Rīgas satiksme

Rīgas satiksme

"Rīgas Satiksme" ir Rīgas pašvaldības SIA. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē ar autobusiem, trolejbusiem un tramvajiem. Rīgas Satiksme apkalpo arī Rīgas autostāvvietas. 2012 gadā "Rīgas satiksme" nodrošina autobusu satiksmi (476 autobusi, 53 autobusu maršruti), trolejbusu satiksmi (354 trolejbusi, 19 trolejbusu maršruti), tramvaju satiksmi (267 tramvaju vagoni, 9 tramvaju maršruti), kā arī apsaimnieko 4860 autostāvvietas.

'Rīgas satiksmē' biļešu kontroliera amatam arvien biežāk piesakās studenti  (7)
18.aprīlis 2015 12:50
Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmumā " Rīgas satiksme " biļešu kontroliera amatam arvien biežāk piesakās studenti, jo var attiecīgo darbu apvienot ar mācībām, pavēstīja kompānijas preses sekretārs Viktors Zaķis.
Sūdzas par miljoniem vērtā 'Rīgas satiksmes' riepu iepirkuma konkursa rezultātiem  (102)
17.aprīlis 2015 20:42
Uzņēmums "Juva" iesniedzis sūdzību par Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma " Rīgas satiksme " 10,8 miljonus eiro vērto riepu iepirkuma konkursa rezultātiem, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.
RS biļešu cenu paaugstināšana: pasažieru skaits martā sarucis par 5%  (145)
14.aprīlis 2015 08:28
Rīgā sabiedriskajā transportā pasažieru skaits martā sarucis par aptuveni 5%, tā "Rīgas satiksmes" biļešu cenu paaugstināšanas sekas intervijā LTV vērtēja pilsētas mērs Nils Ušakovs .
Pēdējo trīs mēnešu laikā 'Koblenz' no 'Rīgas satiksmes' saņēmis 791 izsaukumu  (6)
11.aprīlis 2015 11:00
Par kārtības uzturēšanu sabiedriskajā transportā apsardzes uzņēmums SIA " Koblenz drošība" ("Koblenz") pēdējo trīs mēnešu laikā saņēmusi 791 izsaukumu no SIA " Rīgas satiksme ", pastāstīja uzņēmuma komercdirektors Lauris Vašuks.
Olafs Pulks: Varas vertikāle kā ideāla pārvalde Rīgā!  (38)
11.aprīlis 2015 00:04
Eiropas demokrātiskās vērtības ir infekcija! Tās var rosināt domas, kas patiesajiem "lietu kārtotājiem" galvaspilsētā rada tikai galvassāpes. Ir taču jau sen pierādīts, ka labākā valsts pārvalde ir varas vertikāle, kurā katrs zemākais posmiņš ir pilnībā atkarīgs no augšējā, kur kaut kāda brīvdomība, sava viedokļa paušana un kur nu vēl kādu nevienam nevajadzīgu valsts likumu pieminēšana ir kaitējoša.
'Zaķa' aizstāvja un kontrolieru strīds: rupjais 'Koblenz' apsargs atbrīvots no darba RS objektos  (90)
10.aprīlis 2015 13:40
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) ir saņēmusi apliecinājumu no SIA "Koblenz Drošība", ka aprīļa sākumā notikušajā konfliktā iesaistītais apsardzes darbinieks vairs nestrādā RS objektos.
Atsevišķus 25.maršruta autobusa reisus plāno pagarināt līdz Tīrainei  (5)
09.aprīlis 2015 20:07
Rīgā atsevišķus 25.maršruta autobusa reisus plāno pagarināt līdz Tīrainei, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.
Lielākais iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājs pērn - 'Latvijas Dzelzceļš'  (1)
07.aprīlis 2015 13:16
Pagājušajā gadā valsts kopbudžetā vislielākās iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) iemaksas veikusi VAS " Latvijas Dzelzceļš ", liecina Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) informācija.
Atjautīgs veids, kā Rīgas sabiedriskajā transportā braukt bez maksas  (39)
05.aprīlis 2015 21:41
"Vīrietis iekāpj autobusā, ieķerās auklās un šūpojas, sakot, ka šādā stāvoklī viņš atrodoties gaisā, nevis Rīgas Satiksmes transportā, tāpēc par biļeti nemaksāšot. Vēlāk gan viņu izmeta ārā kāds liela auguma vīrietis, jo Lieldienu šūpotājs sāka pamatīgi lamāties," raksta aculiecinieks.
'Rīgas satiksme' saņēmusi vairākas sūdzības par 'Koblenz' apsargiem  (67)
03.aprīlis 2015 11:48
Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma " Rīgas satiksme " Pieteikuma reģistrā no šā gada februāra līdz aprīlim iegrāmatotas 13 sūdzības par apsardzes uzņēmuma " Koblenz drošība" ("Koblenz") apsargu darbu, pavadot biļešu kontroles reidus sabiedriskajā transportā, pastāstīja "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis.
Lieldienās sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu grafika  (1)
03.aprīlis 2015 09:16
Lieldienās ‒ no piektdienas līdz 6.aprīlim ‒ sabiedriskais transports Rīgā kursēs pēc brīvdienu grafika, informēja Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) preses sekretārs Viktors Zaķis.
'Koblenz': vīrietis apzināti traucēja kontroliera darbu; video neataino patiesos notikumus  (221)
01.aprīlis 2015 19:04
Iepriekš sociālajos tīkos izplatītajā video redzamais vīrietis, kurš centies palīdzēt kontrolieru pieķertai bezbiļetniecei, apzināti traucējis biļešu kontroliera darbu, bet videomateriāls neataino patiesos notikumus, portālam “Delfi” sacīja pašvaldības uzņēmuma “ Rīgas satiksme ” piesaistītās apsardzes firmas “ Koblenz Drošība” pārstāvis Lauris Vašuks.
Palielināta maksa par Rīgas pašvaldības autostāvvietu izmantošanu  (24)
01.aprīlis 2015 12:45
No trešdienas stājas spēkā izmaiņas maksā par Rīgas pašvaldības autostāvvietu izmantošanu, kā arī auto atstāšanas vietu zonējumā.
Video: 'Rīgas satiksmes' nolīgts apsargs grūsta un lamā 'bezbiļetnieces' aizstāvi (precizēts)  (312)
01.aprīlis 2015 11:48
Rīgā izcēlies konflikts starp "Rīgas satiksmes" (RS) nolīgtas apsardzes kompānijas " Koblenz " darbinieku un kādu vīrieti, kurš centies palīdzēt kontrolieru pieķertai bezbiļetniecei, liecina ķīviņa dalībnieka nofilmētais video materiāls.
'Rīgas satiksme' noliedz autostāvvietu maksas palielināšanu peļņas nolūkos  (36)
31.marts 2015 19:36
Pašvaldības uzņēmums SIA " Rīgas satiksme " noliedz, ka maksa par Rīgā esošajām pašvaldības autostāvvietām tiek palielināta uzņēmuma peļņas nolūkos, otrdien TV3 ziņu raidījumam apgalvoja "Rīgas satiksme" preses pārstāvis Viktors Zaķis.
'Rīgas satiksmes' pamatkapitālā iekļauj 16 pašvaldības īpašumus
31.marts 2015 17:08
Rīgas dome šodien iekļāva 16 Rīgas pašvaldības nekustamos īpašumus SIA " Rīgas satiksme " (RS) pamatkapitālā.
Lieldienās būs izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta un pašvaldības autostāvvietu darbībā
31.marts 2015 09:02
Lieldienu laikā – no 3. līdz 6.aprīlim – būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā, kā arī darba dienu mēneša abonementa biļešu lietošanas kārtībā, informēja uzņēmumā „Rīgas satiksme”.
VARAM Rīgas domei pārmet nepamatotu autostāvvietu maksas paaugstināšanu  (18)
30.marts 2015 13:16
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir saskaņojusi Rīgas domes iesniegtos saistošos noteikumus par maksas paaugstināšanu pašvaldības autostāvvietās, tomēr norāda, ka lēmums nav pamatots ar reāliem skaitļiem un faktiem, informēja ministrijā.
'Zaķu dienas' pārstāvji plāno zibakciju pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenām  (9)
30.marts 2015 12:53
Sabiedriskās iniciatīvas "1.februāris - zaķu diena - visiem!" ("Zaķu diena") pārstāvji joprojām negrasās samierināties ar palielinātajām biļešu cenām Rīgas sabiedriskajā transportā un plāno "pavasarīgu zibakciju" pret sabiedriskā transporta biļešu cenām, pastāstīja iniciatīvas ierosinātāja Rita Korznikova.
Sarmīte Ēlerte: Dārgais Rīgas kilometrs  (53)
21.marts 2015 00:02
Rīgas kilometrs nav kaut kāds lauku kilometrs. Rīgas kilometrs ir pamatīgs galvaspilsētas kilometrs. Un kā Latvijā īpašam kilometram tam arī jāmaksā īpaši. Acīmredzot tā domā "Rīgas satiksmē", rēķinot 1 km izmaksas sabiedriskajā transportā. Sabiedriskā transporta Rīgas kilometrs 2015. gadā maksās 3,79 eiro. Uzzinot šo skaitli, rodas loģisks jautājums, vai summa ir pieņemama, nav pārspīlēta, bet varbūt pārāk maza un neprecīzi aprēķināta. Lai būtu iespēja 1 km izmaksas Rīgā novērtēt, vislabāk ir salīdzināt ar tādiem pašiem rādītājiem citur Latvijā. Vai patiess ir apgalvojums, ka Rīgas kilometrs ir īpašs?
Mudina ieviest lietotājiem draudzīgu elektronisko norēķinu sistēmu sabiedriskajā transportā  (7)
20.marts 2015 16:57
Ieviešot jaunu elektronisko norēķinu sistēmu sabiedriskajā transportā, tai būtu jābūt izmantotājiem ērtai un draudzīgai, tāpēc valdība tiek aicināta izvērtēt iespējamās alternatīvas.
Vjačeslavs Stunžāns: Kas ir nanotehnoloģija?  (37)
19.marts 2015 00:04
Par nanotehnoloģijām, kas bāzētas uz lotosa zieda efektu. Atsaucoties uz TV3 raidījuma "Nekā personīga" izskanējušo informāciju 2015.gada 1.februārī.
No 26.marta būs mainīti atsevišķu minibusu kustības grafiki
17.marts 2015 18:39
Ņemot vērā pasažieru plūsmu, no šī gada 26.marta tiks veiktas izmaiņas atsevišķu minibusu kustības sarakstos, informēja " Rīgas satiksmes " preses pārstāvis Viktors Zaķis.
RS 'mazgāšanas līdzekļu' skandāls: krimināllietā turpinās izmeklēšana  (7)
16.marts 2015 18:33
Pirmstiesas kriminālprocesā, kas saistīts ar Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma " Rīgas satiksme " (RS) nano tehnoloģisko līdzekļu iegādi sabiedrisko transporta līdzekļu tīrīšanai un apstrādei no uzņēmuma "MJ Partneri", tiek veikta izmeklēšana, pastāstīja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Toms Sadovskis.
'Rīgas satiksmei' līdz šim piegādāti 60 jaunie transportlīdzekļi  (12)
15.marts 2015 10:40
Pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " (RS) pašlaik jau ir saņēmusi 60 jaunos transportlīdzekļus - 35 "Solaris" autobusus un 25 " Škoda Electric" trolejbusus, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.
SM vēl vērtēs ideju par braukšanas tarifu noteikšanas uzticēšanu SPRK
14.marts 2015 13:36
Satiksmes ministrijai (SM) nav konkrētas atbalstošas vai noraidošas pozīcijas par " Vienotības " deputātu iesniegto likumprojektu, kas paredz pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " sabiedriskā transporta braukšanas tarifu noteikšanu uzticēt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai ( SPRK ), informēja ministrija.
Video: 'Rīgas satiksmes' autobuss brauc ar atvērtām durvīm  (15)
11.marts 2015 15:12
"Braucot 'Rīgas satiksme' autobusā, šoferis nepamanīja, ka aizmugurējas durvis ir vaļā, līdz ar to sanāca tāds vējains brauciens. Apturot pieturā, kad cilvēki vēlējās kāpt iekšā, durvis tika aizvērtas, atstājot cilvēkus neizpratnē, jo viņu deguna priekšā durvis tiek 'aizklapētas'. Atsākot braukšanu, durvis atkal tika atvērtas, ko arī izmantoja kāds jaunietis, iekāpjot autobusā, kad tas stāvēja pie sarkanās gaismas signāla," informē aculiecinieks Jānis.
Gurķi un biļešu cenas februārī bremzējušas deflāciju; cenas atsāks kāpt, vērtē eksperti  (9)
09.marts 2015 16:53
Neraugoties uz sabiedriskā transporta biļešu un dārzeņu cenu kāpumu, februārī salīdzinājumā ar to pašu laiku pirms gada novērota 0,1% deflācija. Tomēr drīzumā cenas atkal atsāks augt un atsāksies inflācija, prognozē eksperti.
Rīgas domes Birokrātijas apkarotāji ķeras pie 'Rīgas satiksmes' pretkorupcijas plāna vērtēšanas  (2)
05.marts 2015 17:28
Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (BAC) vērtē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) pretkorupcijas pasākumu plāna izpildi.