Sandra Kalniete

Kalniete aicina atbalstīt informatīvu kampaņu Moldovā par ieguvumiem no tuvināšanās ES  (54)
14.novembris 2014 16:47
Eiropas Savienībai (ES) ir nepieciešams atbalstīt informatīvas kampaņas īstenošanu Moldovā par ieguvumiem no tuvināšanās ES, tā dienu pēc Eiropas Parlamenta (EP) dotās piekrišanas ES- Moldovas asociācijas līgumam sacīja EP deputāte Sandra Kalniete (V), kura darbojas Ārlietu komitejā.
Atcelta Ukrainas premjera Jaceņuka dalība ETP biroja sanāksmē Jūrmalā  (1)
12.novembris 2014 22:50
Atcelta Ukrainas premjerministra Arsēnija Jaceņuka dalība Eiropas Tautas partijas (ETP) biroja sanāksmē, kas nākamnedēļ norisināsies Jūrmalā, pastāstīja ETP grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.
Nākamnedēļ Latvijā ieradīsies Ukrainas premjerministrs Jaceņuks  (48)
12.novembris 2014 14:04
Nākamnedēļ Latvijā ieradīsies Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks , liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Eiropas Parlamenta deputāti pieprasa resursus krīzes kompensācijām zemniekiem  (13)
05.novembris 2014 11:50
Vairāk nekā 20 Eiropas Parlamenta deputātu no Baltijas valstīm, Somijas, Vācijas ir atbalstījuši Sandras Kalnietes (V) iniciatīvu Eiropas Savienības 2015. gada budžetā saglabāt lielāku krīzes kompensāciju finansējumu lauksaimniekiem, kuri cietuši no Krievijas embargo.
'Vienotība' neatbalsta ZZS prasību pārņemt koalīcijas partneru pārraudzītās ministrijas  (40)
25.oktobris 2014 18:09
Partijas " Vienotība " dome sestdien vienojusies uzticēt partijas valdei pieņemt lēmumu par ministriju sadali un ministru kandidātiem jaunajā valdībā, vienlaikus paužot nostāju, ka Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) nevajadzētu uzticēt ministrijas, kas līdz šim bijušas citu koalīcijas partneru pārraudzībā.
Kalniete iestājas par taisnīgākām kompensācijām no Krievijas embargo cietušajiem zemniekiem  (1)
23.oktobris 2014 16:34
Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V) kategoriski iebilst pret Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības krīzes rezervju radikālu samazināšanu 2015. gadā, portālu "Delfi" informē deputātes birojā.
Ždanoka un Mamikins balsojuši pret jaunās Eiropas Komisijas izveidi  (92)
22.oktobris 2014 14:59
Trešdien, 22. oktobrī, Eiropas Parlaments (EP) balsojumā apstiprinājis jauno Eiropas Komisijas (EK) sastāvu. Pret jaunās EK izveidi balsojuši Latvijas Eiroparlamentārieši Tatjana Ždanoka (Eiropas Apvienotā kreiso un Ziemeļvalstu Zaļo kreiso spēku konfederālā grupa) un Andrejs Mamikins (sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa).
Mamikins ievēlēts par pirmo vicepriekšsēdētāju EP delegācijai ar Baltkrieviju  (5)
14.oktobris 2014 13:32
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (SC) ievēlēts par pirmo vicepriekšsēdētāju EP delegācijai ar Baltkrieviju.
Hermanis: Saeimā ievēlēto intelektuālais līmenis ar katru reizi krītas  (331)
07.oktobris 2014 22:29
Jaunā Rīgas teātra galvenais režisors Alvis Hermanis raidījumā "Viens pret vienu" norādīja, ka Saeimas deputātu intelektuālais līmenis ar katru reizi krītas, un nākotnes labā Latvijas politikā būtu jāiesaista krievu tautības cilvēki.
Kalniete Dombrovska uzstāšanos vērtētu ar desmit ballēm  (18)
07.oktobris 2014 16:00
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V) Latvijas ekspremjera Valda Dombrovska (V) uzstāšanos EP "lielajā eksāmenā" vērtētu ar desmit ballēm, portālam "Delfi' Briselē pastāstīja deputāte.
EP ierēdnis: Artura Kaimiņa vēstule Eiroparlamentam par Dombrovski nav nopietna  (257)
06.oktobris 2014 14:18
Sūdzības vēstule par Valdi Dombrovski (V), kuru tolaik vēl Saeimas deputāta kandidāts Arturs Kaimiņš nosūtīja Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem, nav īsti nopietna, portālam "Delfi" norādīja augsta ranga EP ierēdnis, kurš vēlējās palikt anonīms.
EP Lauksaimniecības komitejas vairākums atbalstīs jauno lauksaimniecības komisāru  (13)
02.oktobris 2014 17:22
Ceturtdien Eiropas Parlamenta Lauksaimniecības komiteja apstiprināja Īrijas ES komisāra kandidātu kā atbilstīgu Lauksaimniecības un lauku attīstības komisāra portfelim.
Kalniete: jaunā ES augstā ārlietu pārstāve Ukrainas notikumus izvairās saukt par 'karu'  (9)
02.septembris 2014 19:13
Jaunievēlētā Eiropas Savienības (ES) augstā ārlietu pārstāve Federika Mogerīni šodien Eiropas Parlamenta (EP) Ārlietu komitejas sēdē izvairījās lietot terminus "Krievijas iebrukums" vai "karš", raksturojot pašreizējos notikumus Ukrainā, sacīja EP deputāte Sandra Kalniete , kura darbojas Ārlietu komitejā.
Eiropas Parlamentā apspriedīs pretdarbību Krievijas sankcijām  (9)
14.augusts 2014 09:13
Eiropas Parlamenta (EP) Lauksaimniecības komitejā 2. septembrī par padarīto Eiropas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām ziņos ES Lauksaimniecības komisārs Dačians Čološs, portālu „Delfi” informēja EP deputāte Sandra Kalniete (V).
Kalniete: ES nav pienākums radīt labvēlīgus apstākļus atsevišķām dalībvalstīm  (40)
12.augusts 2014 18:35
Eiropas Savienībai (ES) nav pienākums radīt labvēlīgus apstākļus atsevišķām dalībvalstīm, kuras cietušas no Krievijas noteiktā pārtikas preču embargo, šādu uzskatu pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete , kura kā aizstājēja darbojas Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā.
Grigule visnaskāk piesakās darbam EP delegācijās  (14)
17.jūlijs 2014 14:48
Ceturtdien, 17.jūlijā, Eiropas Parlaments (EP) Strasbūrā apstiprinājis jauno pastāvīgo delegāciju skaitu, lielumu un sastāvu. Saraksts liecina, ka Latvijas deputāti būs pārstāvēti 11 no 44 pastāvīgajām EP deputātu delegācijām, kas veido attiecības un uztur informācijas apmaiņu ar trešo valstu parlamentiem.
Mamikins būs galvenais EP ziņotājs par Gruziju  (16)
16.jūlijs 2014 22:51
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (SC) būs galvenais EP ziņotājs par Gruziju, šādu lēmumu pieņēmusi EP Ārlietu komitejas sociālistu un demokrātu progresīvās alianses frakcijas darba grupa ārlietās.
'Vienotība' pirmo reizi populārāka par 'Saskaņas centru'  (175)
16.jūlijs 2014 09:38
"Vienotības" reitings pirmo reizi šīs partijas pastāvēšanas vēsturē ir augstāks nekā "Saskaņas centram", trešdien vēsta laikraksts "Neatkarīgā", gan norādot, ka šis fenomens, visticamāk, nebūs ilgs.
Kalniete ETP grupā vadīs Austrumu partnerības un paplašināšanās virzienu  (8)
08.jūlijs 2014 15:54
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V) Eiropas Tautas partijas grupā vadīs Austrumu partnerības un paplašināšanās virzienu, informēja parlamentārais asistents Mārtiņs Spravņiks.
EP Latvijas deputātiem būtu jāstāv rindā aiz Lauksaimniecības komisijas durvīm, uzskata 'Zemnieku saeima'  (8)
08.jūlijs 2014 10:45
Apstāklis, ka neviens no Latvijas pārstāvjiem jaunajā Eiropas Parlamenta (EP) sasaukumā nav izteicis vēlmi darboties Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā, apliecina, ka partiju priekšvēlēšanu solījumi bija tikai tukša runāšana, atzina biedrības " Zemnieku saeima " valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja.
Latvijas eiroparlamentārieši darbosies astoņās komitejās  (5)
03.jūlijs 2014 13:18
Latvijas eiroparlamentārieši Briseles varas gaiteņos darbosies astoņās komitejās, liecina ceturtdien apstiprināts deputātu sadalījums.
Eiropas Parlaments jauno sasaukumu sāks ar septiņām politiskajām grupām  (6)
26.jūnijs 2014 18:00
26.jūnijā, nepilnu nedēļu pirms Eiropas Parlamenta (EP) jaunā sasaukuma pirmās plenārsesijas, kļuvis zināms, ka darbu EP uzsāks septiņas dažādas politiskās grupas.
No EP iekļuvušajām partijām visvairāk reklāmai tērējusi 'Vienotība'  (21)
26.jūnijs 2014 17:47
No Eiropas Parlamentā (EP) iekļuvušajām partijām vēlēšanu kampaņai kopumā visvairāk tērējusi partija " Vienotība ", bet vismazāk - Latvijas Krievu savienība (LKS).
Sandra Kalniete: Mūsu odi un Kremļa ziloņi  (144)
21.jūnijs 2014 00:04
Ar neticību un augošām dusmām es vēroju, kā plašsaziņas līdzekļos pamazām tiek attīstīta kampaņa, kuras mērķis ir, no oda uztaisot ziloni, ar šo ziloni sabradāt Valdi Dombrovski. Kāpēc tas notiek tagad, kad valdība viņu ir nosaukusi par Latvijas komisāra kandidātu? Kāpēc kādam tik ļoti gribas pazemināt un kompromitēt mūsu izcilo politiķi un kuri no Valda Dombrovska "neitralizēšanas" būs ieguvēji?
Apstiprināti EP vēlēšanu galīgie rezultāti  (3)
30.maijs 2014 16:54
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) piektdien, 30. maijā apstiprināja galīgos Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu Latvijā rezultātus un EP ievēlētos deputātus.
Reklāmas eksperti: EP vēlēšanas parāda, ka 'plika' reklāma vēl strādā  (36)
26.maijs 2014 16:07
Eiroparlamenta (EP) vēlēšanu rezultāti un iepriekš EP nepārstāvētās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) "sejas" Ivetas Grigules ievēlēšana ir pierādījums tam, ka plika un vienkārša reklāma vēl strādā, savukārt Einara Repšes partijas " Latvijas attīstībai " izgāšanās parāda, ka pārāk apjomīga un ilgi, stratēģiski gatavota reklāmas kampaņa ne vienmēr vainagojas ar rezultātu.
Paziņo jaunievēlētos astoņus EP deputātus no Latvijas  (243)
26.maijs 2014 00:06
Vislielāko vēlētāju atbalstu 24.maijā notikušajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā guvusi premjeres Laimdotas Straujumas pārstāvētā politiskā partija " Vienotība ", kuras "lokomotīve" šajās vēlēšanās bija ekspremjers Valdis Dombrovskis – par "Vienotību" nobalsojuši 46,19% vēlētāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie provizoriskie vēlēšanu rezultāti.
'Vienotības' pārstāvji EP spēs pārstāvēt Latvijas intereses ļoti labā līmenī, domā Skudra  (23)
25.maijs 2014 20:14
Iespējamie Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētie partijas " Vienotība " pārstāvji Latvijas intereses spēs pārstāvēt ļoti kvalitatīvā un labā līmenī, bet pārējie politiskie spēki šobrīd pārstāv šaurākas intereses, uzskata politologs Ojārs Skudra.
Jaunais Latvijas EP deputātu sastāvs ir spēcīgāks par līdzšinējo, uzskata politologs  (12)
25.maijs 2014 17:58
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu provizoriskie rezultāti nav ļoti pārsteidzoši, turklāt jaunais sastāvs ir spēcīgāks par līdzšinējo, sacīja politologs, sabiedrisko attiecību uzņēmuma "Mediju tilts" valdes loceklis Filips Rajevskis.