Rīgas Stradiņa universitāte

Rīgas Stradiņa universitāte

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) ir viena no lielākajām augstskolām Latvijā, kas ārvalstu studentu skaita ziņā ir līdere Baltijā. Universitātē studē aptuveni 7200 studentu, no kuriem 18% ir ārvalstu studenti no visas pasaules. Augstskolas deviņās fakultātēs var apgūt sociālās zinātnes, medicīnu un veselības aprūpi vairāk nekā 60 studiju programmās.

Populārākie raksti
Kas notiek sektās: studentu eksperiments  (245)
08.aprīlis 2017 09:06
Jauno reliģisko kustību jeb sektu darbībā var saskatīt vairākas kopīgas iezīmes – tās cenšas iegūt pēc iespējas vairāk piekritēju, savākt pēc iespējas vairāk naudas un tās noliedz citas konfesijas un reliģiskās grupas, ziņo Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu pētnieciskais žurnāls "Inquisitio".
Palīdzību sagaidīja ne tikai Baiba. Mirušais donors izglābis četru cilvēku dzīvības  (27)
25.novembris 2016 12:20
Otrdien savu orgānu no mirušā donora sagaidīja ne tikai Baiba Barone pēc divu mēnešu uzturēšanās Tartu universitātes slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā, bet vēl trīs citi recipienti Latvijā. Vienam pacientam tika pārstādīta sirds, bet diviem – niere.
Pusotru gadu vecajai Monikai neveicas kā Dāvim; vecāki lūdz līdzcilvēku palīdzību  (224)
15.februāris 2015 08:02
Monika ir pusotru gadu veca meitene, kura kopš viena mēneša vecuma dzīvo un tiek uzturēta pie dzīvības Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS). Meitenei ir reta saslimšana - somu tipa nefrotiskais sindroms. Tā ir ļoti smaga nieru slimība. Viņa ir vienīgā, kurai Latvijā diagnosticēta šāda slimība.