EK pieprasa Latvijai grozīt tiesību aktus par lauksaimniecības zemes iegādi  (38)
Eiropas Komisija (EK) oficiāli pieprasījusi, lai Bulgārija, Ungārija, Latvija, Lietuva un Slovākija grozītu tiesību aktus par lauksaimniecības zemes iegādi, pamatojoties uz to, ka tajos pārkāpts princips par kapitāla brīvu apriti un brīvību veikt uzņēmējdarbību, pretējā gadījumā EK var pieņemt lēmumu vērsties pret šīm dalībvalstīm Eiropas Savienības (ES) Tiesā.
Ģenerālis: NATO neuzskata, ka jāatgriežas pie Aukstā kara metodēm  (7)
NATO nevēlas nodarboties ar drošības situācijas eskalāciju, kā arī neuzskata, ka jāatgriežas pie Aukstā kara metodēm, vienlaikus ir gatava aizsargāt savu teritoriju un cilvēkus, pauda Apvienoto spēku pavēlniecības Brunsumā komandieris ģenerālis Salvatore Farina.
NATO Centrāleiropas valstis sūtīs karavīrus uz Baltiju  (98)
25.maijs 2016 20:43
Četras NATO Centrāleiropas valstis trešdien paziņoja, ka, sākot no nākamā gada, sūtīs savus karavīrus uz trim sabiedrotajām Baltijas valstīm.
Uzvarējis vēzi, 11 gadus vecais Jānis mērķtiecīgi virzās uz olimpiskā čempiona titulu  (1)
25.maijs 2016 07:08
"Es ticu, ka Jānis panāks savu," tā par savu 11 gadus veco dēlu Jāni saka viņa mamma Iveta Valdmane. Puika, kurš uzvarējis cīņā ar vēzi, nu jau piekto gadu ar ievērojamiem panākumiem trenējas loka šaušanā, viņa kontā ir 73 medaļas un diplomi, un Jānis tic, ka reiz būs olimpiskais čempions. Vēl viņš zina, ka nākotnē būs arhitekts, tādēļ apmeklē mākslas skolu, lai iemācītos labi zīmēt. Un vēl…
Latvijas hokeja izlase IIHF rangā atkritusi uz 12. vietu  (4)
23.maijs 2016 14:13
Latvijas hokeja izlase pēc Krievijā notikušā pasaules čempionāta Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rangā atkritusi uz 12. vietu.
Noslēdzošais IIHF nenopietnais rangs: Vai tas bija Konors Harlamovs?  (1)
23.maijs 2016 09:58
Noslēdzoties 2016. gada pasaules hokeja čempionātam, Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) izveidojusi pēdējo, devīto nenopietno spēka rangu, kurā pirmajā vietā atgriezušies jaunizceptie pasaules čempioni kanādieši.
IIHF nenopietnais rangs: Raien, nemaz neiedomājies noskūties!  (3)
22.maijs 2016 10:22
Pēc pusfināla spēlēm pasaules čempionātā Starptautiskā Hokeja federācija ( IIHF ) ir izveidojusi jauno nenopietno spēka rangu, kurā Somija saglabā pirmo vietu, bet Kanāda un ASV apsteigušas Krieviju.
Pasaules hokeja čempionātā tiek aizvadītas pusfināla cīņas  (14)
21.maijs 2016 10:31
Krievijā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā šodien Maskavā VTB ledus pilī tiek aizvadītas abas pusfināla cīņas.
Latvijas U20 hokeja izlases pretinieki 2017. gada PČ - ASV, Kanāda, Krievija un Slovākija  (1)
20.maijs 2016 14:58
Latvijas U20 hokeja izlase 2017. gada pasaules čempionātu elites divīzijā ielozēta B grupā, kas savas spēles aizvadīs Toronto, pavēstījusi Starptautiskā Hokeja federācija ( IIHF ).
Ērgļiem šogad nepietiek peļu un varžu putnēnu barošanai, satraucas 'Latvijas Valsts meži'  (1)
20.maijs 2016 11:22
Aizvadītās ziemas sausums un kailsals izvērties par iemeslu, kura dēļ patlaban mežos ligzdojošajiem plēsīgajiem putniem trūkst barības - par to liecina ne tikai novērotais ligzdās, bet arī ērgļu masveida pulcēšanās apartajos tīrumos, meklējot barību, vēsta AS "Latvijas Valsts meži".
Nenopietnais IIHF spēka rangs: Latvija spēlēja ceturtdaļfinālā, kad Laine bija 11 gadus vecs  (3)
20.maijs 2016 08:58
Pēc pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlēm Starptautiskā Hokeja federācija ( IIHF ) ir izveidojusi nākamo nenopietno spēka rangu, kurā pirmo vietu saglabā Somija, bet Latvija joprojām ir 13. vietā.
Pasaules hokeja čempionātā astoņas spēcīgās izlases sāk cīņu par trofeju  (4)
19.maijs 2016 09:38
Krievijā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā šodien tiek aizvadītas ceturtdaļfinālu cīņas.
IIHF nenopietnais rangs: Latvija - bet 1938. gadā mēs uzvarējām Norvēģiju!  (7)
18.maijs 2016 09:55
Kad pusei šāgada pasaules čempionāta komandu turnīrs ir noslēdzies, bet spēcīgākā puse gatavojas ceturtdaļfināla spēlēm, Starptautiskā Hokeja federācija ( IIHF ) ir izveidojusi kārtējo nenopietno spēka rangu, kurā Latvija saglabā 13. vietu.
18.maijs 2016 09:47
2016. gada pasaules hokeja čempionāta grupu turnīra pēdējās spēļu kārtas skaistāko epizožu topā iekļuvis Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins .
17.maijs 2016 19:06
Slovākijas izlase 2016. gada pasaules hokeja čempionātu noslēdza ar uzvaru pagarinājumā pār ASV valstsvienību – 3:2 , tomēr ar to nepietika, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā.
ASV izlase pēdējā grupas spēlē nodrošina vietu ceturtdaļfinālā  (1)
17.maijs 2016 14:41
2016. gada pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfinālā kā pēdējā B apakšgrupā iekļuva ASV izlase, kurai pietika ar vienu punktu spēlē pret Slovākiju.
Latvijas hokejisti pasaules čempionātu noslēdz ar spēli pret Norvēģiju  (17)
17.maijs 2016 08:28
Latvijas hokeja izlase savā pēdējā spēlē Krievijā notiekošajā pasaules čempionātā šodien spēkojas ar Norvēģiju, kamēr citos dueļos tiek noskaidroti atlikušie divi ceturtdaļfinālisti.
PVN izkrāpšanas skandālā Slovākijā, iespējams, iesaistīts Latvijas uzņēmums, vēsta LTV  (27)
16.maijs 2016 21:21
Pievienotās vērtības nodokļa ( PVN ) izkrāpšanas skandālā, kur no Slovākijas , Čehijas un Ungārijas budžetiem vairāku gadu laikā izkrāpti ap 80 miljoniem eiro, iespējams, iesaistīts arī kāds Latvijas uzņēmums, pirmdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.
Kanāda atstāj 'sausā' arī Franciju
16.maijs 2016 18:47
Kanādas hokeja izlase pirmdien, 16. maijā, šāgada pasaules čempionātā B grupas spēlē izcīnīja kārtējo uzvaru, šoreiz ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) pārspējot Francijas valstsvienību.
16.maijs 2016 13:25
Pasaules hokeja čempionātā Maskavā un Sanktpēterburgā svētdiena, 15. maijs, bija jau desmitā spēļu diena.
16.maijs 2016 08:06
Somijas hokeja izlase svētdien, 15. maijā, turpināja uzvaru gājienu šāgada pasaules čempionātā, B grupas spēlē ar 5:0 sagraujot Slovākijas valstsvienību.
Somijas hokejisti gūst piecus vārtus un 'uz nulles' atstāj Slovākiju
15.maijs 2016 22:22
2016. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Sanktpēterburgā Somijas izlase svētdien, 15. maijā, ar rezultātu 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) pārspēja Slovākijas valstsvienību, izcīnot sesto uzvaru sešās spēlēs.
Sevastovai zaudējumi Trnavas ITF turnīra vienspēļu un dubultspēļu finālos
15.maijs 2016 14:54
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova svētdien piedzīvoja neveiksmes Slovākijā notiekošā Trnavas ITF 100 000 sērijas turnīra finālos gan vienspēlēs, gan arī dubultspēlēs.
15.maijs 2016 12:45
2016. gada pasaules hokeja čempionāta devītās spēļu dienas skaistāko epizožu topu pirmajās vietās iekļuva Krievijas uzbrucējs Jevgeņijs Kuzņecovs un Kazahstānas vārtsargs Vitālijs Koļesņiks.
15.maijs 2016 12:29
Kanādas hokeja izlase sestdien, 14. maijā, pasaules čempionāta B grupas spēlē Sanktpēterburgā a r rezultātu 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sagrāva Slovākijas hokejistus, turpinot savu uzvaru gājienu.
IIHF nenopietnais rangs: 'Bičevskis' latviski nozīmē 'lielākie bicepsi'  (3)
15.maijs 2016 11:03
Pēc kārtējām spēlēm šāgada pasaules čempionātā Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) ir izveidojusi nākamo nenopietno spēka rangu, kurā Latvija jau pacēlusies uz 11. vietu.
Kanādas izlase Slovākiju sagrauj 'sausā'  (1)
14.maijs 2016 22:18
Kanādas hokeja izlase sestdien, 14. maijā, pasaules čempionāta B grupas spēlē Sanktpēterburgā ar rezultātu 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sagrāva Slovākijas hokejistus.
Latvijas hokejisti mačā ar Kazahstānu centīsies nodrošināt palikšanu elitē  (147)
14.maijs 2016 08:33
Latvijas hokeja izlase , joprojām tiecoties pēc pirmās uzvaras pasaules čempionātā, šodien sacenšas ar Kazahstānas valstsvienību un panākuma gadījumā garantēs palikšanu augstākajā divīzijā.
Sevastova iekļūst Trnavas ITF 100 000 turnīra pusfinālā
13.maijs 2016 18:13
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova piektdien sasniedza Slovākijā notiekošā Trnavas ITF 100 000 sērijas vienspēļu turnīra pusfinālu. Savukārt Miķelis Lībietis iekļuva finālā "Futures" sērijas turnīra Turcijā dubultspēlēs.