Ventspils

Populārākie raksti
Egļu ceļš cauri Latvijai jeb Kā sapostas novadu eglītes šogad?  (61)
18.decembris 2015 06:46
Par lielākajām un skaistākajām eglēm Eiropā un citviet pasaulē jau šosezon esam papriecājušies, skatoties skaistas bilžu galerijas un video. Arī kaimiņos Lietuvā un Igaunijā šogad uzstādītas fantastiski skaistas egles – Viļņā egle ir vesels labirints, bet Tartu svētkos mirdz krāšņi. Bet kā ar mūsu pašu pilsētām? Kā izdaiļotas egles Latvijas reģionos?
Dubultslepkavībā Tārgales pagastā nogalinātie ir operdziedātājs Igors Martaks un viņa sieva Viktorija
10.augusts 2015 18:13
Dubultslepkavība, kas pagājušās nedēļas nogalē notika Ventspils novada Tārgales pagastā, izdzēsusi Latvijas Nacionālās operas un baleta kora mākslinieka, baritona Igora Martaka un viņa sievas Viktorijas dzīvības, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Nacionālās operas un baleta sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.
Ilgākie novadu vadītāji: daži ies pensijā, citi kandidēs atkārtoti  (63)
22.aprīlis 2017 00:10
Nemainīgi, vairākus gadu desmitus tiek vadītas ne tikai dažas lielās pilsētas, bet arī daudzas mazās pašvaldības. Portāls "Delfi" jau vēstīja par vietvalžiem - ilgdzīvotājiem Latvijas lielākajās pilsētas. Šoreiz aicinām ielūkoties, kāda situācija ir novados, kur dažs pašvaldības vadītājs bijis nemainīgs jau no astoņdesmitajiem gadiem.