Sapņi un drāmas

Sapņi un drāmas

Bijušajā "Sapņu fabrikā" jeb topošajā mākslas centrā "Zuzeum" no 7. oktobra līdz 5. novembrim būs aplūkojama kultūras un mākslas izdevniecības "Arterritory.com" rīkotā izstāde "Sapņi un drāmas", kas būs līdz šim vērienīgākā Izraēlas laikmetīgās mākslas reprezentācija Baltijā.

Izstādes kurators ir pazīstams Telavivā dzīvojošs filosofs, Becalēla Mākslas un dizaina akadēmijas Jeruzalemē pasniedzējs Rojs Brands, un tajā pārstāvēti 14 pazīstami izraēļu mākslinieki – Porats Solomons (Porat Solomon), Dors Guezs (Dor Guez), Nira Hoda (Nir Hod), Gajs Zagurskis (Guy Zagursky), Noa Eškhola (Noa Eshkol), Avners Bengals (Avner Ben-Gal), Sagita Mezamera (Sagit Mezamer), Erzes Izraeli (Erez Israeli), Kerena Jala Golana (Keren Yeala Golan), Marika Lehnere (Marik Lechner), Daniels Kiczales (Daniel Kiczales), Eitans Ben-Moiše (Eitan Ben-Moshe), Sigalita Landaua (Sigalit Landau) un Jehudita Sasportas (Yehudit Sasportas).

Populārākie raksti
Bijusī korķa fabrika atdzims par mūsdienīgu mākslas centru 'Zuzeum'  (26)
11.oktobris 2017 15:05
Šodien, 11. oktobrī, Mūkusalas Mākslas salonā, kur līdz 21. oktobrim darbosies topošā mākslas centra " Zuzeum " atvērtais birojs, mākslas kolekcionārs un "Zuzeum" dibinātājs Jānis Zuzāns, arhitekti Zaiga Gaile un Dāvis Gasuls, kā arī grafikas dizainere Madara Krieviņa iepazīstināja ar mākslas centra veidošanas procesu un plāniem.
Māksliniece Sagita Mecamere: 'Narkotikām un mīlestībai nepastāv nekādu robežu'  (11)
28.septembris 2017 07:54
Līdz šim vērienīgākajā Izraēlas laikmetīgās mākslas izstādē Baltijā " Sapņi un drāmas " (Dreams and Dramas) starp daudzajiem tematiem, kas atklāj mūsdienu Izraēlu, būs rodama tēma – narkotikas un to izraisītā atkarība.
Dzīvot konkrētā vietā un laikā. Intervija ar izraēliešu filozofu un kuratoru Roju Brandu  (7)
15.septembris 2017 07:44
Drīzumā Rīgā sagaidāma līdz šim vērienīgākā Izraēlas laikmetīgās mākslas reprezentācija Baltijā – izstāde " Sapņi un drāmas " (Dreams and Dramas), ko organizē " Arterritory.com " komanda un kas sola izgaismot mūsdienu Izraēlu – tās vitalitāti, tiešumu, vulgaritāti, asprātību, cildenos sapņus un dziļās drāmas.