Sandra Kalniete

EP deputāte par žurnālistu sūdzību tiesā: mēs paši bieži nesaprotam, kur paliek tēriņi  (25)
24.novembris 2015 06:46
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, komentējot žurnālistu sūdzību tiesā par EP informācijas atklātību, pauž atbalstu šādai mediju pārstāvju rīcībai vai ieņem neitrālu pozīciju.
Aicina uz piemiņas brīdi pie Francijas vēstniecības  (1)
14.novembris 2015 12:12
Saistībā ar Parīzē notikušo teroraktu, sestdien pulksten 16:00 iepretim Francijas vēstniecībai Rīgā norisināsies piemiņas un solidaritātes brīdis, portālu "Delfi" informēja Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).
'Ziedot.lv' vadītājai pasniegta Eiropas Pilsoņu balvas Goda medaļa  (16)
09.oktobris 2015 23:30
Labdarības organizācija " Ziedot.lv " vadītājai Rūtai Dimantai svinīgā ceremonijā piektdien pasniegta Eiropas Pilsoņu balvas Goda medaļa, informēja Eiropas Parlamenta (EP) preses sekretāre Latvijā Signe Znotiņa-Znota.
Zīle: reālpolitika ir tāda, ka Eiropā toni nosaka Vācija un Francija  (15)
07.oktobris 2015 20:06
Formālā vara Eiropā it kā pieder Žanam Klodam Junkeram un Donaldam Tuskam, taču reālpolitika ir tāda, ka Eiropā toni nosaka Vācija un Francija , tā pēc Francijas prezidenta Fransuā Olanda un Vācijas kancleres Angelas Merkeles uzrunas Eiropas Parlamentā (EP) norādīja Roberts Zīle , kurš ir viens no Latvijas deputātiem EP.
Kalniete: kad ir jāizrāda solidaritāte bēgļu jautājumā, mēs noslēdzamies Latvijas viensētā  (87)
20.septembris 2015 15:39
Kad ir jāizrāda solidaritāte bēgļu jautājumā, mēs noslēdzamies Latvijas viensētā, komentējot to, ka mūsu valstij līdz šim nebija pozīcijas jautājumā par patvēruma meklētāju uzņemšanu, intervijā aģentūrai BNS sacīja eiroparlamentāriete Sandra Kalniete (" Vienotība ").
Junkera bēgļu plāns: Zīle, Vaidere un Kariņš vienīgie no Baltijas valstīm EP balsojuši pret  (39)
11.septembris 2015 14:38
Roberts Zīle ( VL-TB/LNNK ), Inese Vaidere (V) un Krišjānis Kariņš (V) ir vienīgie no Baltijas valstu Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem, kuri balsojuši pret Eiropas Komisijas (EK) prezidenta Žana Kloda Junkera plānu pārvietot 160 000 patvēruma meklētāju, kas nelegāli ieradušies Grieķijā, Ungārijā un Itālijā, liecina balsojuma rezultāti.
Kalnietei bažas, vai 'Vienotību' nesagaida Tautas partijas liktenis  (141)
21.augusts 2015 08:59
Eiropas Parlamenta (EP) deputātei Sandrai Kalnietei (V) ir bažas, vai partiju " Vienotība " nesagaida Tautas partijas liktenis, viņa piektdien atzina intervijā LTV1 raidījumā "Rīta Panorāma".
Neviena Eiropas valsts nevar norobežoties no bēgļu jautājuma, uzsver Kalniete  (45)
21.augusts 2015 08:14
Neviena Eiropas valsts nevar teikt, ka bēgļu jautājums uz to neattiecas, piektdien intervijā LTV1 raidījumā "Rīta Panorāma" norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
Tiesībsargs Jansons izvērtēs atkārtotu kandidēšanu uz amatu  (30)
18.augusts 2015 08:23
Pašreizējais tiesībsargs Juris Jansons , saņemot piedāvājumu atkārtoti kandidēt uz amatu, to izvērtēs.
Kalniete sola turpināt aktīvu darbu 'Vienotībā'; noliedz jaunas partijas veidošanu  (26)
04.augusts 2015 15:08
Lai arī eiroparlamentāriete Sandra Kalniete (V) pametusi darbu partijas " Vienotība " valdē, viņa sola turpināt aktīvi piedalīties partijas darbā.
Turpmāk Kalnietes vietā 'Vienotības' valdē darbosies Ašeradens  (19)
03.augusts 2015 18:29
Turpmāk Eiropas Parlamenta (EP) deputātes Sandras Kalnietes vietā partijas "Vienotība" valdē darbosies Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Arvils Ašeradens .
Levits partijās neiesaistīsies; arī ne 'Kalnietes partijā'  (96)
02.augusts 2015 09:11
Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam, kurš kandidēja Valsts prezidenta vēlēšanās, piekāpjoties Raimondam Vējonim, nav nodoma iesaistīties kādas partijas darbībā.
Pametot darbu 'Vienotības' valdē, Kalniete neplāno izstāties no partijas  (61)
31.jūlijs 2015 16:35
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V), kura uzrakstījusi iesniegumu " Vienotības " valdei ar lūgumu atbrīvot viņu no darba partijas valdē, neplāno izstāties no partijas.
Pēc Kalnietes lēmuma biedri atturīgi par 'Vienotības' šķelšanos un jaunas partijas veidošanu  (22)
31.jūlijs 2015 13:10
Pēc eiroparlamentārietes Sandras Kalnietes paziņojuma par izstāšanos no " Vienotības " valdes aptaujātie partijas biedri atturīgi vērtēja iespēju, ka "Vienotība" varētu šķelties un tiktu veidots jauns politiskais spēks.
Kalniete vēlas pamest 'Vienotības' valdi, vēsta laikraksts  (20)
31.jūlijs 2015 09:12
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte, " Vienotības " biedre Sandra Kalniete uzrakstījusi iesniegumu partijas valdei ar lūgumu atbrīvot viņu no darba valdē, piektdien vēsta laikraksts "Latvijas Avīze".
Kalniete rosina ES sniegt redzamāku palīdzību Ukrainai  (30)
25.jūlijs 2015 21:12
Eiropas Savienībai (ES) būtu jāsāk domāt par "redzamākas palīdzības" sniegšanas iespējām Ukrainai, šādu viedokli pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
Ždanoka un Mamikins balsojuši pret aicinājumu atstāt spēkā sankcijas pret Krieviju  (124)
12.jūnijs 2015 14:15
Pret Eiropas Parlamenta (EP) ceturtdien apstiprināto rezolūciju, kurā Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu valdības aicinātas atstāt spēkā sankcijas, kas vērstas pret Krieviju, reaģējot uz tās agresiju pret Ukrainu, no Latvijas deputātiem balsojusi Tatjana Ždanoka un Andrejs Mamikins (S).
Krievijas agresija Ukrainā: Landsberģis ziņojumā aicina EP deputātus izstrādāt ārkārtas rīcības plānu  (74)
09.jūnijs 2015 11:11
Lietuvas neatkarības kustības "Sajūdis" vadītāja un vēlāk Augstākās padomes priekšsēdētāja Vītauta Landsberģa mazdēls Gabriels Landsberģis Eiropas Parlamentā (EP) otrdien prezentējis ziņojumu, kurā aicina EP deputātus izveidot nevardarbīgu ārkārtas rīcības plānu.
Eiropas Pilsoņu balvu piešķir Rūtai Dimantai  (19)
04.jūnijs 2015 10:20
Eiropas Pilsoņu balvas komiteja paziņojusi 47 šāgada balvas laureātus no visas Eiropas Savienības (ES) - no Latvijas tā piešķirta labdarības fonda " Ziedot.lv " vadītājai Rūtai Dimantai, informēja Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele.
'Melno sarakstu' karš: Krievijas diplomātiem liedz ieeju Eiropas Parlamentā  (51)
03.jūnijs 2015 09:07
Eiropas Parlaments (EP) ierobežo piekļuvi Krievijas diplomātiem un likumdevējiem un pārtrauc darbu ar kolēģiem Maskavā, šādi atbildot uz Krievijas pagājušajā nedēļā izplatīto Eiropas politiķu "melno sarakstu", otrdien paziņoja EP prezidents Martins Šulcs .
ES parlamentārieši pauž bažas par Krievijas 'melno sarakstu'  (14)
02.jūnijs 2015 16:40
Eiropas Savienības (ES) parlamentārieši kopīgā paziņojumā pauduši bažas par Krievijas lēmumu liegt ieceļošanu vairākiem Eiropas politiķiem un amatpersonām jeb tā dēvēto "melno sarakstu", informē Saeimas Preses dienestā.
Video: Mūrniecei nodod iedzīvotāju balsojumu par prezidenta amata kandidātiem  (12)
02.jūnijs 2015 13:12
Dienu pirms balsojuma parlamentā par jauno Valsts prezidentu, 12.Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei nodots iedzīvotāju balsojums par kandidātiem, kas vairākas nedēļas risinājās vietnē "mansprezidents.lv".
Igaunijas Ārlietu ministrija Maskavas 'melnā saraksta' dēļ izsauc Krievijas vēstnieku  (2)
01.jūnijs 2015 21:48
Igaunijas Ārlietu ministrija pirmdien izsaukusi Krievijas vēstnieku, lai paustu viņam savas valsts attieksmi pret Krievijas "melno sarakstu", kurā iekļauti 89 personas no Eiropas Savienības valstīm, kam liegts ieceļot Krievijā.
Vairāki Eiropas politiķi lepojas ar iekļūšanu Krievijas 'melnajā sarakstā'  (19)
01.jūnijs 2015 13:56
Vairāki Eiropas politiķi lepojas ar iekļūšanu Krievijas "melnajā sarakstā", norādot, ka iekļuvuši "ļoti cienījamu cilvēku" pulkā.
Polijas Senāta spīkers aicina pieprasīt Krievijai paskaidrojumus par 'melno sarakstu'  (7)
31.maijs 2015 18:49
Polijai "mierīgi, bet stingri" jāpieprasa no Maskavas paskaidrojumi par Krievijas "melno sarakstu", kurā iekļauti 89 politiķi no Eiropas Savienības valstīm, svētdien paziņojis Polijas Senāta priekšsēdētājs Bogdans Borusevičs, kas pats arī ietverts šajā sarakstā.
Krievijas veidotais 'melnais' saraksts ir nemotivēts, uzskata politologs  (17)
31.maijs 2015 16:38
Krievijas veidotajam "melnajam sarakstam", pretēji Eiropas Savienības (ES) veidotajam, nav pamatotas motivācijas, sacīja politologs Kārlis Daukšts.
'Melnais saraksts' ir atbilde uz ES un Latvijas atbalstītajām sankcijām pret Krieviju, skaidro Āboltiņa  (32)
31.maijs 2015 14:51
Krievijas veidotais "melnais saraksts" ir kā atbilde uz Eiropas Savienības (ES) un Latvijas atbalstītajām sankcijām pret Krieviju, informēja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V).
Krievijai jāpaskaidro, kāpēc katrs 'melnajā sarakstā' iekļautais tur atrodas, paziņo Šulcs  (117)
30.maijs 2015 20:00
Starptautiskie likumi nosaka, ka Krievijai ir jāpaskaidro, kāpēc katrs tās "melnajā sarakstā" iekļautais indivīds tur atrodas, svētdien paziņoja Eiropas Parlamenta prezidents Martins Šulcs. Viņš norāda, ka pretējā gadījumā varētu "pieņemt atbilstošus mērus".
Rinkēvičs: 'melnais saraksts' lielā mērā ir 2014.gada, nevis šī gada produkts  (15)
30.maijs 2015 18:10
Var tikai nožēlot, ka Krievijai un Eiropas Savienībai (ES) ir tik atšķirīga pieeja, veidojot un publiskojot "melnos sarakstus". Turklāt šodien publiskotajā Krievijas sarakstā iekļautas personas, kas neko pretlikumīgu nav veikušas, atzina ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).