Россия

Otto Ozols: Krievija pārtop par gigantisku Ziemeļkoreju  (150)
08.jūnijs 2016 00:10
Jau pirms kāda laika aprakstīju diezgan baisās sajūtas pāris stundas pavadot Maskavā. Pirms kāda laika, kad riskēju piedalīties Krievijas TV šovā par politiskiem jautājumiem, man bija iespēja mazliet pastaigāt pa Maskavu.
Korupciju Čečenijā kritizējušais vīrietis pēkšņi atvainojies Kadirovam  (36)
02.jūnijs 2016 13:24
Krievijas sastāvā esošās Čečenijas Republikas iedzīvotājs Ramzans Džaladinovs, kurš videovēstījumā prezidentam Vladimiram Putinam sūdzējās par vietējās varas korupciju, par saviem izteikumiem nu ir atvainojies Čečenijas prezidentam Ramzanam Kadirovam, vēsta "Radio Brīvā Eiropa".
Tā precas krievu bagātnieki: miljardiera dēla kāzas Maskavā  (5)
30.marts 2016 14:24
Kad laulājas bagātie un varenie, pasaku kāzas ir garantētas. Nesen Maskavā norisinājusies īpaši grezna un krāšņa ceremonija, kurā par precētu vīru kļuvis kazahu izcelsmes krievu miljardiera Mihaila Safarbekoviča Gucerjeva 28 gadus vecais dēls Seids.
Pugačovas jaunais izskats sabiedējis fanus  (13)
07.marts 2016 16:42
Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova (attēlā) jau vairākus mēnešus aktīvi rosās populārajā Instagram tīklā. Aizvadītās nedēļas izskaņā viņa savus fanus iepriecinājusi ar vairākiem jauniem foto, tajā skaitā arī selfiju, kurš izpelnījies neviennozīmīgu pielūdzēju novērtējumu.
Россия и Саудовская Аравия договорились заморозить нефтедобычу
16.februāris 2016 15:31
Крупнейшие мировые производители нефти – Россия и Саудовская Аравия – на переговорах в Катаре договорились о заморозке добычи на уровне 11 января. Об этом сообщает Slon.ru со ссылкой на Bloomberg.
Māris Kūlis: Full HD terorisms jeb Daesh propagandas kampaņa  (36)
25.janvāris 2016 02:10
Sprādzienu un šāvienu uguņu spožums, kas izgaismo Daesh praktisko (militāro) vēsturi, aizēno šīs organizācijas pamatus — reliģiskās un ideoloģiskās dogmas, no kurām izriet arī tās politiskās nostādnes. Savukārt koncentrēšanās uz Daesh glancētās vardarbības efektīgumu izkropļo izpratni par šā veidojuma mērķiem un uzbūvi. Aiz asinsdarbu izrādīšanas slēpjas citi, paralēli, stāsti, kas Daesh biedriem ir daudz nozīmīgāki. Proti, šā valstiskā veidojuma ideoloģiskie balsti ir reliģiskie apsvērumi, kuri visupirms jāzina savējiem. Šo balstu un propagandas atsegšana var būt izšķirīgi svarīga, lai saprastu Daesh uzbūvi un izredzes. Iespējams, Daesh ilgi nepastāvēs, tomēr tās propagandas kampaņa dod bīstamu mācību, kuras mūžs būs krietni garāks — tā terorismam pasniedz jaunus ieročus.
'Latvijas Pasts' Ziemassvētku vecīša pastkastītē nogādā jau pirmās vēstules
10.decembris 2015 13:38
"Latvijas Pasts" kā Ziemassvētku vecīša īpašais draugs aicina ikvienu bērnu rakstīt un nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim. Savukārt bērnu vecāki tiek aicināti pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese, sūtītāja adrese un uzlīmēta atbilstoša nomināla pastmarka.
Sociālo tīklu lietotāji izgāž propagandas medija 'Rossija segodņa' kampaņu par labu dzīvi Krievijā  (160)
26.oktobris 2015 23:51
Krievijas propagandas medijs "Rossija segodņa" pirmdien izsludināja interaktīvu kampaņu, kurā iedzīvotāji aicināti sociālajos tīklos publicēt fotogrāfijas, kuras attēlo labu dzīvi Krievijā, taču interneta lietotāji kampaņu izgāzuši, publicējot attēlus, kuri atspoguļo Krievijas problēmas.
Foto: Kā 'Jaunā viļņa' zvaigznes no Sočiem atvadījās  (39)
12.oktobris 2015 11:52
Svētdienas, 11. oktobra, vakarā Sočos noslēdzās jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis 2015 , un festivāla izskaņa ierasti bija īpaši emocionāla.
Video: Krievijā zirgs līdz nāvei samin jātnieci  (35)
02.septembris 2015 19:38
Traģiskā negadījumā Krievijas dienvidos gājusi bojā zirgu šova dalībniece.
10 īpaši izteiksmīgas frāzes no krievu politiķu mutēm  (20)
12.augusts 2015 11:26
Politiķu izteiktās frāzes nereti kļūst par plaši lietotiem citātiem un anekdotiskiem stāstiem – atliek atcerēties kaut vai "treknos gadus" vai "nasing spešalu". Taču arī mūsu varenās kaimiņvalsts Krievzemes un pirms tam PSRS politiķi reizēm pasaka kaut ko tādu, ka cilvēki gadiem ilgi nevar attapties.
Vlads Bogovs: Latvijas krievvalodīgā pamattauta ir iekļauta ANO sistēmā  (201)
31.maijs 2015 00:06
No 2015. gada 27. aprīļa līdz 1. maijam Apvienoto Nāciju Organizācijas štāba mītnē Ņujorkā notika Pastāvīgā foruma Pamattautu jautājumos 14. sesijas sēde. Šajā ANO pasākumā piedalījās daudzu valstu oficiālie pārstāvji un dažādas starptautiskas organizācijas: Eiropas Savienības pārstāvis, pamattautu pārstāvji no daudzām pasaules valstīm, kā arī Latvijas Krievvalodīgās Pamattautas Asociācijas delegācija.
Video: Kadirovs zīmējas, kā skraida un šaudās ar ložmetēju  (84)
25.maijs 2015 21:31
Dienā, kad kļuva zināms, ka Čečenijas prezidents kļuvis par filmas "Семья" antivaroni, Ramzans Kadirovs savā "Instagram" kontā pavēstījis, ka kļuvis par citas filmas - "Кто не понял, тот поймет" - galveno varoni.
Krievijas ekspremjers netic, ka Putins devis pavēli nogalināt Ņemcovu  (18)
31.marts 2015 22:34
Bijušais Krievijas premjers Mihails Kasjanovs netic, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins devis pavēli nogalināt opozīcijas pārstāvi Borisu Ņemceovu, taču vaino valsts vadību tādas gaisotnes, kas pieļauj politiskās slepkavības, radīšanā, Latvijas Televīzijas (LTV) sarunu raidījumam "1:1" atzina pats Krievijas politiķis.
Krievu interneta hits: Žirinovskis stāsta anekdoti  (14)
02.februāris 2015 17:06
Krievvalodīgā interneta vidē plašu popularitāti iemantojis video fragments, kurā Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderis Vladimirs Žirinovskis (attēlā) stāsta vecu anekdoti, tiesa, nedaudz to uzlabojot.
'Anonymous' cīņu frontes: pret FIB, Putinu, teroristiem un pārējiem  (20)
19.janvāris 2015 07:10
Hakeru grupējums " Anonymous " ir viens no netveramākajiem un vienlaikus spēcīgākajiem "interneta iemītniekiem". Neviens nezina pat "Anonymous" dalībnieku jeb anonu aptuveno skaitu, taču to pastrādātais tiek atspoguļots ziņās visā pasaulē.
Zēna lūgums Ziemassvētku vecītim: Pārvērt mani vismaz uz īsu brītiņu par televizoru  (13)
26.oktobris 2014 09:14
Šķiet, ka Ziemassvētki vēl tik tālu? Nemaz tik tālu jau nav, turklāt gan portāla Cālis.lv forumā, gan daudzos sludinājumu portālos jau aktualizējušies jautājumi par Ziemasvētku vecīšu, rūķu, Sniegbaltīšu un citu tēlu noīrēšanu mājās, bērnudārzos, skolās.