Slovākija

Populārākie raksti
Slovākijas kalnos gājušas bojā divas tūristes no Latvijas; sievietes apmaldījušās  (44)
28.septembris 2015 00:11
Divas sievietes no Latvijas, vecumā starp 60 un 70 gadiem, Tatru kalnos Slovākijā svētdienas rītā atrastas mirušas. Visticamāk, viņas nosalušas, atsaucoties uz Slovākijas Kalnu glābšanas dienestu, ziņo vietējie mediji. Savukārt tūrisma kompānija "Impro" apstiprina, ka abas kundzes novirzījušās no tūristu grupas, aizejot pa nepareizo kalnu taku.
Iespaidīgi un pamesti: 7 cietokšņi un pilis, kuru varenība sen pagājusi
25.augusts 2017 13:30
Pamests cietoksnis vai pils vienmēr ir iespaidīgs skats – pagātnes rēgs, kas iesprostots brūkošos mūros, rakstījis grāmatas "Pamestās pilis" ("Abandoned Castles") autors Kierons Konolijs. Viņš izpētījis un aprakstījis pasaules iespaidīgākos pamestos cietokšņus un pilis, ko dēvē par logu uz sen aizgājušu civilizāciju varenību.
7 крепостей и замков, которые когда-то поражали своей мощью, а сегодня лежат в руинах  (1)
30.augusts 2017 17:16
Заброшенная крепость или замок всегда оставляют незабываемое впечатление — дух прошлого витает между уцелевшими колоннами и каменными стенами. Автор книги "Abandoned castles" ("Заброшенные замки" — прим. ред.) Кирон Коннолли посетил и изучил самые впечатляющие заброшенные замки и крепости мира, в которых можно проникнуться давно ушедшим величием цивилизаций, пишет tūrismagids.lv.