Sandra Kalniete

Lato Lapsa: Pērļu un ordeņu kaisīšana priekšā...  (94)
22.aprīlis 2015 00:02
Kā mēs nonācām tik tālu, ka pērles tiek kaisītas priekšā cūkām, bet Latvijas valsts augstāko apbalvojumu izsniedz cilvēkam, kurš, laimīgi aizkūlies uz saulaino Floridu "uz visiem laikiem", mūsu krievvalodīgajai presei pirms četriem gadiem triumfējoši klāstīja, kā nu viņš var "no malas skatīties, kas notiek Latvijā, un manī nav nekādu emociju" un ka "kas mums [Latvijā] ir? Nekas"?
Tuvākajā laikā vēl varētu nebūt skaidrības par konkrētu koalīcijas kandidātu Valsts prezidenta amatam  (10)
21.aprīlis 2015 23:31
Tuvākajā laikā vēl varētu nebūt skaidrības par konkrētu koalīcijas kandidātu Valsts prezidenta amatam, jo partijas pagaidām nesteidzas piedāvāt partneriem apspriešanai savas kandidatūras.
'Vienotība' prezidenta amatam varētu piedāvāt Pabriku  (147)
21.aprīlis 2015 16:44
Partijas "Vienotība" valde nav lēmusi par konkrēta kandidāta izvirzīšanu Valsts prezidenta amatam, pēc izskanējušas informācijas par panāktu vienošanos, uzsver partijas līdere Solvita Āboltiņa .
Levits, Kalniete, Bondars un Vīķe-Freiberga - iedzīvotāju biežāk ieteiktie Valsts prezidenta amata kandidāti  (284)
20.aprīlis 2015 11:39
Atklājot portālu "Mansprezidents.lv" , no pirmdienas iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja balsot par pieciem Valsts prezidenta amata kandidātiem, kas iepriekšējā balsošanā ieguvuši vislielāko iedzīvotāju atbalstu.
Latvijai nepieciešams prezidents - personība, pauž Kalniete  (122)
14.aprīlis 2015 21:55
Valsts prezidenta amatam jāmeklē visu koalīcijas partiju atbalstīts kandidāts, un Latvijai šobrīd nepieciešams prezidents - personība, tā LTV raidījumam "1:1" otrdien norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete .
Ivars Ījabs, 'Rīgas Laiks': Mazticīgie  (46)
14.aprīlis 2015 00:04
Laikā, kad jāievēl nākamais Latvijas prezidents, ir jādomā nevis par tā ievēlēšanas kārtību, diskutējot par tautas vēlēta prezidenta nepieciešamību, bet gan nākamā prezidenta uzskatiem un skatījumu dažādās sfērās. To intervijā Latvijas Radio raidījumam "Pēcpusdiena" sacīja bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. lsm.lv, 5. martā
Straujumas ārštata padomnieks 'Vienotībai' ziedo 18 tūkstošus eiro  (87)
04.aprīlis 2015 14:47
Premjerministres Laimdotas Straujumas ārštata padomnieks inovāciju jautājumos Normunds Bergs februārī ziedojis premjeres partijai " Vienotība " 18 tūkstošus eiro, liecina informācija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) mājaslapā.
'Ziedot.lv' vadītāju Dimantu izvirza Eiropas Pilsoņa balvai  (38)
31.marts 2015 11:22
Eiropas Tautas partijas (ETP) Latvijas delegācija izvirzījusi Eiropas Pilsoņu balvai 2015 Labdarības fonda " Ziedot.lv " vadītāju Rūtu Dimantu, informēja frakcijas pārstāvis Ģirts Salmgriezis.
Koalīcijas politiķi meklē iespējamus kandidātus Valsts prezidenta amatam  (48)
22.marts 2015 10:39
Valdošās koalīcijas politiķi uzrunā vairākus dažādu jomu pārstāvjus, meklējot iespējamos kandidātus Valsts prezidenta amatam. Tomēr līdz pašreizējā prezidenta Andra Bērziņa paziņojumam par iespējamo atkārtotu kandidēšanu uz šo amatu politikas aizkulisēs joprojām ir liela neskaidrība šajā jautājumā.
Arvien vairāk Latvijas krievvalodīgo nosoda Krievijas bruņotu iesaistīšanos karā Ukrainā  (203)
21.marts 2015 14:20
Kopš pagājušā gada pavasara ir palielinājies to Latvijas krievu valodā runājošo iedzīvotāju skaits, kuri par neattaisnojamu uzskata Krievijas bruņotu iesaistīšanos Ukrainā, atsaucoties uz sabiedriskās domas pētījumu centra " SKDS " pētījumu, vēsta Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).
EP Ņemcova nāvi izmanto popularitātes nolūkos, pārliecināts Mamikins  (31)
13.marts 2015 19:17
Eiropas Parlamenta (EP) vairākums grib vairot savu savu popularitāti, izmantojot Krievijas politiskā opozicionāra Borisa Ņemcova nāvi, pavēstīja no Latvijas ievēlētais EP deputāts Andrejs Mamikins ("Saskaņa").
Mamikins vienīgais no Latvijas eirodeputātiem balsojis pret Ņemcova slepkavības izmeklēšanu  (63)
13.marts 2015 13:10
Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) vienīgais no Latvijas deputātiem balsojis pret EP pieņemto rezolūciju, kurā prasīts veikt neatkarīgu starptautisku Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības izmeklēšanu.
Iedzīvotāji, novērtējot ar atzīmi 'pieci', par piemērotāko prezidenta kandidātu uzskata Bondaru  (68)
11.marts 2015 20:15
No publiski apspriestajiem Valsts prezidenta amata kandidātiem iedzīvotāji par piemērotāko uzskata Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru (LRA), trešdien vakarā vēstīja raidījums "LNT Ziņas", atsaucoties uz " SKDS " jaunāko socioloģisko aptauju.
Ņemcova slepkavība – Putina 'hibrīdvēstījums' liberālajai pasaulei, uzsver Kalniete  (87)
11.marts 2015 19:16
Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavība ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina sistēmas "hibrīdvēstījums" visai liberāli demokrātiskajai pasaulei, ka "mēs esam gatavi uz visu, lai saglabātu savu diktatūru," tā Eiropas Parlamentā (EP) notikušajās debatēs Eiropas Tautas partijas grupas vārdā norādīja EP deputāte Sandra Kalniete (V).
Krievijas vēstniecība agresīvās retorikas paudējus aicina pirms došanās uz Krieviju ielūkoties 'melnajā sarakstā'  (64)
08.marts 2015 12:28
Agresīvās retorikas paudējiem pirms došanās uz Krieviju vajadzētu painteresēties par savu iespējamo atrašanos "melnajā sarakstā", informēja Krievijas vēstniecībā Latvijā.
Kalniete: nākamās sankcijas pret Krieviju būs aizvien stingrākas  (289)
06.marts 2015 08:21
Katras nākamās pret Krieviju vērstās Eiropas Savienības sankcijas būs aizvien stingrākas, Latvijas Televīzijas rīta raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V).
Valsts prezidenta meklējumi: politiķi uzrunās dzelzceļniekus; Āboltiņa skeptiska par Kalnietes izredzēm  (88)
05.marts 2015 12:23
Koalīcija ceturtdien vienojās uzrunāt vairākas sociālās grupas, kas varētu rīkot iekšējās diskusijas par to, kādam jābūt Valsts prezidenta amata kandidātam, žurnālistiem pēc tikšanās pavēstīja partiju pārstāvji.
Diplomātiskajā vidē netic, ka Minskas pamiers noturēsies, pauž Kalniete  (19)
04.marts 2015 23:07
Diplomātiskajās aprindās neviens netic, ka Minskas pamiers noturēsies, tā trešdien diskusijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda" norādīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete .
Dombrovskis nosoda Kalnietes un Boruseviča neielaišanu Krievijā  (33)
03.marts 2015 22:51
Eiropas Komisijas viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis nosoda Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes un arī Polijas Senāta maršala Bogdanu Boruseviča neielaišanu Krievijā uz opozicionāra Borisa Ņemcova bērēm.
Foto: Noslepkavotais Boriss Ņemcovs guldīts zemes klēpī  (70)
03.marts 2015 14:59
Otrdien Maskavā apglabāts noslepkavotais Krievijas opozīcijas līderis Boriss Ņemcovs. Atvadīšanās no politiķa notika Saharova centrā, bet vēlāk viņš tika guldīts zemes klēpī Trojekurovas kapsētā.
Kalnietes brauciens – provokatīva sabiedrisko attiecību akcija, paziņo Krievijas vēstniecība  (223)
03.marts 2015 12:21
Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes mēģinājums doties uz Krieviju, lai apmeklētu nogalinātā aktīvista Borisa Ņemcova bēres, ir nekas cits kā provokatīva sabiedrisko attiecību akcija, savā "Facebook" un "Twitter" kontā paziņojusi Krievijas vēstniecība Latvijā.
Krievijas lēmums neielaist valstī Kalnieti ir likumsakarīgs pretsolis, uzskata politologi  (47)
03.marts 2015 11:56
Krievijas lēmums neielaist valstī Eiroparlamenta (EP) deputāti Sandru Kalnieti ir likumsakarīgs pretsolis no Krievijas puses, uzskata eksperti.
Kalniete Krievijā nelaista, aizbildinoties ar apdraudējumu valsts drošībai  (379)
03.marts 2015 07:36
Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V), kam pirmdienas vakarā atteikta iebraukšana Krievijā, otrdienas rītā pametusi Maskavas lidostu un dodas uz Briseli.
Latvija pauž sašutumu par Krievijas lēmumu neielaist valstī Kalnieti  (96)
02.marts 2015 21:26
Krievijas lēmums neielaist valstī Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Sandru Kalnieti izraisa lielu neizpratni, jo ir pretrunā ar elementārajiem humānisma principiem, pirmdien izplatītajā paziņojumā norādījusi Latvijas Republikas Ārlietu ministrija (ĀM).
Kalnietei lidostā Maskavā atteikta iebraukšana Krievijā  (385)
02.marts 2015 20:22
Eiropas Parlamenta (EP) deputātei Sandrai Kalnietei (V), kura bija devusies uz Maskavu, lai piedalītos pagājušās nedēļas piektdienā nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā.
Ņemcova bēres Maskavā apmeklēs arī Kalniete un Kalniņa-Lukaševica  (24)
02.marts 2015 12:53
Latviju Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs otrdien, 3.martā, Maskavā pārstāvēs Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica (V) un Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (V), mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņojis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
Diskusijās ar sabiedrību politiķi cer precizēt Valsts prezidenta izvēles principus  (7)
01.marts 2015 23:24
Koalīcijai paredzētas diskusijas ar sabiedrības pārstāvjiem par nākamā Valsts prezidenta amata kandidātiem, un daļa no valdību veidojošo partiju politiķiem šajās sarunās vairāk sagaida izvēles principu izskristalizēšanos.
Foto: Cilvēki piemin Ņemcovu pie Krievijas vēstniecības Rīgā  (46)
01.marts 2015 15:47
Svētdien, plkst. 14:00 pie Krievijas vēstniecības pulcējās cilvēki, lai pieminētu Borisu Ņemcovu un noliktu ziedus. Sapulcējušies bija daži desmiti cilvēku.
Naida vājprāts Krievijā ir tikpat bīstams kā Vācijā Hitlera laikā, salīdzina Kalniete
28.februāris 2015 18:45
Naida vājprāts Krievijā ir tikpat bīstams kā savulaik Vācijā Hitlera laikā uzskata Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete