Saulkrasti

Populārākie raksti
Uzsprāgstot mājai Saulkrastu novadā, pieci bojāgājušie; arī nepilngadīgais (plkst.11.47)  (176)
05.oktobris 2017 21:42
Saulkrastu novadā uzsprāgusi privātā dzīvojamā māja un bojā gājuši vismaz pieci cilvēki, raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ( VUGD ) pārstāve Inta Palkavniece.
Mājas sprādziena un Saulkrastu ģimenes bojāejas iemesls – klaja bezatbildība, paziņo policija  (265)
06.oktobris 2017 13:07
Patlaban galvenā likumsargu versija saistībā ar sprādzienu Saulkrastu privātmājā ceturtdienas vakarā ir, ka sprāguši pirotehnikas izstrādājumi, sprādzienbīstami maisījumi un vielas, kas glabātas dzīvojamā mājā, turklāt notikušā iemesls bijusi klaja cilvēku bezatbildība, piektdien preses brīfingā sacīja Valsts policijas Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Grišins.
10 Baltijas labākās un klusākās pludmales
17.jūnijs 2016 21:59
Domājot par vasaru pie Baltijas jūras, prātā nāk skaistās, saulainās Pērnavas , Jūrmalas un Palangas pludmales – latviešu, igauņu un lietuviešu iecienītākās vietējās atpūtas vietas vasarā. Tik ierastā sauļošanās gan nav vienīgais, ko vasarā var izbaudīt Baltijas valstu piekrastē. Uzņēmums Booking.com ir apkopojis vairāk nekā 90 miljonus atsauksmju un simtiem tūkstošus ieteikumu par galamērķiem no neseniem ceļotājiem, noskaidrojot vislabākās piekrastes vietas, ko šovasar ir vērts apmeklēt Baltijā.