Saulvedis Vārpiņš

Populārākie raksti
NA valdes locekli Helmani notiesā par izspiešanu  (189)
27.marts 2017 16:22
Ogres rajona tiesa pirmdien, 27. martā, Nacionālās apvienības (NA) valdes locekli, Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieku Egilu Helmani sodījusi ar naudas sodu 100 minimālo mēnešalgu apmērā, portālam "Delfi" sacīja tiesas preses pārstāvis Arnis Naglis.
'Dogo' sāga: Ražotājs vēršas pret cietušo suņu saimnieku biedrību; ierosināts kriminālprocess par neslavas celšanu  (73)
29.marts 2017 12:07
Lai arī līdz šim AS "Tukuma straume" valsts iestādēs galvenokārt vērsās saistībā ar veterinārārstu darbībām publiskajā telpā, nu tapis zināms, ka policijā saņemts iesniegums par biedrību, kura savā "Facebook" profilā publicē stāstus par suņiem, saslimušiem ar barības vada paplašināšanos jeb megaesophagus , un kurā apvienojušies vairāki suņu saimnieki. Policijā skaidroja, ka ierosināts kriminālprocess par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī.
ECT apturējusi kibernoziegumos apsūdzētā Čalovska izdošanu ASV (plkst.16:55)  (951)
08.augusts 2013 13:45
Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) apturējusi kibernoziegumos apsūdzētā Latvijas pilsoņa Denisa Čalovska izdošanu uz ASV , portālam "Delfi" apliecināja viņa advokāts Saulvedis Vārpiņš .