Slavenību neveiksmes ar tērpiem

Populārākie raksti
Arī slavenības ir tikai cilvēki: Publiskas un apkaunojošas izgāšanās  (22)
24.oktobris 2015 14:00
Romas filmu festivālā pamatīgu izgāšanos šomēnes piedzīvojusi itāliešu aktrise Samanta Kapitoni. Viņa gozējusies tērpā, kas apkārtējo skatieniem atklājis kino dīvas bikšeles, un mediji joprojām nerimstas apspriest šo apkaunojošo starpgadījumu. Tiesa, viņa nav vienīgā, kurai gadījies piedzīvot publisku izgāšanos. Neiztrūkst slavenu dāmu un kungu, kas alkohola, nepareiza tērpa izvēles vai citu iemeslu dēļ izjutuši pamatīgu pazemojumu. DELFI Izklaide piedāvā apkopojumu ar pēdējo divu gadu, iespējams, pašiem apkaunojošākajiem un slavenību dzīvi atspoguļojošajos medijos iztirzātākajiem pasaules šovbiznesa darboņu publiskajiem iznācieniem, kas piedzīvojuši pamatīgu fiasko.
Arī zvaigznes ir tikai cilvēki: apkaunojošas un pikantas izgāšanās  (12)
01.aprīlis 2017 06:46
Sarkanais paklājs un lielā skatuve ir vietas, kur mirdzēt un apliecināt savu gaumi vai – gluži otrādi – tās neesamību. Arī slavenie ļaudis ir tikai parasti cilvēki un nav pasargāti no misēkļiem, apkaunojuma vai izgāšanās, kas rodas nepareiza tērpa izvēles, alkohola reibuma vai citu iemeslu dēļ.
Katra diena kā svētki: zvaigznes, kuras pieķertas bez biksītēm  (28)
22.jūnijs 2017 07:30
Ceturtdien, 22. jūnijā, visā pasaulē atzīmē dienu bez biksītēm (No Panty Day). Kamēr vairumam daiļā dzimuma pārstāvju iziešana no mājām bez šī apakšveļas gabala vēl aizvien šķiet liela uzdrīkstēšanās vai pilnīgs stulbums, ir slavenas daiļavas, kuras pat uz sarkanā paklāja labprāt gozējas bez bikšelēm.