Sandra Kalniete

Kalniete: jaunā ES augstā ārlietu pārstāve Ukrainas notikumus izvairās saukt par 'karu'  (9)
02.septembris 2014 19:13
Jaunievēlētā Eiropas Savienības (ES) augstā ārlietu pārstāve Federika Mogerīni šodien Eiropas Parlamenta (EP) Ārlietu komitejas sēdē izvairījās lietot terminus "Krievijas iebrukums" vai "karš", raksturojot pašreizējos notikumus Ukrainā, sacīja EP deputāte Sandra Kalniete , kura darbojas Ārlietu komitejā.
Eiropas Parlamentā apspriedīs pretdarbību Krievijas sankcijām  (9)
14.augusts 2014 09:13
Eiropas Parlamenta (EP) Lauksaimniecības komitejā 2. septembrī par padarīto Eiropas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām ziņos ES Lauksaimniecības komisārs Dačians Čološs, portālu „Delfi” informēja EP deputāte Sandra Kalniete (V).
Kalniete: ES nav pienākums radīt labvēlīgus apstākļus atsevišķām dalībvalstīm  (40)
12.augusts 2014 18:35
Eiropas Savienībai (ES) nav pienākums radīt labvēlīgus apstākļus atsevišķām dalībvalstīm, kuras cietušas no Krievijas noteiktā pārtikas preču embargo, šādu uzskatu pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete , kura kā aizstājēja darbojas Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā.
Grigule visnaskāk piesakās darbam EP delegācijās  (14)
17.jūlijs 2014 14:48
Ceturtdien, 17.jūlijā, Eiropas Parlaments (EP) Strasbūrā apstiprinājis jauno pastāvīgo delegāciju skaitu, lielumu un sastāvu. Saraksts liecina, ka Latvijas deputāti būs pārstāvēti 11 no 44 pastāvīgajām EP deputātu delegācijām, kas veido attiecības un uztur informācijas apmaiņu ar trešo valstu parlamentiem.
Mamikins būs galvenais EP ziņotājs par Gruziju  (16)
16.jūlijs 2014 22:51
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (SC) būs galvenais EP ziņotājs par Gruziju, šādu lēmumu pieņēmusi EP Ārlietu komitejas sociālistu un demokrātu progresīvās alianses frakcijas darba grupa ārlietās.
'Vienotība' pirmo reizi populārāka par 'Saskaņas centru'  (175)
16.jūlijs 2014 09:38
"Vienotības" reitings pirmo reizi šīs partijas pastāvēšanas vēsturē ir augstāks nekā "Saskaņas centram", trešdien vēsta laikraksts "Neatkarīgā", gan norādot, ka šis fenomens, visticamāk, nebūs ilgs.
Kalniete ETP grupā vadīs Austrumu partnerības un paplašināšanās virzienu  (8)
08.jūlijs 2014 15:54
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V) Eiropas Tautas partijas grupā vadīs Austrumu partnerības un paplašināšanās virzienu, informēja parlamentārais asistents Mārtiņs Spravņiks.
EP Latvijas deputātiem būtu jāstāv rindā aiz Lauksaimniecības komisijas durvīm, uzskata 'Zemnieku saeima'  (8)
08.jūlijs 2014 10:45
Apstāklis, ka neviens no Latvijas pārstāvjiem jaunajā Eiropas Parlamenta (EP) sasaukumā nav izteicis vēlmi darboties Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā, apliecina, ka partiju priekšvēlēšanu solījumi bija tikai tukša runāšana, atzina biedrības " Zemnieku saeima " valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja.
Latvijas eiroparlamentārieši darbosies astoņās komitejās  (5)
03.jūlijs 2014 13:18
Latvijas eiroparlamentārieši Briseles varas gaiteņos darbosies astoņās komitejās, liecina ceturtdien apstiprināts deputātu sadalījums.
Eiropas Parlaments jauno sasaukumu sāks ar septiņām politiskajām grupām  (6)
26.jūnijs 2014 18:00
26.jūnijā, nepilnu nedēļu pirms Eiropas Parlamenta (EP) jaunā sasaukuma pirmās plenārsesijas, kļuvis zināms, ka darbu EP uzsāks septiņas dažādas politiskās grupas.
No EP iekļuvušajām partijām visvairāk reklāmai tērējusi 'Vienotība'  (21)
26.jūnijs 2014 17:47
No Eiropas Parlamentā (EP) iekļuvušajām partijām vēlēšanu kampaņai kopumā visvairāk tērējusi partija " Vienotība ", bet vismazāk - Latvijas Krievu savienība (LKS).
Sandra Kalniete: Mūsu odi un Kremļa ziloņi  (144)
21.jūnijs 2014 00:04
Ar neticību un augošām dusmām es vēroju, kā plašsaziņas līdzekļos pamazām tiek attīstīta kampaņa, kuras mērķis ir, no oda uztaisot ziloni, ar šo ziloni sabradāt Valdi Dombrovski. Kāpēc tas notiek tagad, kad valdība viņu ir nosaukusi par Latvijas komisāra kandidātu? Kāpēc kādam tik ļoti gribas pazemināt un kompromitēt mūsu izcilo politiķi un kuri no Valda Dombrovska "neitralizēšanas" būs ieguvēji?
Apstiprināti EP vēlēšanu galīgie rezultāti  (3)
30.maijs 2014 16:54
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) piektdien, 30. maijā apstiprināja galīgos Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu Latvijā rezultātus un EP ievēlētos deputātus.
Reklāmas eksperti: EP vēlēšanas parāda, ka 'plika' reklāma vēl strādā  (36)
26.maijs 2014 16:07
Eiroparlamenta (EP) vēlēšanu rezultāti un iepriekš EP nepārstāvētās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) "sejas" Ivetas Grigules ievēlēšana ir pierādījums tam, ka plika un vienkārša reklāma vēl strādā, savukārt Einara Repšes partijas " Latvijas attīstībai " izgāšanās parāda, ka pārāk apjomīga un ilgi, stratēģiski gatavota reklāmas kampaņa ne vienmēr vainagojas ar rezultātu.
Paziņo jaunievēlētos astoņus EP deputātus no Latvijas  (243)
26.maijs 2014 00:06
Vislielāko vēlētāju atbalstu 24.maijā notikušajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā guvusi premjeres Laimdotas Straujumas pārstāvētā politiskā partija " Vienotība ", kuras "lokomotīve" šajās vēlēšanās bija ekspremjers Valdis Dombrovskis – par "Vienotību" nobalsojuši 46,19% vēlētāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie provizoriskie vēlēšanu rezultāti.
'Vienotības' pārstāvji EP spēs pārstāvēt Latvijas intereses ļoti labā līmenī, domā Skudra  (23)
25.maijs 2014 20:14
Iespējamie Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētie partijas " Vienotība " pārstāvji Latvijas intereses spēs pārstāvēt ļoti kvalitatīvā un labā līmenī, bet pārējie politiskie spēki šobrīd pārstāv šaurākas intereses, uzskata politologs Ojārs Skudra.
Jaunais Latvijas EP deputātu sastāvs ir spēcīgāks par līdzšinējo, uzskata politologs  (12)
25.maijs 2014 17:58
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu provizoriskie rezultāti nav ļoti pārsteidzoši, turklāt jaunais sastāvs ir spēcīgāks par līdzšinējo, sacīja politologs, sabiedrisko attiecību uzņēmuma "Mediju tilts" valdes loceklis Filips Rajevskis.
'Vienotība' EP vēlēšanās ieguvusi četrus mandātus; pa vienam ticis VL-TB/LNNK, 'Saskaņai', ZZS un LKS  (234)
25.maijs 2014 15:22
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās uzvarējusi partija " Vienotība ", kas ieguvusi četrus mandātus no astoņiem, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.
Pēc aptuveni puses saskaitīto balsu EP vēlēšanu līdere ir 'Vienotība'  (156)
25.maijs 2014 10:24
Pēc vairāk nekā puses nodoto balsu saskatīšanas Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līderpozīcijā nostiprinājusies partijai " Vienotība ", liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.
Vēlētāju aptauja: EP vēlēšanās pārliecinoši uzvarējusi 'Vienotība'  (50)
24.maijs 2014 20:16
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā pārliecinoši ir uzvarējusi partija " Vienotība ", liecina "Latvijas faktu" sadarbībā ar Latvijas Televīziju veiktās vēlētāju aptaujas pie balsošanas iecirkņiem rezultātiem.
'Kandidatiuzdelnas' blogere: Vēlētājiem noderīgi interneta rīki un aplikācijas  (1)
20.maijs 2014 08:04
Vēlēšanu laikam strauji tuvojoties, vēlētājiem politisko reklāmu lavīnā kļūst sarežģītāk izvēlēties, par kuru partiju vai kandidātu balsot.
ETP pirms vēlēšanām nostiprina savas pozīcijas, liecina provizoriskās aptaujas  (13)
12.maijs 2014 10:35
Gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās savu pārsvaru pār konkurentiem provizoriskajās aptaujās nostiprinājusi Eiropas tautas partija (ETP).
'Kandidatiuzdelnas' blogere: Cik viegli kļūt par EP deputātu?  (36)
30.aprīlis 2014 10:12
24.maijā Latvijā notiks jau trešās Eiropas Parlamenta vēlēšanas kopš iestāšanās Eiropas Savienībā. Cik aktīvi esam bijuši pagājušajās vēlēšanās? Ko esam ievēlējuši iepriekš? Un pats svarīgākais - cik viegli Latvijā ir kļūt par EP deputātu jeb iegūt nepieciešamo balsu skaitu?
Valsts svētkos LTV piedāvās latviešu filmu televīzijas pirmizrādes
28.aprīlis 2014 15:06
Atzīmējot 24 gadus kopš Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas deklarācijas pieņemšanas, LTV 4. un 5. maijā piedāvā svētku programmu ar jaunu pašmāju filmu televīzijas pirmizrādēm. Pirmoreiz televīzija demonstrēs režisores Unas Celmas dokumentālo spēlfilmu "Mana koka stāsts" un režisores Adriānas Rozes muzikālo dokumentālo filmu "Skaņdarbs korim, klavierēm un fizikai", portālu "Delfi" informē LTV pārstāvji.
Piebalga devums Latvijai ir nulle, pārliecināts Titavs  (38)
15.aprīlis 2014 14:14
"Galvenās jomas, uz kurām tiks vērsta Eiropas Savienības palīdzība, par ko vienojās līdzekļu devēji un valdība, ir šādas: ilgtspējīga enerģētika, ilgtspējīga lauksaimniecība, pārtikas drošība un pārvaldība." Šis ir citāts no ES attīstības komisāra, latvieša, kādreizējā finanšu ministra Andra Piebalga ziņojuma šī gada 4. martā Briselē.
Foto: Laimdota Straujuma viesojas Likteņdārzā un iestāda liepu  (8)
14.aprīlis 2014 13:58
11.aprīlī Koknesē, Likteņdārzā viesojās Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Ministru prezidentes biroja vadītājs Ringolds Arnītis. Vizītes galvenais mērķis bija pēc Kokneses Fonda (KF) lūguma rast steidzamu risinājumu salas brūkošo krastu apdraudējuma novēršanai, portālam "Delfi" pastāstīja Kokneses novada domes pārstāve Anita Šmite.
Populārākie Latvijas EP deputātu kandidāti ir 'Vienotības' saraksta līderi  (218)
08.aprīlis 2014 08:58
Populārākie Eiropas Parlamenta (EP) deputātu kandidāti ir partijas " Vienotība " saraksta līderi - Valdis Dombrovskis , Sandra Kalniete un Artis Pabriks , liecina "Latvijas faktu" martā veiktā aptauja.
Sandra Kalniete: Par reālpolitiku un valstisku politiku  (30)
03.aprīlis 2014 12:32
Krimas iekarošana un aneksija apstiprināja, ka tās bažas, kuras nu jau vismaz 15 gadus, kopš Putina nākšanas pie varas, saviem Rietumu kolēģiem ir pauduši Austrumeiropas politiķi un diplomāti, ir bijušas pamatotas.
Iveta Grigule: Smalko Vienotības kungu klubs  (142)
31.marts 2014 03:00
Viena no Vienotības līderēm, partijas domes priekšsēdētāja Sandra Kalniete, pagājušās nedēļas beigās paziņoja masu medijiem, ka Vienotībai būšot satriecoši panākumi Eiroparlamenta vēlēšanās. Kāpēc? Jo viņi, lūk, esot Eiropas partija un tāpēc viņiem piemītot ekskluzīvas spējas "atslēgt" Eiropu. Savukārt par Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) Latvijas cilvēki nez vai balsošot, jo tā jau esot tik tāda pašvaldību partija. Tādējādi Kalniete pārliecināta, ka Vienotībai četri no astoņiem Latvijas Eiroparlamenta mandātiem esot tikpat kā jau kabatā.