nav vainīgs (+ komentārs)  (154)
04.novembris 2014 17:43
"Svētdien, 2. novembrī, 22. trolejbusā kļuvu par nepatīkama incidenta aculiecinieci. Nīcgales ielas pieturā iekāpa apsardzes uzņēmuma 'Koblenz Drošība' darbinieks, un sabiedriskā transporta vadītājs norādīja uz diviem jauniešiem, kuri, savukārt, uzvedās pilnīgi normāli," raksta Anastasija.
Rīgas dome groza budžetu; piešķir finansējumu vietu skaita palielināšanai bērnudārzos  (2)
04.novembris 2014 16:13
Rīgas dome otrdien apstiprinājusi budžeta grozījumus un finansējuma piešķiršanu vietu skaita palielināšanai bērnudārzos, kā arī skolu labiekārtošanai un atalgojuma palielināšanai par 15% sociālajā nozarē strādājošajiem, portālu "Delfi" informē Rīgas domē.
Foto: ‘Rīgas satiksmes’ mikroautobuss aizmirst par noteikumiem  (28)
29.oktobris 2014 10:53
"Cik man zināms, ceļu satiksmes dalībnieki nav tikai braucēji, bet arī gājēji. Diemžēl, braucēji bieži aizmirst par to. Īpaši tas jūtams sastrēgumstundās," raksta aculiecinieks ar segvārdu 'Rich Casey'.
PTAC autoskolu līgumos atrod netaisnīgus noteikumus un slēptus papildu maksājumus  (3)
28.oktobris 2014 12:38
Īstenojot uzraudzības projektu, kura laikā izvērtēti līguma noteikumi un īstenotā komercprakse un reklāma autoskolu pakalpojumu jomā, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ( PTAC ) konstatējis netaisnīgus līguma noteikumus patērētājiem piedāvātajos līgumos, kā arī papildus maksājumus, kas nav ietverti sākotnējā informācijā patērētājiem.
'Rīgas satiksmes' trolejbusā nokrīt sirmgalve un gūst traumas  (37)
25.oktobris 2014 11:12
Aizvadītajā diennaktī negadījumos uz ceļiem Rīgā un Rīgas apkārtnē cietuši vairāki cilvēki, tostarp kāda 74 gadus veca kundze, kura pēc kritiena "Rīgas satiksmes" 25.maršruta trolejbusā nogādāta slimnīcā, portāls "Delfi" uzzināja Valsts policijā.
Pačibējusi iecere nerīdziniekiem par sabiedriskā transporta biļeti prasīt 1,2 eiro  (143)
25.oktobris 2014 10:09
Gada izskaņā vērienīgi uzsāktā kampaņa, acinot nerīdziniekus reģistrēties Rīgā un iegūt savā īpašumā "Rīdzinieka karti", lai turpmāk nebūtu par braucienu sabiedriskajā transportā jāmaksā dubultā, nu nolikta malā. Visticamāk, arī nākamgad "iebraucēju" un galvaspilsētā deklarēto pirktās biļešu cenas saglabāsies vienādas, proti 60 centi par braucienu.
Dome 'Rīgas satiksmei' piešķirs vēl 10 miljonus eiro  (28)
23.oktobris 2014 17:02
Šī gada budžeta grozījumos Rīgas dome cita starpā piešķirs vēl 10,2 miljonus eiro uzņēmumam " Rīgas satiksme " sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanai, tā šodien nolēma Rīgas domes Budžeta komisija, akceptējot pašvaldības budžeta grozījumu projektu.
Rīgas satiksme sāk cīņu pret smirdošiem un skaļiem pasažieriem  (30)
23.oktobris 2014 16:33
No šodienas SIA " Rīgas satiksme " sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju (RPP) uzsāk kampaņu par drošību sabiedriskajā transportā.
Rīgā sociālajā nozarē strādājošo atalgojumu palielina par 15%  (4)
23.oktobris 2014 16:12
Rīgas dome (RD) lēmusi, ka budžeta grozījumos piešķirs finansējumu vietu skaita palielināšanai bērnudārzos, skolu labiekārtošanai un sociālajā nozarē strādājošo atalgojuma palielināšanai par 15% no šī gada 1. novembra, portāls "Delfi" uzzināja RD.
Applūdusi Dienvidu tilta nobrauktuve; dusmu plūdi arī 'soctīklos'  (134)
14.oktobris 2014 09:20
Pamatīgās lietavas Rīgā otrdienas rītā bija izveidojušas pamatīgus sastrēgumus un kavējas arī sabiedriskais transports. Pusdienlaikā slēgta arī Dienvidu tilta nobrauktuve Ziepniekkalna ielā virzienā uz Baložiem, jo tā ir applūdusi, informē policija.
Edmunds Zivtiņš: Satiksmes drošības analīze  (182)
10.oktobris 2014 01:04
Laikā, kad visa sabiedrība ir aizņemta ar situāciju Ukrainā, kas, jāatzīst, nav vienkārša, mūsu pašu mājās notiek ne mazāk traģiskas lietas. Proti uz Latvijas ielām un ceļiem CSNG rezultātā cieš, un pats traģiskākais, iet bojā cilvēki un šo cietušo un bojā gājušo skaits ir pielīdzināms Ukrainas traģēdijai! Tātad Latvijā miera apstākļos uz ceļiem iet bojā tik pat cilvēku cik citviet kara apstākļos!
24.autobusa maršrutam Rīgā būs jauna pieturvieta  (1)
02.oktobris 2014 09:30
No 3.oktobra 24.autobusu maršrutā Skanstes ielā tiks atklāta jauna pieturvieta – "Sporta iela", savukārt no 15.oktobra tiks pārdēvētas atsevišķas pieturvietas 16.autobusa maršrutā, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".
Svētdien Rīgas sabiedriskajā transportā – ekskursijas par arhitektūru  (1)
01.oktobris 2014 12:15
Jau šo svētdien, 5.oktobrī, Rīgā notiks vēl nebijusi kultūras akcija – atsevišķi sabiedriskā transporta maršruti uz vienu dienu kļūs par sava veida tūrisma izbraucieniem, kur gidi pasažieriem stāstīs par ceļā esošajiem arhitektūras un pilsētvides objektiem un notikumiem. Šādu ieceri īstenos Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar Rīgas Satiksme kā sveicienu rīdziniekiem Pasaules arhitektūras dienā, informē organizatori.
Izsolīs nolietotos 'Rīgas satiksmes' autobusus  (16)
27.septembris 2014 19:30
SIA " Rīgas satiksme " transportlīdzekļi, kuriem beidzies ekspluatācijas laiks, parasti tiek pārdoti izsolēs. Izņēmums nebūs arī autobusi, kurus drīzumā plānots pakāpeniski nomainīt pret jaunajiem "Solaris", pastāstīja "Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis.
Arodbiedrības biedriem jāvāc balsis partijai 'Saskaņa', vēsta raidījums  (58)
21.septembris 2014 21:16
Arodbiedrības LABA darbinieki ir spiesti gan aģitēt par arodbiedrības vadītāju un vēlēšanu kandidātu no "Saskaņas", gan pulcināt LABA biedrus uz pasākumiem, kas saistīti ar partiju "Saskaņu", svētdien ziņo LTV raidījums "de facto".
Iemesli, kāpēc LDz nebija jārīko 'Spēka diena'  (33)
15.septembris 2014 13:10
"Ar šo stāstu, cerēsim, ka jūs sapratīsiet, pie kā dzelzceļu ir novedis tas, ka dzelzceļa kompānijas vada cilvēki, kam ar dzelzceļu nav bijušas nekādas saistības, proti, politiķi, kuri dara, vadoties pēc korupcijas un Eiropas Savienības direktīvām. Tuvojas vēlēšanas, lasot šo rakstu, varēsit pārdomāt, kurš nākamais ministru prezidents ievedīs kārtību," raksta anonīms lasītājs.
Video: 'Rīgas Satiksme' autobusa aizmugurē pieķērušies divi bērni  (31)
13.septembris 2014 18:22
"Delfi" lasītājs Ilgars kļuvis par aculiecinieku tam, kā divi mazgadīgi bērni pārvietojas pa Rīgu, pieķeroties autobusa aizmugurei.
'Rīgas Satiksme' autobusa aizmugurē pieķērušies divi bērni  (51)
13.septembris 2014 18:19
"Delfi" lasītājs Ilgars kļuvis par aculiecinieku tam, kā divi mazgadīgi bērni pārvietojas pa Rīgu, pieķeroties autobusa aizmugurei.