Slavenību neparasto foto izlases

Populārākie raksti
10 visu laiku seksīgākie slaveno latviešu dibeni 'Instagramā'  (30)
25.septembris 2015 09:17
Dibens mūsdienās ir viena no tām ķermeņa daļām, kura daudziem ir dieva vietā. Tā, piemēram, ar pašām slavenākajām pēcpusēm ASV var lepoties sabiedrības dāma Kima Kardašjana, dziedātāja Nikija Mināža, realitātes šovu zvaigzne Nikola Koko Ostina, un tā varētu turpināt vēl ilgi. Tiesa, arī Latvijā neiztrūkst sabiedrībā zināmu daiļavu, kuras daba apveltījusi ar seksīgu un tvirtu dupsīti. Turklāt dažas no viņām savu brango lepnumu atrādījušas sociālajā tīklā Instagram . DELFI Izklaide piedāvā apkopojumu ar desmit, iespējams, populārākajiem pašmāju šovbiznesa zvaigžņu dupsīšiem, kas sajūsminājuši un varbūt arī satraukuši daudzus.
Prom uz siltajām zemēm: ieskats populāru latviešu ceļojumos  (42)
26.marts 2017 08:00
Latvijā nupat tikai jaušamas pirmās pavasara vēsmas, savukārt daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis jau paguvuši šogad izbaudīt karstumu un sauli, kā arī iegūt zeltainu iedegumu, dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm.
Foto izlase: Slavenības bez krūštura pludmalē  (65)
05.jūlijs 2013 13:51
Vasaras tveicē visas pasaules pludmalēs īsta paradīze ir pikantāku ainiņu cienītājiem, jo sievietes, ķerot saules starus, nereti tērpušās ne tikai pieticīgos bikini, bet izmetušās pavisam plikiņas.