Sandra Kalniete

'Politico' izveido ietekmīgāko eiroparlamentāriešu sarakstu; latvieši tajā neiekļūst  (22)
19.maijs 2016 13:33
Pazīstamais politikas analītikas medijs "Politico" publicējis ietekmīgāko Eiropas Parlamenta (EP) deputātu sarakstu , tajā iekļaujot deputātus no Lietuvas un Igaunijas, bet latviešus atstājot ārpus tā.
Tikai puse no Latvijas EP deputātiem gatavi atklāt savu materiālo stāvokli  (68)
25.aprīlis 2016 08:26
Puse no Latvijas pārstāvētajiem Eiropas parlamenta deputātiem būtu gatavi sniegt par sevi tādas pašas ziņas par savu materiālo stāvokli, kādas Saeimas deputātiem jāsniedz Valsts ieņēmumu dienestam, pirmdien vēstī laikraksts "Diena".
EP atjauno vienotas Eiropas armijas ideju  (72)
14.aprīlis 2016 00:02
Centieni rast risinājumus Eiropas Savienības (ES) valstu iedzīvotāju pasargāšanai no ārējiem draudiem likuši Eiropas Parlamentam (EP) atkal aktualizēt ideju par vienotiem Eiropas aizsardzības spēkiem, kas spēj paši nodrošināt savu, kā arī kaimiņu stabilitāti un ļautu vairs tik ļoti nepaļauties uz ASV . Tāds mērķis trešdien apstiprināts rezolūcijā, kuru ES ārpolitikas stratēģijas izveidē aicināta ņemt vērā Augstā pārstāve ārpolitikas un drošības politikas jomā Federika Mogerīni.
EP apstiprinājis Kalnietes ziņojumu par ES ārpolitikas un drošības stratēģiju  (3)
13.aprīlis 2016 18:46
Eiropas Parlaments (EP) šodien Strasbūrā apstiprinājis Latvijas deputātes Sandras Kalnietes (V) ziņojumu par Eiropas Savienības (ES) ārpolitikas un drošības stratēģiju, liecina deputātes pārstāvētās Eiropas Tautas partijas grupas paziņojums.
ES plāno kaimiņiem turpmāk neuzspiest Eiropas vērtības  (50)
13.aprīlis 2016 14:21
ES pieeja ārpolitikai ir novecojusi un neatbilstoša reālajai situācijai. Šī fakta skaudrums spiež Eiropas Komisiju (EK) meklēt jaunu nākotnes ārpolitikas un drošības stratēģiju, atsakoties no līdzšinējiem uzstādījumiem.
Kalniete: līdz 2020. gadam ES kopējo lauksaimniecības politiku neizdosies mainīt  (8)
13.aprīlis 2016 07:12
Līdz 2020.gadam Eiropas Savienības (ES) kopējā lauksaimniecības politikā Latvijai neko mainīt neizdosies, intervijā prognozē Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
Kalniete 2019. gadā gatavojas aiziet no politikas  (57)
12.aprīlis 2016 08:21
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte un viena no redzamākajām " Vienotības " politiķēm Sandra Kalniete pēc šī EP sasaukuma beigām 2019. gadā gatavojas aiziet no politikas, lai pievērstos sabiedriskajam darbam.
Ap ES nav draudzīgu valstu loks, bet turbulentu konfliktu zona, norāda Kalniete  (24)
10.aprīlis 2016 14:40
"Uz nākotnes notikumu fona pašreizējā migrācijas krīze varētu likties bērnu spēlītes," Eiropas Parlamenta (EP) sagatavotā video norāda EP deputāte Sandra Kalniete , kura atbild par EP iesaisti topošās ES ārlietu un drošības politikas stratēģijas veidošanā.
Piebalgu 'Vienotības' vadībā virzīs gan politiķi Eiropā, gan pašmāju līderi  (49)
06.aprīlis 2016 13:26
Bijušo eirokomisāru Andri Piebalgu " Vienotības " priekšsēdētāja amatam virzīs gan partijas politiķi Eiropā, gan vietējie un reģionālie līderi, gan par iekšējiem opozicionāriem dēvētie politiķi, stāstīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Krišjānis Kariņš (V).
'Vienotība' pirmajos trīs mēnešos ziedojumos saņēmusi 55 tūkstošus eiro  (22)
28.marts 2016 09:50
Koalīcijā esošā partija " Vienotība " šā gada pirmajos trīs mēnešos ziedojumos saņēmusi vairāk nekā 55 tūkstošus eiro, liecina Korupcijas apkarošanas un novēršanas birojā ( KNAB ) iesniegtais pārskats.
Kalniete: Krievijas tiesa verdiktu par Savčenko balstījusi uz safabricētām apsūdzībām  (36)
22.marts 2016 18:35
Krievijas tiesa savu verdiktu par Ukrainas kara aviācijas pilotei Nadijai Savčenko piespriesto cietumsodu balstījusi uz safabricētām apsūdzībām, tā saviem kolēģiem Eiropas Parlamentā (EP) šodien norādīja deputāte Sandra Kalniete (V).
Sprādzieni Briselē: Līdz mūža beigām neaizmirsīšu šo dienu, domā Kalniete  (51)
22.marts 2016 13:29
Briseles terorakti ir neizsakāmi traģisks notikumus un es domāju, ka līdz mūža beigām neaizmirsīšu šo dienu, teica Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete.
Eksprezidenti un sabiedrībā zināmi cilvēki vēstulē pauž atbalstu Okupācijas muzejam  (121)
05.februāris 2016 12:07
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete 5. februārī medijiem izsūtījusi atklātu vēstuli, kurā pausts atbalsts Okupācijas muzeja rekonstrukcijai. To parakstījuši vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, tostarp eksprezidenti Guntis Ulmanis , Vaira Vīķe-Freiberga un Valdis Zatlers .
EP projekts: ES vairāk jāpievēršas drošības vakuuma aizpildīšanai tās kaimiņvalstīs  (2)
30.janvāris 2016 12:57
Lai Eiropas Savienība (ES) iegūtu lielāku uzticamību kā pasaules līmeņa dalībniece drošības un ārpolitikas jomā, tai ir jāuzņemas lielāka atbildība un vairāk jāpievēršas drošības vakuuma aizpildīšanai tās kaimiņvalstīs un to robežvalstīs, norādīts aģentūras LETA rīcībā esošajā Eiropas Parlamenta (EP) Ārlietu komitejā sagatavotajā ziņojuma projektā.
Piebalgs kandidēs uz 'Vienotības' priekšsēdētāja amatu  (173)
22.janvāris 2016 18:07
Bijušais eirokomisārs, " Vienotības " valdes loceklis Andris Piebalgs nākamajā partijas kongresā plāno kandidēt uz politiskās organizācijas vadītāja amatu.
Sociālos tīklus pāršalc veselības vēlējumi prezidentam; Vējoņa ģimene pateicas par atbalstu  (65)
20.janvāris 2016 15:24
Amatpersonas un sabiedrība kopumā ar mikroblogošanas vietnes "Twitter" starpniecību Valsts prezidentam Raimondam Vējonim vēl veselību un drīzu atveseļošanos. Valsts prezidenta "Twitter" kontā, savukārt, publicēti pateicības vārdi par plašo atbalstu un laba vēlējumiem.
Kalniete: Āboltiņas vadībā 'Vienotībai' atgūt uzticību būs ļoti grūti  (53)
15.janvāris 2016 15:31
Partijai " Vienotība " tās līderes Solvitas Āboltiņas vadībā atgūt vēlētāju uzticību būs ļoti grūti, tādēļ partijai līdz kongresam jāiegūst jauna vadība, intervijā "Rīga TV24" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
EP balsojumos šogad visaktīvākais bijis Mamikins, visretāk piedalījusies Grigule  (20)
31.decembris 2015 18:02
No Latvijas pārstāvētajiem Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem visaktīvāk šogad balsojumos piedalījies Andrejs Mamikins (S), savukārt vismazāk - Iveta Grigule (ZZS), liecina šā gada balsojumu rezultāti.
Čigāne: Čepānes lēmums ir vēl viens postošs signāls par notiekošo 'Vienotībā'  (134)
20.decembris 2015 19:24
Ilmas Čepānes lēmums par izstāšanos no partijas " Vienotība " valdes ir vēl viens postošs signāls par notiekošo "Vienotībā", atzina Saeimas "Vienotības" frakcijas deputāte Lolita Čigāne .
No 'Vienotības' valdes izstājusies Ilma Čepāne  (101)
19.decembris 2015 21:07
Ilggadējā " Vienotības " biedre Ilma Čepāne izstājusies no partijas valdes, sestdien vēstīja "LNT Ziņas".
Valdības veidošana: Jaunā premjera izvirzīšana nonāks ZZS rokās, paredz Kučinskis  (44)
14.decembris 2015 08:02
Ņemot vērā "Vienotības" nespēju vienoties par kandidātu, ļoti ticami, ka nākamais ministru prezidents varētu nākt no "Zaļo un zemnieku savienības" (ZZS), intervijā LTV sacīja Saeimas deputāts Māris Kučinskis (ZZS)
Bēgļu krīze: Kā ES dalībvalstis nokaitināja Šulcu  (150)
09.decembris 2015 08:38
Eiropas Savienībā (ES) šā gada laikā nonākušo migrantu un bēgļu skaits patlaban tiek lēsts no nepilniem 900 tūkstošiem līdz pat pusotram miljonam. Lai gan tiek celti žogi un diskutēts par ES ārējo robežu pastiprināšanu, šobrīd nav nekāda iemesla uzskatīt, ka bēgļu straume nākamgad mazināsies, uzskata Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Martins Šulcs .
Kalniete: man ir kauns, ka Straujumu 'noraka' pašas partijas vadība  (165)
08.decembris 2015 12:09
Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (" Vienotība ") savā "facebook.com" kontā raksta, ka viņai ir kauns par to, ka Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, kura pirmdien paziņoja par demisiju, "noraka" pašas partijas vadība.
Jūsmis Skaidris Gaujmalietis: Vējonis atpūta Vējonim Straujumas nestrauju demisiju  (18)
08.decembris 2015 11:40
No Atlantijas atnākušais brašais vējonis Skotijā nopludināja ne vienu vien stadionu, Latgalē uz elektrības vadiem gāza egles, nopūta pēdējās lapas, piepūta ar ūdeni Operas pagrabus, bet vēl neatpūta Ziemassvētkus. Toties pirmdienas naktī kādu izpūta no gultas. Pēc tam miegs vairs nenāca un agrā rīta stundā Straujuma paziņoja pa demisiju.
'Vienotības' vājais punkts – lielā biedru brīvība, atzīst Kalniete  (49)
05.decembris 2015 13:04
Atšķirībā no citām lielajām Latvijas partijām, “Vienotības” biedriem atļauta diezgan liela brīvība, portālam “Delfi” sestdien “Vienotības” kongresā norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete.
EP deputāte par žurnālistu sūdzību tiesā: mēs paši bieži nesaprotam, kur paliek tēriņi  (25)
24.novembris 2015 06:46
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, komentējot žurnālistu sūdzību tiesā par EP informācijas atklātību, pauž atbalstu šādai mediju pārstāvju rīcībai vai ieņem neitrālu pozīciju.
Aicina uz piemiņas brīdi pie Francijas vēstniecības  (1)
14.novembris 2015 12:12
Saistībā ar Parīzē notikušo teroraktu, sestdien pulksten 16:00 iepretim Francijas vēstniecībai Rīgā norisināsies piemiņas un solidaritātes brīdis, portālu "Delfi" informēja Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).
'Ziedot.lv' vadītājai pasniegta Eiropas Pilsoņu balvas Goda medaļa  (16)
09.oktobris 2015 23:30
Labdarības organizācija " Ziedot.lv " vadītājai Rūtai Dimantai svinīgā ceremonijā piektdien pasniegta Eiropas Pilsoņu balvas Goda medaļa, informēja Eiropas Parlamenta (EP) preses sekretāre Latvijā Signe Znotiņa-Znota.
Zīle: reālpolitika ir tāda, ka Eiropā toni nosaka Vācija un Francija  (15)
07.oktobris 2015 20:06
Formālā vara Eiropā it kā pieder Žanam Klodam Junkeram un Donaldam Tuskam, taču reālpolitika ir tāda, ka Eiropā toni nosaka Vācija un Francija , tā pēc Francijas prezidenta Fransuā Olanda un Vācijas kancleres Angelas Merkeles uzrunas Eiropas Parlamentā (EP) norādīja Roberts Zīle , kurš ir viens no Latvijas deputātiem EP.