Sandra Kalniete

Kalnietes brauciens – provokatīva sabiedrisko attiecību akcija, paziņo Krievijas vēstniecība  (124)
03.marts 2015 12:21
Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes mēģinājums doties uz Krieviju, lai apmeklētu nogalinātā aktīvista Borisa Ņemcova bēres, ir nekas cits kā provokatīva sabiedrisko attiecību akcija, savā "Facebook" un "Twitter" kontā paziņojusi Krievijas vēstniecība Latvijā.
Krievijas lēmums neielaist valstī Kalnieti ir likumsakarīgs pretsolis, uzskata politologi  (49)
03.marts 2015 11:56
Krievijas lēmums neielaist valstī Eiroparlamenta (EP) deputāti Sandru Kalnieti ir likumsakarīgs pretsolis no Krievijas puses, uzskata eksperti.
Tūkstošiem cilvēku Maskavā atvadās no noslepkavotā Borisa Ņemcova  (63)
03.marts 2015 09:55
Otrdien Maskavā notiek noslepkavotā Krievijas opozīcijas līdera Borisa Ņemcova izvadīšana. Atvadīšanās no politiķa sākusies pulksten 10 pēc vietējā laika Saharova centrā, bet pulksten 15:30 viņš tiks guldīts zemes klēpī Trojekurovas kapsētā.
Kalniete Krievijā nelaista, aizbildinoties ar apdraudējumu valsts drošībai  (418)
03.marts 2015 07:36
Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V), kam pirmdienas vakarā atteikta iebraukšana Krievijā, otrdienas rītā pametusi Maskavas lidostu un dodas uz Briseli.
Latvija pauž sašutumu par Krievijas lēmumu neielaist valstī Kalnieti  (103)
02.marts 2015 21:26
Krievijas lēmums neielaist valstī Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Sandru Kalnieti izraisa lielu neizpratni, jo ir pretrunā ar elementārajiem humānisma principiem, pirmdien izplatītajā paziņojumā norādījusi Latvijas Republikas Ārlietu ministrija (ĀM).
Kalnietei lidostā Maskavā atteikta iebraukšana Krievijā  (386)
02.marts 2015 20:22
Eiropas Parlamenta (EP) deputātei Sandrai Kalnietei (V), kura bija devusies uz Maskavu, lai piedalītos pagājušās nedēļas piektdienā nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā.
Ņemcova bēres Maskavā apmeklēs arī Kalniete un Kalniņa-Lukaševica  (25)
02.marts 2015 12:53
Latviju Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs otrdien, 3.martā, Maskavā pārstāvēs Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica (V) un Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V), mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņojis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
Diskusijās ar sabiedrību politiķi cer precizēt Valsts prezidenta izvēles principus  (7)
01.marts 2015 23:24
Koalīcijai paredzētas diskusijas ar sabiedrības pārstāvjiem par nākamā Valsts prezidenta amata kandidātiem, un daļa no valdību veidojošo partiju politiķiem šajās sarunās vairāk sagaida izvēles principu izskristalizēšanos.
Foto: Cilvēki piemin Ņemcovu pie Krievijas vēstniecības Rīgā  (48)
01.marts 2015 15:47
Svētdien, plkst. 14:00 pie Krievijas vēstniecības pulcējās cilvēki, lai pieminētu Borisu Ņemcovu un noliktu ziedus. Sapulcējušies bija daži desmiti cilvēku.
Naida vājprāts Krievijā ir tikpat bīstams kā Vācijā Hitlera laikā, salīdzina Kalniete
28.februāris 2015 18:45
Naida vājprāts Krievijā ir tikpat bīstams kā savulaik Vācijā Hitlera laikā uzskata Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete
Politologi redz pretrunas koalīcijas iecerē par prezidenta izraudzīšanos  (10)
27.februāris 2015 16:00
Politologi uzskata, ka valdošās koalīcijas partiju paziņojums par diskusiju ar sabiedriskajām organizācijām Valsts prezidenta amata kandidātu izraudzīšanas procesā ir vērtējams pozitīvi, tomēr tas ir arī pretrunīgs.
Koalīcija vienojas par prezidenta kandidāta izraudzīšanos diskutēt ar sabiedriskajām organizācijām  (49)
26.februāris 2015 14:36
Koalīcijas partijas vienojušās, ka jautājumā par koalīcijas kopīgā Valsts prezidenta amata kandidāta izraudzīšanos notiks diskusijas ar sabiedriskajām organizācijām, ceturtdien pēc koalīcijas partiju sarunas žurnālistiem sacīja "Vienotības" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa .
Kalniete Minskā tiksies ar opozīcijas partiju pārstāvjiem  (19)
26.februāris 2015 07:19
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V) no šodienas līdz 27.februārim Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā tiksies ar opozīcijas partiju pārstāvjiem, kā arī pārrunās Eiropas Savienības (ES) iesaisti reformu veikšanā valstī.
Bērziņš atbalsta ierosmi koalīcijai virzīt vienu prezidenta amata kandidātu  (20)
25.februāris 2015 14:11
Ideja koalīcijā censties vienoties par vienu Valsts prezidenta amata kandidātu ir vērtējama pozitīvi, portālam "Delfi" sacīja pašreizējais prezidents Andris Bērziņš.
Latkovskis aicina radošo inteliģenci, politiķus un uzņēmējus diskutēt par nākamo prezidentu  (34)
24.februāris 2015 10:30
Saeimas deputāts Ilmārs Latkovskis ( VL-TB/LNNK ) izplatījis paziņojumu, kurā aicina "radošo inteliģenci, politiķus, uzņēmējus un katru Latvijas iedzīvotāju iesaistīties diskusijā par Valsts prezidenta izraudzīšanos un kandidātiem".
Koalīcijas partneri jau šonedēļ pārrunās kopēja prezidenta kandidāta virzīšanas iespēju  (34)
23.februāris 2015 21:48
" Vienotības " līdere Solvita Āboltiņa aicinājusi koalīcijas politisko spēku līderus šonedēļ sākt kopīgas diskusijas saistībā ar kandidātiem Valsts prezidenta amatam.
Māra Libeka: Partiju izmēģinājuma 'trusīši'  (61)
20.februāris 2015 00:04
Latvijā ir sākušies devītā Valsts prezidenta kandidātu meklējumi, un, kā jau tas pie mums ierasts, par kandidātiem apspriežas Saeimas aizkulisēs. No turienes tiek iznests, ka Zaļo un zemnieku savienība joprojām uzticas pašreizējam prezidentam Andrim Bērziņam, Nacionālā apvienība vēlas augstākajā amatā ieraudzīt Eiropas Kopienas tiesas tiesnesi, konstitucionālo tiesību speciālistu Egilu Levitu, Latvijas Reģionu apvienība ir vienīgā, kas oficiāli nosaukusi Mārtiņu Bondaru.
Rinkēviča vizīte Baltkrievijā: darba kārtībā arī 'Lukašenko ielūgums'  (62)
17.februāris 2015 13:03
Tuvojoties Rīgas Austrumu partnerības samitam, 19. un 20.februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) darba vizītē uzturēsies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Rinkēvičs tiksies ar Baltkrievijas prezidentu Aleksandru Lukašenko, ārlietu ministru Vladimiru Makeju un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kuri nodarbojas ar demokrātijas un cilvēktiesību jautājumiem, portālu "Delfi" informē ministrija.
Dombrovska bijusī padomniece Bukane 'Vienotībai' noziedo 6000 eiro  (49)
14.februāris 2015 12:43
Ekspremjera Valda Dombrovska (" Vienotība ") bijusī juridiskā padomniece Sandra Bukane februāra sākumā partijai "Vienotība" ziedojusi 6000 eiro, liecina informācija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) mājaslapā.
Sandra Kalniete gatava kandidēt uz Valsts prezidenta amatu  (182)
10.februāris 2015 13:48
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V) būtu gatava kandidēt šovasar gaidāmajās Valsts prezidenta vēlēšanās, intervijā "Rietumu radio" atklāja pati Kalniete.
Politiķi atturīgi par Bondara izredzēm; 'tirgošanās' par prezidenta amatu sākusies  (113)
30.janvāris 2015 15:18
Politiķi pašlaik atturīgi vērtē Saeimas opozīcijā esošās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līdera Mārtiņa Bondara izredzes saņemt parlamenta vairākuma atbalstu ievēlēšanai prezidenta amatā, tomēr kuluāru sarunas liecina, ka "tirgošanās" par prezidenta krēslu un iespējamajām kandidatūrām ir sākusies.
ES prezidentūra: tuvojoties Rīgas Austrumu partnerības samitam, aktualizējas jautājums par Baltkrievijas dalību  (79)
14.janvāris 2015 17:44
Ar vērienu sākusies Latvijas prezidentūra Eiropas Savienībā (ES), viens no kuras būtiskākajiem pasākumiem būs Austrumu partnerības samits 22.maijā. Šobrīd par arvien aktuālāku tematu kļuvis jautājums par Baltkrievijas dalību šajā samitā.
Eiroparlaments atbalsta dalībvalstu brīvu izvēli ģenētiski modificētu augu jautājumos  (24)
13.janvāris 2015 20:32
Eiropas Parlaments otrdien atbalstīja tiesību aktu, kas ļaus Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ierobežot vai aizliegt ģenētiski modificētu augu kultivēšanu savās teritorijās, pat ja to būs atļāvusi ES, informē Eiroparlamenta preses dienestā.
Kalniete: pret Krieviju vērsto sankciju liktenis var izšķirties martā  (41)
13.janvāris 2015 20:13
Jau šā gada martā izšķirsies, vai Eiropas Savienība (ES) turpinās piemērot ekonomiskās sankcijas Krievijai un cik lielā mērā tas notiks, otrdien žurnālistiem sacīja Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete ("Vienotība").
Māris Antonevičs: Tilti  (52)
09.janvāris 2015 00:04
Jaunā gada pirmajās dienās dzirdēju divas ziņas par tiltiem. Viena no Itālijas – tur Sicīlijā esot sabrucis nupat uzceltais 13 miljonus eiro vērtais tilts. Atbildīgais uzņēmums norādījis, ka notikusi "nenormāla nosēšanās". Cietušo par laimi nebija daudz.
Kalniete: Ārpus Latvijas rīkotie prezidentūras pasākumi palielinās ārvalstu ekspertu interesi  (9)
01.janvāris 2015 15:52
Ārpus Latvijas rīkotie prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē pasākumi palielinās ārvalstu ekspertu un speciālistu interesi par Latviju, šādu viedokli sarunā pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
Par Eiropas cilvēku Latvijā kļuvis bokseris Mairis Briedis  (44)
19.decembris 2014 18:35
Par 2014.gada Eiropas cilvēku Latvijā izvēlēts pasaules čempions boksā Mairis Briedis , informē "Eiropas Kustība Latvijā".
Eiropas Parlaments 'principā' atbalsta Palestīnas valsts atzīšanu  (24)
17.decembris 2014 19:26
Eiropas Parlaments (EP) trešdien ar ievērojamu balsu pārsvaru "principā" atbalstīja Palestīnas valsts atzīšanu.
Politologs: 'Vienotības' izaicinājumi - partijas konsolidācija un spēja atgriezties pie pamatvērtībām  (65)
07.decembris 2014 15:54
Partijai " Vienotībai " un tās atkārtoti amatā ievēlētajai līderei Solvitai Āboltiņai divi galvenie nākotnes izaicinājumi ir partijas vienošana jeb konsolidācija kopīgam darbam un izmaiņu veikšana, piemēram, atgriežoties pie sākotnēji paustajām pamatvērtībām, tiesiskuma un godīguma, aģentūrai LETA sacīja politologs Filips Rajevskis.