Sekss

Populārākie raksti
10 lietas, kas katrai sievietei jāzina par partnera intīmo zonu  (46)
02.aprīlis 2014 12:37
Lai gan vīrieša intīmajām zonām tiek pievērsta visnotaļ liela uzmanība, ne katrs stiprā dzimuma pārstāvis, kā arī sievietes par šo delikāto ķermeņa daļu zina visu būtiskāko. Šai sakarā piedāvājam desmit redpepper.com apkopotus faktus, kas katrai sievietei jāzina par mīļotā vīrieša intīmo zonu, kā arī informāciju, kas savas veselības saudzēšanas nolūkos noderēs vīriešiem.
Vīrieša pamatinstinkts. Astoņu iecienītāko seksa pozu mīnusi latvju bāleliņu vērtējumā  (3)
03.februāris 2017 20:59
Mūsdienās daudz tiek runāts par to, kas tad ir labs sekss. Katrs otrais interneta raksts sola atklāt 10 veidus, kā nokļūt baudas virsotnē, un 15 neticamus faktus par orgasmu. Tomēr, lai cik daudzsološi arī nebūtu virsraksti, ir grūti prognozēt, vai šī informācija kaut mazliet spēs uzlabot tavu intīmo dzīvi. Savukārt minējumi par to, kādi faktori šo delikāto sfēru ietekmē negatīvi, bieži vien ir visai precīzi un paredzami.
Sieviešu vēlmes mainās - 10 karstākās seksuālās fantāzijas  (86)
04.janvāris 2013 14:04
Iztēle ir būtiska sievietes dabas iezīme - vēl jo vairāk seksuālajā jomā, turklāt noskaidrots, ka populārākās fantāzijas mainās līdz ar izmaiņām mūsdienu pasaulē, vēsta izdevums "Journal of Sexual Research".