Sandra Kalniete

Krievija 'melnajā sarakstā' iekļauj piecus politiķus no Latvijas  (134)
30.maijs 2015 09:20
Krievijas tā saucamajā "melnajā sarakstā", ko Krievija iesniedza Eiropas Savienības (ES) valstu vēstniecībās, no Latvijas ir iekļauti ir vairāki politiķi – Inese Vaidere (V), Roberts Zīle (NA), Artis Pabriks (V), Sandra Kalniete (V) un Solvita Āboltiņa (V), vēsta Somijas sabiedriskais medijs "Yle".
Okupācijas muzeja pārstāvji: Rekonstrukcijas apturēšanas gadījumā muzejs varētu beigt pastāvēt  (11)
21.maijs 2015 14:40
Latvijas Okupācijas muzeja rekonstrukcijas projekta - "Nākotnes nama" - apturēšanas gadījumā muzejs piecu gadu laikā varētu "izčākstēt", nespējot veikt savu darbu, preses konferencē uzsvēra Okupācijas muzeja biedrības valdes priekšsēdis Valters Nollendorfs.
Eksperti konferencē akcentē nepieciešamību pēc uzstājīgas un apņēmīgas sabiedrības  (5)
20.maijs 2015 11:46
Austrumu partnerības Pilsoniskās sabiedrības konferencē Rīgā eksperti akcentē nepieciešamību pēc uzstājīgas un apņēmīgas sabiedrības, kas spētu cīnīties pret valdību represīvām tieksmēm, novēroja aģentūra BNS.
Pilsoniskās sabiedrības cerības virza valdību lēmumus, uzskata Straujuma  (2)
20.maijs 2015 11:34
Tieši pilsoniskā sabiedrība ir tā, kas pieprasa reformas un savu līderu atbildību un kuras cerības virza valdību lēmumus, atklājot Eiropas Savienības (ES) Austrumu partnerības pilsoniskās sabiedrības konferenci, trešdien sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
Guntis Ščerbinskis: Nodedzināti tilti uz Ventspili  (69)
15.maijs 2015 00:04
Jāpiekrīt eksprezidentam Guntim Ulmanim, kurš Valsts prezidenta amata kandidātu bīdīšanā pirmo vijoli iedalījis Aivaram Lembergam. Ar Ventspils saimnieka aktivitātēm sabiedrība ir apradusi.
Ivars Ījabs, 'Rīgas Laiks': Mazticīgie  (43)
12.maijs 2015 00:06
Laikā, kad jāievēl nākamais Latvijas prezidents, ir jādomā nevis par tā ievēlēšanas kārtību, diskutējot par tautas vēlēta prezidenta nepieciešamību, bet gan nākamā prezidenta uzskatiem un skatījumu dažādās sfērās. To intervijā Latvijas Radio raidījumam "Pēcpusdiena" sacīja bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. lsm.lv, 5. martā
Putina darbību pozitīvi vērtē 60% Latvijas krievvalodīgo  (205)
10.maijs 2015 16:36
Krievijas prezidenta Vladimira Putina darbību kā pozitīvu vērtē 60,2% Latvijas krievvalodīgo iedzīvotāju, liecina pētījumu centra SKDS pēc Eiroparlamenta deputātes Sandras Kalnietes (V) biroja pasūtījuma veiktā aptauja, kura fiksē Putina darbības vērtējumu šī gada aprīlī.
Foto: Sandra Kalniete līksmo pie repera Ozola rīmēm  (3)
08.maijs 2015 11:53
Pēc gandrīz divu gadu klusēšanas uz Latvijas skatuves ar jaunām rīmēm atkal parādījies pašmāju pazīstamākais hip - hop izpildītājs Ozols, īstajā vārdā Ģirts Rozentāls. Kā pirmo ar savām rīmēm viņš iepriecinājis Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti.
Katrīna Iļjinska: Solvita Āboltiņa – Mocarts vai Saljēri?  (10)
08.maijs 2015 10:26
Slavenais itāļu komponists Antonio Saljēri sava mūža laikā sarakstīja 40 operas, bet izcilais austrietis Volfgangs Amadejs Mocarts – 21. Izrādās, ka spilgākajai Latvijas politiķei Solvitai Āboltiņai ļoti patīk opermūzika, viņa pat to pieskaita pie saviem hobijiem. Varbūt tādēļ, ka politiķei un komponistiem ir daudz kopīga – piemēram, aizrautība un talants, kāds raksturīgs katram savā darbībā.
Bēgļu kvotu ieviešana ir bīstams risinājums imigrācijas problēmām Eiropā, uzskata Zīle  (27)
06.maijs 2015 14:19
Bēgļu kvotu ieviešana ir bīstams risinājums imigrācijas problēmām Eiropā. Šādu viedokli diskusijā "Rietumu radio" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Roberts Zīle (VL-TB/LNNK).
Atziņas par 'Lielo Tēvijas karu'. Video tiešraide  (3)
06.maijs 2015 10:57
Trešdien Eiropas Parlamentā notiek konference "Karš un miers. 1945 - 2015", kurā piedalās intelektuāļi no Otrā pasaules kara uzvarētājvalstīm un Vācijas. Konferenci vadīs Sandra Kalniete un tās tiešraidi iespējams vērot arī portālā "Delfi".
Maz ticams, ka partijas Valsts prezidenta amatam virzīs maz zināmu personu, uzskata politologs  (4)
04.maijs 2015 10:55
Raugoties uz patlaban notiekošo Valsts prezidenta amata kandidātu izraudzīšanās procesu, maz ticams, ka partijas šim amatam virzīs maz zināmu un līdz šim nenosauktu personu, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāns politologs Juris Rozenvalds.
'Vienotība' turpmāk sarunās par kopīgu prezidenta amata kandidātu varētu piedāvāt Pabriku  (53)
29.aprīlis 2015 19:32
" Vienotība " arī turpmākajās sarunās par valdošās koalīcijas kopīgu kandidātu prezidenta amatam apspriešanai varētu piedāvāt eiroparlamentārieša Arta Pabrika (V) kandidatūru.
Lato Lapsa: Pērļu un ordeņu kaisīšana priekšā...  (94)
22.aprīlis 2015 00:02
Kā mēs nonācām tik tālu, ka pērles tiek kaisītas priekšā cūkām, bet Latvijas valsts augstāko apbalvojumu izsniedz cilvēkam, kurš, laimīgi aizkūlies uz saulaino Floridu "uz visiem laikiem", mūsu krievvalodīgajai presei pirms četriem gadiem triumfējoši klāstīja, kā nu viņš var "no malas skatīties, kas notiek Latvijā, un manī nav nekādu emociju" un ka "kas mums [Latvijā] ir? Nekas"?
Tuvākajā laikā vēl varētu nebūt skaidrības par konkrētu koalīcijas kandidātu Valsts prezidenta amatam  (10)
21.aprīlis 2015 23:31
Tuvākajā laikā vēl varētu nebūt skaidrības par konkrētu koalīcijas kandidātu Valsts prezidenta amatam, jo partijas pagaidām nesteidzas piedāvāt partneriem apspriešanai savas kandidatūras.
'Vienotība' prezidenta amatam varētu piedāvāt Pabriku  (147)
21.aprīlis 2015 16:44
Partijas "Vienotība" valde nav lēmusi par konkrēta kandidāta izvirzīšanu Valsts prezidenta amatam, pēc izskanējušas informācijas par panāktu vienošanos, uzsver partijas līdere Solvita Āboltiņa .
Levits, Kalniete, Bondars un Vīķe-Freiberga - iedzīvotāju biežāk ieteiktie Valsts prezidenta amata kandidāti  (284)
20.aprīlis 2015 11:39
Atklājot portālu "Mansprezidents.lv" , no pirmdienas iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja balsot par pieciem Valsts prezidenta amata kandidātiem, kas iepriekšējā balsošanā ieguvuši vislielāko iedzīvotāju atbalstu.
Latvijai nepieciešams prezidents - personība, pauž Kalniete  (122)
14.aprīlis 2015 21:55
Valsts prezidenta amatam jāmeklē visu koalīcijas partiju atbalstīts kandidāts, un Latvijai šobrīd nepieciešams prezidents - personība, tā LTV raidījumam "1:1" otrdien norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete .
Ivars Ījabs, 'Rīgas Laiks': Mazticīgie  (46)
14.aprīlis 2015 00:04
Laikā, kad jāievēl nākamais Latvijas prezidents, ir jādomā nevis par tā ievēlēšanas kārtību, diskutējot par tautas vēlēta prezidenta nepieciešamību, bet gan nākamā prezidenta uzskatiem un skatījumu dažādās sfērās. To intervijā Latvijas Radio raidījumam "Pēcpusdiena" sacīja bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. lsm.lv, 5. martā
Straujumas ārštata padomnieks 'Vienotībai' ziedo 18 tūkstošus eiro  (87)
04.aprīlis 2015 14:47
Premjerministres Laimdotas Straujumas ārštata padomnieks inovāciju jautājumos Normunds Bergs februārī ziedojis premjeres partijai " Vienotība " 18 tūkstošus eiro, liecina informācija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) mājaslapā.
'Ziedot.lv' vadītāju Dimantu izvirza Eiropas Pilsoņa balvai  (38)
31.marts 2015 11:22
Eiropas Tautas partijas (ETP) Latvijas delegācija izvirzījusi Eiropas Pilsoņu balvai 2015 Labdarības fonda " Ziedot.lv " vadītāju Rūtu Dimantu, informēja frakcijas pārstāvis Ģirts Salmgriezis.
Koalīcijas politiķi meklē iespējamus kandidātus Valsts prezidenta amatam  (48)
22.marts 2015 10:39
Valdošās koalīcijas politiķi uzrunā vairākus dažādu jomu pārstāvjus, meklējot iespējamos kandidātus Valsts prezidenta amatam. Tomēr līdz pašreizējā prezidenta Andra Bērziņa paziņojumam par iespējamo atkārtotu kandidēšanu uz šo amatu politikas aizkulisēs joprojām ir liela neskaidrība šajā jautājumā.
Arvien vairāk Latvijas krievvalodīgo nosoda Krievijas bruņotu iesaistīšanos karā Ukrainā  (203)
21.marts 2015 14:20
Kopš pagājušā gada pavasara ir palielinājies to Latvijas krievu valodā runājošo iedzīvotāju skaits, kuri par neattaisnojamu uzskata Krievijas bruņotu iesaistīšanos Ukrainā, atsaucoties uz sabiedriskās domas pētījumu centra " SKDS " pētījumu, vēsta Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).
EP Ņemcova nāvi izmanto popularitātes nolūkos, pārliecināts Mamikins  (31)
13.marts 2015 19:17
Eiropas Parlamenta (EP) vairākums grib vairot savu savu popularitāti, izmantojot Krievijas politiskā opozicionāra Borisa Ņemcova nāvi, pavēstīja no Latvijas ievēlētais EP deputāts Andrejs Mamikins ("Saskaņa").
Mamikins vienīgais no Latvijas eirodeputātiem balsojis pret Ņemcova slepkavības izmeklēšanu  (63)
13.marts 2015 13:10
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) vienīgais no Latvijas deputātiem balsojis pret EP pieņemto rezolūciju, kurā prasīts veikt neatkarīgu starptautisku Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības izmeklēšanu.
Iedzīvotāji, novērtējot ar atzīmi 'pieci', par piemērotāko prezidenta kandidātu uzskata Bondaru  (68)
11.marts 2015 20:15
No publiski apspriestajiem Valsts prezidenta amata kandidātiem iedzīvotāji par piemērotāko uzskata Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru (LRA), trešdien vakarā vēstīja raidījums "LNT Ziņas", atsaucoties uz " SKDS " jaunāko socioloģisko aptauju.
Ņemcova slepkavība – Putina 'hibrīdvēstījums' liberālajai pasaulei, uzsver Kalniete  (87)
11.marts 2015 19:16
Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavība ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina sistēmas "hibrīdvēstījums" visai liberāli demokrātiskajai pasaulei, ka "mēs esam gatavi uz visu, lai saglabātu savu diktatūru," tā Eiropas Parlamentā (EP) notikušajās debatēs Eiropas Tautas partijas grupas vārdā norādīja EP deputāte Sandra Kalniete (V).
Krievijas vēstniecība agresīvās retorikas paudējus aicina pirms došanās uz Krieviju ielūkoties 'melnajā sarakstā'  (64)
08.marts 2015 12:28
Agresīvās retorikas paudējiem pirms došanās uz Krieviju vajadzētu painteresēties par savu iespējamo atrašanos "melnajā sarakstā", informēja Krievijas vēstniecībā Latvijā.
Kalniete: nākamās sankcijas pret Krieviju būs aizvien stingrākas  (289)
06.marts 2015 08:21
Katras nākamās pret Krieviju vērstās Eiropas Savienības sankcijas būs aizvien stingrākas, Latvijas Televīzijas rīta raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).