Sandra Kalniete

ES prezidentūra: tuvojoties Rīgas Austrumu partnerības samitam, aktualizējas jautājums par Baltkrievijas dalību  (79)
14.janvāris 2015 17:44
Ar vērienu sākusies Latvijas prezidentūra Eiropas Savienībā (ES), viens no kuras būtiskākajiem pasākumiem būs Austrumu partnerības samits 22.maijā. Šobrīd par arvien aktuālāku tematu kļuvis jautājums par Baltkrievijas dalību šajā samitā.
Eiroparlaments atbalsta dalībvalstu brīvu izvēli ģenētiski modificētu augu jautājumos  (24)
13.janvāris 2015 20:32
Eiropas Parlaments otrdien atbalstīja tiesību aktu, kas ļaus Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ierobežot vai aizliegt ģenētiski modificētu augu kultivēšanu savās teritorijās, pat ja to būs atļāvusi ES, informē Eiroparlamenta preses dienestā.
Kalniete: pret Krieviju vērsto sankciju liktenis var izšķirties martā  (41)
13.janvāris 2015 20:13
Jau šā gada martā izšķirsies, vai Eiropas Savienība (ES) turpinās piemērot ekonomiskās sankcijas Krievijai un cik lielā mērā tas notiks, otrdien žurnālistiem sacīja Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete ("Vienotība").
Māris Antonevičs: Tilti  (52)
09.janvāris 2015 00:04
Jaunā gada pirmajās dienās dzirdēju divas ziņas par tiltiem. Viena no Itālijas – tur Sicīlijā esot sabrucis nupat uzceltais 13 miljonus eiro vērtais tilts. Atbildīgais uzņēmums norādījis, ka notikusi "nenormāla nosēšanās". Cietušo par laimi nebija daudz.
Kalniete: Ārpus Latvijas rīkotie prezidentūras pasākumi palielinās ārvalstu ekspertu interesi  (9)
01.janvāris 2015 15:52
Ārpus Latvijas rīkotie prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē pasākumi palielinās ārvalstu ekspertu un speciālistu interesi par Latviju, šādu viedokli sarunā pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
Par Eiropas cilvēku Latvijā kļuvis bokseris Mairis Briedis  (44)
19.decembris 2014 18:35
Par 2014.gada Eiropas cilvēku Latvijā izvēlēts pasaules čempions boksā Mairis Briedis , informē "Eiropas Kustība Latvijā".
Eiropas Parlaments 'principā' atbalsta Palestīnas valsts atzīšanu  (24)
17.decembris 2014 19:26
Eiropas Parlaments (EP) trešdien ar ievērojamu balsu pārsvaru "principā" atbalstīja Palestīnas valsts atzīšanu.
Politologs: 'Vienotības' izaicinājumi - partijas konsolidācija un spēja atgriezties pie pamatvērtībām  (65)
07.decembris 2014 15:54
Partijai " Vienotībai " un tās atkārtoti amatā ievēlētajai līderei Solvitai Āboltiņai divi galvenie nākotnes izaicinājumi ir partijas vienošana jeb konsolidācija kopīgam darbam un izmaiņu veikšana, piemēram, atgriežoties pie sākotnēji paustajām pamatvērtībām, tiesiskuma un godīguma, aģentūrai LETA sacīja politologs Filips Rajevskis.
Par 'Vienotības' valdes priekšsēdētāju pārvēlē Solvitu Āboltiņu  (225)
06.decembris 2014 17:41
Par partijas " Vienotība " priekšsēdētāju sestdien kongresā pārvēlēta Solvita Āboltiņa , noskaidroja aģentūra BNS.
Starp kandidātiem uz 'Vienotības' valdes locekļu amatiem arī Straujuma, Piebalgs, Štokenbergs un Spolītis  (26)
06.decembris 2014 14:42
Starp kandidātiem uz " Vienotības " valdes locekļu amatiem ir arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma , bijušais Eiropas Savienības (ES) attīstības komisārs Andris Piebalgs, bijušas ministrs Aigars Štokenbegrs, kā arī deputāts Veiko Spolītis, kurš pirms mandāta apstiprināšanas pieķerts par braukšanu dzērumā.
Uz 'Vienotības' šefa posteni kandidēs arī Judins  (25)
01.decembris 2014 14:16
Uz partijas " Vienotība " priekšsēdētāja amatu kandidēs arī Saeimas deputāts Andrejs Judins (V), kurš konkurēs ar pašreizējo partijas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu.
Zīle, Mamikins un Grigule atturējušies balsojumā par neuzticības izteikšanu Junkera komisijai  (1)
27.novembris 2014 17:17
Trīs Latvijas Eiropas Parlamenta (EP) deputāti, Roberts Zīle (VL-TB/LNNK), Andrejs Mamikins (Saskaņa) un Iveta Grigule (ZZS), atturējušies EP balsojumā par neuzticības izteikšanu Žana Kloda Junkera vadītajai Eiropas Komisijai (EK).
Notikumu attīstība Moldovā ir ne mazāk svarīga par Ukrainā notiekošo, uzsver Kalniete
23.novembris 2014 18:24
Lai arī par notikumiem Ukrainā ir iespējams dzirdēt daudz vairāk, ne mazāk svarīga ir arī notikumu attīstība Moldovā, šādu uzskatu pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V), kura darbojas Ārlietu komitejā.
Kalniete aicina atbalstīt informatīvu kampaņu Moldovā par ieguvumiem no tuvināšanās ES  (53)
14.novembris 2014 16:47
Eiropas Savienībai (ES) ir nepieciešams atbalstīt informatīvas kampaņas īstenošanu Moldovā par ieguvumiem no tuvināšanās ES, tā dienu pēc Eiropas Parlamenta (EP) dotās piekrišanas ES- Moldovas asociācijas līgumam sacīja EP deputāte Sandra Kalniete (V), kura darbojas Ārlietu komitejā.
Atcelta Ukrainas premjera Jaceņuka dalība ETP biroja sanāksmē Jūrmalā  (1)
12.novembris 2014 22:50
Atcelta Ukrainas premjerministra Arsēnija Jaceņuka dalība Eiropas Tautas partijas (ETP) biroja sanāksmē, kas nākamnedēļ norisināsies Jūrmalā, pastāstīja ETP grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.
Nākamnedēļ Latvijā ieradīsies Ukrainas premjerministrs Jaceņuks  (48)
12.novembris 2014 14:04
Nākamnedēļ Latvijā ieradīsies Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks , liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Eiropas Parlamenta deputāti pieprasa resursus krīzes kompensācijām zemniekiem  (13)
05.novembris 2014 11:50
Vairāk nekā 20 Eiropas Parlamenta deputātu no Baltijas valstīm, Somijas, Vācijas ir atbalstījuši Sandras Kalnietes (V) iniciatīvu Eiropas Savienības 2015. gada budžetā saglabāt lielāku krīzes kompensāciju finansējumu lauksaimniekiem, kuri cietuši no Krievijas embargo.
'Vienotība' neatbalsta ZZS prasību pārņemt koalīcijas partneru pārraudzītās ministrijas  (40)
25.oktobris 2014 18:09
Partijas " Vienotība " dome sestdien vienojusies uzticēt partijas valdei pieņemt lēmumu par ministriju sadali un ministru kandidātiem jaunajā valdībā, vienlaikus paužot nostāju, ka Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) nevajadzētu uzticēt ministrijas, kas līdz šim bijušas citu koalīcijas partneru pārraudzībā.
Kalniete iestājas par taisnīgākām kompensācijām no Krievijas embargo cietušajiem zemniekiem  (1)
23.oktobris 2014 16:34
Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V) kategoriski iebilst pret Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības krīzes rezervju radikālu samazināšanu 2015. gadā, portālu "Delfi" informē deputātes birojā.
Ždanoka un Mamikins balsojuši pret jaunās Eiropas Komisijas izveidi  (91)
22.oktobris 2014 14:59
Trešdien, 22. oktobrī, Eiropas Parlaments (EP) balsojumā apstiprinājis jauno Eiropas Komisijas (EK) sastāvu. Pret jaunās EK izveidi balsojuši Latvijas Eiroparlamentārieši Tatjana Ždanoka (Eiropas Apvienotā kreiso un Ziemeļvalstu Zaļo kreiso spēku konfederālā grupa) un Andrejs Mamikins (sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa).
Mamikins ievēlēts par pirmo vicepriekšsēdētāju EP delegācijai ar Baltkrieviju  (5)
14.oktobris 2014 13:32
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (SC) ievēlēts par pirmo vicepriekšsēdētāju EP delegācijai ar Baltkrieviju.
Hermanis: Saeimā ievēlēto intelektuālais līmenis ar katru reizi krītas  (329)
07.oktobris 2014 22:29
Jaunā Rīgas teātra galvenais režisors Alvis Hermanis raidījumā "Viens pret vienu" norādīja, ka Saeimas deputātu intelektuālais līmenis ar katru reizi krītas, un nākotnes labā Latvijas politikā būtu jāiesaista krievu tautības cilvēki.
Kalniete Dombrovska uzstāšanos vērtētu ar desmit ballēm  (18)
07.oktobris 2014 16:00
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V) Latvijas ekspremjera Valda Dombrovska (V) uzstāšanos EP "lielajā eksāmenā" vērtētu ar desmit ballēm, portālam "Delfi' Briselē pastāstīja deputāte.
EP ierēdnis: Artura Kaimiņa vēstule Eiroparlamentam par Dombrovski nav nopietna  (257)
06.oktobris 2014 14:18
Sūdzības vēstule par Valdi Dombrovski (V), kuru tolaik vēl Saeimas deputāta kandidāts Arturs Kaimiņš nosūtīja Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem, nav īsti nopietna, portālam "Delfi" norādīja augsta ranga EP ierēdnis, kurš vēlējās palikt anonīms.
EP Lauksaimniecības komitejas vairākums atbalstīs jauno lauksaimniecības komisāru  (13)
02.oktobris 2014 17:22
Ceturtdien Eiropas Parlamenta Lauksaimniecības komiteja apstiprināja Īrijas ES komisāra kandidātu kā atbilstīgu Lauksaimniecības un lauku attīstības komisāra portfelim.
Kalniete: jaunā ES augstā ārlietu pārstāve Ukrainas notikumus izvairās saukt par 'karu'  (9)
02.septembris 2014 19:13
Jaunievēlētā Eiropas Savienības (ES) augstā ārlietu pārstāve Federika Mogerīni šodien Eiropas Parlamenta (EP) Ārlietu komitejas sēdē izvairījās lietot terminus "Krievijas iebrukums" vai "karš", raksturojot pašreizējos notikumus Ukrainā, sacīja EP deputāte Sandra Kalniete , kura darbojas Ārlietu komitejā.
Eiropas Parlamentā apspriedīs pretdarbību Krievijas sankcijām  (9)
14.augusts 2014 09:13
Eiropas Parlamenta (EP) Lauksaimniecības komitejā 2. septembrī par padarīto Eiropas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām ziņos ES Lauksaimniecības komisārs Dačians Čološs, portālu „Delfi” informēja EP deputāte Sandra Kalniete (V).
Kalniete: ES nav pienākums radīt labvēlīgus apstākļus atsevišķām dalībvalstīm  (40)
12.augusts 2014 18:35
Eiropas Savienībai (ES) nav pienākums radīt labvēlīgus apstākļus atsevišķām dalībvalstīm, kuras cietušas no Krievijas noteiktā pārtikas preču embargo, šādu uzskatu pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete , kura kā aizstājēja darbojas Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā.
Grigule visnaskāk piesakās darbam EP delegācijās  (14)
17.jūlijs 2014 14:48
Ceturtdien, 17.jūlijā, Eiropas Parlaments (EP) Strasbūrā apstiprinājis jauno pastāvīgo delegāciju skaitu, lielumu un sastāvu. Saraksts liecina, ka Latvijas deputāti būs pārstāvēti 11 no 44 pastāvīgajām EP deputātu delegācijām, kas veido attiecības un uztur informācijas apmaiņu ar trešo valstu parlamentiem.