Sandra Kalniete

Koalīcijas politiķi meklē iespējamus kandidātus Valsts prezidenta amatam  (46)
22.marts 2015 10:39
Valdošās koalīcijas politiķi uzrunā vairākus dažādu jomu pārstāvjus, meklējot iespējamos kandidātus Valsts prezidenta amatam. Tomēr līdz pašreizējā prezidenta Andra Bērziņa paziņojumam par iespējamo atkārtotu kandidēšanu uz šo amatu politikas aizkulisēs joprojām ir liela neskaidrība šajā jautājumā.
Arvien vairāk Latvijas krievvalodīgo nosoda Krievijas bruņotu iesaistīšanos karā Ukrainā  (203)
21.marts 2015 14:20
Kopš pagājušā gada pavasara ir palielinājies to Latvijas krievu valodā runājošo iedzīvotāju skaits, kuri par neattaisnojamu uzskata Krievijas bruņotu iesaistīšanos Ukrainā, atsaucoties uz sabiedriskās domas pētījumu centra " SKDS " pētījumu, vēsta Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).
EP Ņemcova nāvi izmanto popularitātes nolūkos, pārliecināts Mamikins  (31)
13.marts 2015 19:17
Eiropas Parlamenta (EP) vairākums grib vairot savu savu popularitāti, izmantojot Krievijas politiskā opozicionāra Borisa Ņemcova nāvi, pavēstīja no Latvijas ievēlētais EP deputāts Andrejs Mamikins ("Saskaņa").
Mamikins vienīgais no Latvijas eirodeputātiem balsojis pret Ņemcova slepkavības izmeklēšanu  (63)
13.marts 2015 13:10
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) vienīgais no Latvijas deputātiem balsojis pret EP pieņemto rezolūciju, kurā prasīts veikt neatkarīgu starptautisku Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības izmeklēšanu.
Iedzīvotāji, novērtējot ar atzīmi 'pieci', par piemērotāko prezidenta kandidātu uzskata Bondaru  (63)
11.marts 2015 20:15
No publiski apspriestajiem Valsts prezidenta amata kandidātiem iedzīvotāji par piemērotāko uzskata Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru (LRA), trešdien vakarā vēstīja raidījums "LNT Ziņas", atsaucoties uz " SKDS " jaunāko socioloģisko aptauju.
Ņemcova slepkavība – Putina 'hibrīdvēstījums' liberālajai pasaulei, uzsver Kalniete  (87)
11.marts 2015 19:16
Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavība ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina sistēmas "hibrīdvēstījums" visai liberāli demokrātiskajai pasaulei, ka "mēs esam gatavi uz visu, lai saglabātu savu diktatūru," tā Eiropas Parlamentā (EP) notikušajās debatēs Eiropas Tautas partijas grupas vārdā norādīja EP deputāte Sandra Kalniete (V).
Krievijas vēstniecība agresīvās retorikas paudējus aicina pirms došanās uz Krieviju ielūkoties 'melnajā sarakstā'  (64)
08.marts 2015 12:28
Agresīvās retorikas paudējiem pirms došanās uz Krieviju vajadzētu painteresēties par savu iespējamo atrašanos "melnajā sarakstā", informēja Krievijas vēstniecībā Latvijā.
Kalniete: nākamās sankcijas pret Krieviju būs aizvien stingrākas  (289)
06.marts 2015 08:21
Katras nākamās pret Krieviju vērstās Eiropas Savienības sankcijas būs aizvien stingrākas, Latvijas Televīzijas rīta raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).
Valsts prezidenta meklējumi: politiķi uzrunās dzelzceļniekus; Āboltiņa skeptiska par Kalnietes izredzēm  (88)
05.marts 2015 12:23
Koalīcija ceturtdien vienojās uzrunāt vairākas sociālās grupas, kas varētu rīkot iekšējās diskusijas par to, kādam jābūt Valsts prezidenta amata kandidātam, žurnālistiem pēc tikšanās pavēstīja partiju pārstāvji.
Diplomātiskajā vidē netic, ka Minskas pamiers noturēsies, pauž Kalniete  (19)
04.marts 2015 23:07
Diplomātiskajās aprindās neviens netic, ka Minskas pamiers noturēsies, tā trešdien diskusijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda" norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete .
Dombrovskis nosoda Kalnietes un Boruseviča neielaišanu Krievijā  (33)
03.marts 2015 22:51
Eiropas Komisijas viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis nosoda Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes un arī Polijas Senāta maršala Bogdanu Boruseviča neielaišanu Krievijā uz opozicionāra Borisa Ņemcova bērēm.
Foto: Noslepkavotais Boriss Ņemcovs guldīts zemes klēpī  (70)
03.marts 2015 14:59
Otrdien Maskavā apglabāts noslepkavotais Krievijas opozīcijas līderis Boriss Ņemcovs. Atvadīšanās no politiķa notika Saharova centrā, bet vēlāk viņš tika guldīts zemes klēpī Trojekurovas kapsētā.
Kalnietes brauciens – provokatīva sabiedrisko attiecību akcija, paziņo Krievijas vēstniecība  (223)
03.marts 2015 12:21
Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes mēģinājums doties uz Krieviju, lai apmeklētu nogalinātā aktīvista Borisa Ņemcova bēres, ir nekas cits kā provokatīva sabiedrisko attiecību akcija, savā "Facebook" un "Twitter" kontā paziņojusi Krievijas vēstniecība Latvijā.
Krievijas lēmums neielaist valstī Kalnieti ir likumsakarīgs pretsolis, uzskata politologi  (47)
03.marts 2015 11:56
Krievijas lēmums neielaist valstī Eiroparlamenta (EP) deputāti Sandru Kalnieti ir likumsakarīgs pretsolis no Krievijas puses, uzskata eksperti.
Kalniete Krievijā nelaista, aizbildinoties ar apdraudējumu valsts drošībai  (379)
03.marts 2015 07:36
Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V), kam pirmdienas vakarā atteikta iebraukšana Krievijā, otrdienas rītā pametusi Maskavas lidostu un dodas uz Briseli.
Latvija pauž sašutumu par Krievijas lēmumu neielaist valstī Kalnieti  (96)
02.marts 2015 21:26
Krievijas lēmums neielaist valstī Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Sandru Kalnieti izraisa lielu neizpratni, jo ir pretrunā ar elementārajiem humānisma principiem, pirmdien izplatītajā paziņojumā norādījusi Latvijas Republikas Ārlietu ministrija (ĀM).
Kalnietei lidostā Maskavā atteikta iebraukšana Krievijā  (385)
02.marts 2015 20:22
Eiropas Parlamenta (EP) deputātei Sandrai Kalnietei (V), kura bija devusies uz Maskavu, lai piedalītos pagājušās nedēļas piektdienā nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā.
Ņemcova bēres Maskavā apmeklēs arī Kalniete un Kalniņa-Lukaševica  (24)
02.marts 2015 12:53
Latviju Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs otrdien, 3.martā, Maskavā pārstāvēs Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica (V) un Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V), mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņojis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
Diskusijās ar sabiedrību politiķi cer precizēt Valsts prezidenta izvēles principus  (7)
01.marts 2015 23:24
Koalīcijai paredzētas diskusijas ar sabiedrības pārstāvjiem par nākamā Valsts prezidenta amata kandidātiem, un daļa no valdību veidojošo partiju politiķiem šajās sarunās vairāk sagaida izvēles principu izskristalizēšanos.
Foto: Cilvēki piemin Ņemcovu pie Krievijas vēstniecības Rīgā  (46)
01.marts 2015 15:47
Svētdien, plkst. 14:00 pie Krievijas vēstniecības pulcējās cilvēki, lai pieminētu Borisu Ņemcovu un noliktu ziedus. Sapulcējušies bija daži desmiti cilvēku.
Naida vājprāts Krievijā ir tikpat bīstams kā Vācijā Hitlera laikā, salīdzina Kalniete
28.februāris 2015 18:45
Naida vājprāts Krievijā ir tikpat bīstams kā savulaik Vācijā Hitlera laikā uzskata Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete
Politologi redz pretrunas koalīcijas iecerē par prezidenta izraudzīšanos  (10)
27.februāris 2015 16:00
Politologi uzskata, ka valdošās koalīcijas partiju paziņojums par diskusiju ar sabiedriskajām organizācijām Valsts prezidenta amata kandidātu izraudzīšanas procesā ir vērtējams pozitīvi, tomēr tas ir arī pretrunīgs.
Koalīcija vienojas par prezidenta kandidāta izraudzīšanos diskutēt ar sabiedriskajām organizācijām  (50)
26.februāris 2015 14:36
Koalīcijas partijas vienojušās, ka jautājumā par koalīcijas kopīgā Valsts prezidenta amata kandidāta izraudzīšanos notiks diskusijas ar sabiedriskajām organizācijām, ceturtdien pēc koalīcijas partiju sarunas žurnālistiem sacīja "Vienotības" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa .
Kalniete Minskā tiksies ar opozīcijas partiju pārstāvjiem  (19)
26.februāris 2015 07:19
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V) no šodienas līdz 27.februārim Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā tiksies ar opozīcijas partiju pārstāvjiem, kā arī pārrunās Eiropas Savienības (ES) iesaisti reformu veikšanā valstī.
Bērziņš atbalsta ierosmi koalīcijai virzīt vienu prezidenta amata kandidātu  (20)
25.februāris 2015 14:11
Ideja koalīcijā censties vienoties par vienu Valsts prezidenta amata kandidātu ir vērtējama pozitīvi, portālam "Delfi" sacīja pašreizējais prezidents Andris Bērziņš.
Latkovskis aicina radošo inteliģenci, politiķus un uzņēmējus diskutēt par nākamo prezidentu  (34)
24.februāris 2015 10:30
Saeimas deputāts Ilmārs Latkovskis ( VL-TB/LNNK ) izplatījis paziņojumu, kurā aicina "radošo inteliģenci, politiķus, uzņēmējus un katru Latvijas iedzīvotāju iesaistīties diskusijā par Valsts prezidenta izraudzīšanos un kandidātiem".
Koalīcijas partneri jau šonedēļ pārrunās kopēja prezidenta kandidāta virzīšanas iespēju  (34)
23.februāris 2015 21:48
" Vienotības " līdere Solvita Āboltiņa aicinājusi koalīcijas politisko spēku līderus šonedēļ sākt kopīgas diskusijas saistībā ar kandidātiem Valsts prezidenta amatam.
Māra Libeka: Partiju izmēģinājuma 'trusīši'  (61)
20.februāris 2015 00:04
Latvijā ir sākušies devītā Valsts prezidenta kandidātu meklējumi, un, kā jau tas pie mums ierasts, par kandidātiem apspriežas Saeimas aizkulisēs. No turienes tiek iznests, ka Zaļo un zemnieku savienība joprojām uzticas pašreizējam prezidentam Andrim Bērziņam, Nacionālā apvienība vēlas augstākajā amatā ieraudzīt Eiropas Kopienas tiesas tiesnesi, konstitucionālo tiesību speciālistu Egilu Levitu, Latvijas Reģionu apvienība ir vienīgā, kas oficiāli nosaukusi Mārtiņu Bondaru.
Rinkēviča vizīte Baltkrievijā: darba kārtībā arī 'Lukašenko ielūgums'  (62)
17.februāris 2015 13:03
Tuvojoties Rīgas Austrumu partnerības samitam, 19. un 20.februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) darba vizītē uzturēsies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Rinkēvičs tiksies ar Baltkrievijas prezidentu Aleksandru Lukašenko, ārlietu ministru Vladimiru Makeju un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kuri nodarbojas ar demokrātijas un cilvēktiesību jautājumiem, portālu "Delfi" informē ministrija.