Rīgas ūdens

Rīgas ūdens

SIA "Rīgas ūdens" ir pilnībā Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošs uzņēmums. Pašreizējā statusā "Rīgas ūdens" darbojas no 2004.gada un tā galvenais uzdevums ir nodrošināt pilsētas iedzīvotāju, organizāciju un uzņēmējsabiedrību apgādi ar dzeramo ūdeni, kā arī novadīt un attīrīt notekūdeņus. "Rīgas ūdens" ir līgumi ar aptuveni 15 000 klientu.

Nojaukts A kategorijas grausts Čaka ielā  (3)
22.marts 2015 18:30
Nojaukts vidi degradējošs un cilvēku drošību apdraudošs grausts Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 127, informē Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Gailīte.
'Pieminekļu sargi' nepirks Āgenskalna ūdenstorni, bet ir idejas tā izmantošanai  (2)
18.marts 2015 15:19
Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija (VKPAI) neplāno izmantot pirmpirkuma tiesības uz vēsturisko Āgenskalna ūdenstorni, bet inspekcijai ir idejas par to, kā turpmāk arhitektūras pieminekli varētu izmantot.
Plāno pārdot Alīses ielas ūdenstorni Āgenskalnā  (17)
18.marts 2015 14:18
Pašvaldības ūdensapgādes uzņēmums SIA " Rīgas ūdens " (RŪ) plāno izsolē pārdot vēsturisko ūdenstorni Alīses ielā 4, Āgenskalnā.
'Rīgas ūdens' saņems 25 miljonus eiro 'Swedbank' finansējuma ūdensapgādes sistēmas attīstībai  (5)
10.marts 2015 13:32
SIA " Rīgas ūdens " un AS " Swedbank " parakstījuši aizdevuma līgumu par 25 miljonu eiro finansējuma piešķiršanu ilgtspējīgas Rīgas ūdensapgādes sistēmas attīstības nodrošināšanai.
Foto: Posts un nedienas pie Jūrmalas gatves  (6)
09.marts 2015 21:12
"Tas gan bija 26.janvārī , gāju uz skolu pēc bērna, un priekšā man pavērās šāds skats. Protams, pāris dienās viss tika novērsts, bet tagad paveras šāda jauna aina. Ar mašīnu braucot, pat nezinu, pa kuru pusi braukt. Varbūt kāds kādreiz sataisīs, lai šāds tramplīns vairs nebūtu?" raksta Dace.
Rīgā, Baznīcas ielā, pārbauda ugunsdzēsības hidrantus
26.februāris 2015 15:17
Rīgā, Baznīcas ielā 30, notikusi plānota ugunsdzēsības hidranta pārbaude, portālu "Delfi" informē SIA " Rīgas ūdens ".
Opozīcija: PVD atklājis kvalitātes prasībām neatbilstošu 'Aqua Riga' produkciju  (10)
25.februāris 2015 19:31
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), pārbaudot dzeramā ūdens "Aqua Riga" ražošanu, tirdzniecību un transportēšanu, ir atklājis, ka šī ūdens ražošanā iesaistītie uzņēmumi ir pieļāvuši neatbilstības, kas novedušas pie tā, ka tirdzniecībā nonācis kvalitātes prasībām neatbilstošs produkts, informēja Rīgas domes " Vienotības " deputātu frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists Nils Josts.
Aivars Ozoliņš: Ušakova grieķiskās putinomikas bankrots  (101)
29.janvāris 2015 09:00
Nila Ušakova kleptokrātu Rīgas dome stūrē Latvijas galvaspilsētu pretī bankrotam. Uzkrājumi drīz būs iztērēti pilnībā, un, kaut gan pilsētas parādsaistību līmenis laikam vēl nav gluži kā Grieķijai, budžeta deficīts šogad jau ir pat lielāks.
Imantā ūdens apgāde atjaunota; turpinās asfaltēšanas darbi  (1)
27.janvāris 2015 10:24
Imantā ūdensvada avārija naktī uz otrdienu likvidēta un šobrīd turpinās asfaltēšanas darbi, portālu "Delfi" informē " Rīgas ūdens " pārstāvis Artūrs Mucenieks.
Imantā plīsis ūdensvads; remontdarbi turpināsies arī naktī  (11)
26.janvāris 2015 19:15
Imantā, Jūrmalas gatvē 69, plīsis liela diametra novecojis ūdensvads, un, kā liecina pašreizējā informācija, avārija ir nopietna, pirmdien informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
'Rīgas satiksmes' darbinieki pret biļešu cenu 'lēciena' negāciju un kritikas vilni gatavoti vērienīgā ballē  (108)
23.janvāris 2015 08:15
Lai sagatavotu darbiniekus negatīvo emociju un kritikas gūzmai, kas no pasažieriem varētu velties saistībā ar sabiedriskā transporta biļešu cenu straujo celšanu, Rīgas domes kapitālsabiedrība " Rīgas satiksme " (RS) aizvadītā gada nogalē spēcinājusi viņus krāšņā pasākumā īrētās telpās Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, piektdien vēsta laikraksts " Diena ".
Foto: Imantas iekšpagalms slīkst ūdenī  (71)
08.janvāris 2015 09:15
Trešdienas rītā Imantas iedzīvotājus pārsteidza augstais ūdens līmenis Zentenes ielas iekšpagalmā, novēroja "Delfi" lasītājs Iļja.
Māja nav nodota ekspluatācijā, ko iesākt?  (1)
07.janvāris 2015 17:09
Dzīvojam jaunā mājā, kas nosacīti pabeigta jau 2007. gadā, taču joprojām nav oficiāli nodota ekspluatācijā. Visi darbi ir izdarīti, vienīgi īstā žoga aizvien nav, jo tikai pērn izbūvēja ielu. Ēka ir pat uzmērīta, uzbūvēta atbilstīgi projektam, reģistrēta Valsts zemes dienestā, par to maksājam īpašuma nodokli pašvaldībai. Diemžēl savulaik krīzes dēļ dokumentu kārtošanu atlikām, jo nobiedēja izmaksas. Tagad radusies vajadzība ēku ierakstīt zemesgrāmatā. Ko pašlaik nozīmē tās nodošana ekspluatācijā? Kādi dokumenti nepieciešami, ar kādām summām un iespējamām sankcijām jārēķinās? Varbūt nav vērts pat sākt, lai neiekultos nepatikšanās?
IT uzņēmums 'FMS' maina nosaukumu uz 'Visma Enterprise'
05.janvāris 2015 13:08
Latvijas biznesa informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumu ražotājs SIA "FMS" ir mainījis nosaukumu, un turpmāk uzņēmums būs pazīstams kā SIA "Visma Enterprise" un Latvijā darbosies ar zīmolu "Visma", informē uzņēmuma mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Brīvība.
Daļa Imantas iedzīvotāju paliek bez elektrības un ūdens  (2)
02.decembris 2014 20:38
Daļa Imantas iedzīvotāju otrdienas vakarā bija palikuši bez elektrības un ūdens, liecina "Delfi" aculiecinieku ziņotais.
Satiksmi slēgtajās 13.janvāra ielas joslās atjaunos sestdienas rītā
28.novembris 2014 21:18
Sestdien no rīta tikts atjaunota satiksme slēgtajās 13.janvāra ielas joslās, noskaidroja aģentūra LETA.
Sarežģījumu dēļ ūdensvadu remonts 13.janvāra ielā ieildzis; vēl piektdien būs satiksmes ierobežojumi
27.novembris 2014 11:58
Saistībā ar sarežģījumiem un papildu darbiem pašvaldības uzņēmuma "Rīgas ūdens" ūdensvadu remonts 13.janvāra ielā ir ieildzis un turpināsies vēl rīt no rīta. Darbu laikā saglabāsies arī satiksmes ierobežojumi.
Ameriks iegūs lemšanas tiesības vairākos lielajos Rīgas pašvaldības uzņēmumos  (16)
24.novembris 2014 15:47
Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti šodien atbalstīja ieceri nodot Rīgas domes priekšsēdētāja vietniekam Andrim Amerikam (GKR) kapitāla daļu turētāja lēmumu pieņemšanas tiesības vairākos lielajos galvaspilsētas uzņēmumos.
'Rīgas ūdens' paklausa konkurences uzraugiem un noslēdz līgumu ar 'Hausmaster'  (3)
28.oktobris 2014 13:29
Pēc Konkurences padomes (KP) brīdinājuma SIA " Rīgas ūdens " noslēgusi līgumu par pilsētas ūdensvada un kanalizācijas lietošanu ar namu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA "Hausmaster", kam tas iepriekš tika atteikts iepriekšējā namu apsaimniekotāja uzkrātu parādu dēļ, portāls "Delfi" uzzināja padomē.
Foto: Pasniedz Veselības gada balvu  (3)
25.oktobris 2014 12:08
Piektdien pasniegtas Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) Veselības gada balvas, ar kurām sumināja desmit laureātus – pārtikas ražotājus, sabiedriskās organizācijas, likumdevējus un pašvaldības. Pirmo reizi pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu – Gada cilvēks sabiedrības veselībā.
Par gada cilvēku sabiedrības veselībā atzīts Romas katoļu baznīcas vadītājs Latvijā Zbigņevs Stankevičs  (39)
24.oktobris 2014 21:00
Šodien Veselības gada balvas pasniegšanas ceremonijā par gada cilvēku sabiedrības veselībā atzīts Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps - metropolīts Zbigņevs Stankevičs, informē Latvijas Ārstu biedrībā.
Pārdaugavā plīsušā kanalizācijas vada remonts turpināsies vēl vairākas dienas
22.oktobris 2014 11:19
Otrdien Bāriņu ielā plīsušā kanalizācijas vada remontdarbi turpināsies vēl vismaz divas vai trīs dienas, portālam "Delfi" norāda SIA " Rīgas ūdens " pārstāvis Artūrs Mucenieks.
Vilka 'atvadu sveiciens' politiķiem, Pistoriusa cietumsods, 'Izlaiduma gada' slava un 'Total' šefa lidmašīnas avārija  (8)
21.oktobris 2014 17:33
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu otrdienas aktuālajos notikumos Latvijā un pasaulē.
Rīgā plīsis liels kanalizācijas vads; ierobežo satiksmi Bāriņu ielā  (13)
21.oktobris 2014 12:37
Otrdien, 21.oktobrī, kanalizācijas tīkla avārijas dēļ Rīgā, Bāriņu ielā, starp Hermaņa ielu un Uzvaras pieminekli virzienā uz centru, ierobežota satiksme, portālu "Delfi" informēja SIA " Rīgas ūdens " pārstāvis Artūrs Mucenieks.
Skrūzkalne: Krievijas embargo radīs atvēsinošu ietekmi uz patēriņa cenām  (4)
08.augusts 2014 14:56
Jūlijā patēriņa cenas samazinājās par 0.4% salīdzinot ar jūniju, gada laikā patēriņa cenas pieauga par joprojām pieticīgiem 0.6%.
'Saskaņas' premjera kandidāts būs Ušakovs  (140)
16.jūlijs 2014 16:06
Partijas "Saskaņa" dome šodien nolēma, ka šī politiskā spēka Ministru prezidenta amata kandidāts 12. Saeimas vēlēšanās būs Rīgas mērs Nils Ušakovs .
'Aqua Riga' dzeramo ūdeni fasē 'NP Foods', atklāj žurnāls  (16)
10.jūlijs 2014 09:47
Rīgas pašvaldības uzņēmuma "Aqua Riga" produkciju - dzeramo ūdeni - fasē koncernā " NP Foods ", kurā ietilpst "Gutta", ceturtdien raksta žurnāls "Ir".
'Saskaņas' līderi Saeimas vēlēšanās būs Urbanovičs, Elksniņš, Zariņš, Agešins un Peters  (39)
09.jūlijs 2014 14:33
Par partijas „Saskaņa” sarakstu līderiem Saeimas vēlēšanām apstiprināti Jānis Urbanovičs (Rīgā), Andrejs Elksniņš (Latgalē), Ivars Zariņš (Vidzemē), Valērijs Agešins (Kurzemē) un Krišjānis Peters (Zemgalē), trešdien lēma partijas valde, portālu „Delfi” informēja apvienības „Saskaņas centrs” Saeimas frakcijā.
Pēc ūdensvada avārijas Elizabetes ielā iebrucis asfalts  (45)
03.jūlijs 2014 10:06
Pēc ūdensvada avārijas Elizabetes ielā ceturtdienas rītā ir iebrucis asfalts, izveidojot pamatīgu bedri.