Rīgas ūdens

Rīgas ūdens

SIA "Rīgas ūdens" ir pilnībā Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošs uzņēmums. Pašreizējā statusā "Rīgas ūdens" darbojas no 2004.gada un tā galvenais uzdevums ir nodrošināt pilsētas iedzīvotāju, organizāciju un uzņēmējsabiedrību apgādi ar dzeramo ūdeni, kā arī novadīt un attīrīt notekūdeņus. "Rīgas ūdens" ir līgumi ar aptuveni 15 000 klientu.

Populārākie raksti
Daudzstāvu namā Ruses ielā sāk gāzties ūdens un iebrūk griesti  (102)
21.decembris 2013 16:37
Satraucoši notikumu sestdien ap pulksten 15 risinājušies Rīgā, Ruses ielā, kur sestā stāva dzīvoklī pēkšņi bija sācis tecēt ūdens, bet zem tā esošajam piektā stāva dzīvoklim nogruvuši piekaramie griesti 0,5 kvadrātmetru platībā, portālam “Delfi” apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
"Налог на дождь" придется платить в центре Риги, Агенскалнсе и Чиекуркалнсе  (134)
21.maijs 2016 08:08
Так называемый налог на дождь или плату за очистку дождевых сточных вод вводят во всем ЕС, а в Риге ее будут взимать с владельцев собственности в центре города, Агенскалнсе и Чиекуркалнсе. Об этом в пятницу вечером сообщила передача LTV "Панорама".
'Rīgas satiksmes' darbinieki pret biļešu cenu 'lēciena' negāciju un kritikas vilni gatavoti vērienīgā ballē  (108)
23.janvāris 2015 08:15
Lai sagatavotu darbiniekus negatīvo emociju un kritikas gūzmai, kas no pasažieriem varētu velties saistībā ar sabiedriskā transporta biļešu cenu straujo celšanu, Rīgas domes kapitālsabiedrība " Rīgas satiksme " (RS) aizvadītā gada nogalē spēcinājusi viņus krāšņā pasākumā īrētās telpās Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, piektdien vēsta laikraksts " Diena ".