Vielmaiņa

Populārākie raksti
Pieci fakti par vielmaiņas paātrināšanu, kas var palīdzēt zaudēt svaru  (2)
05.jūnijs 2017 19:57
Tas, cik viegli vai grūti mums ir atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, ir atkarīgs no daudziem faktoriem, ieskaitot vielmaiņu. Pastāv uzskats, ka tas, cik ātra ir vielmaiņa, ir atkarīgs tikai un vienīgi no iedzimtības, taču tā nebūt nav. Viss, ko mēs darām ikdienā, ietekmē organisma darbību. Uzlabot iespējams arī vielmaiņu, bet ir svarīgi zināt, kā to izdarīt.
Vielmaiņas restartēšana - kā uzlabot tās darbību un paātrināt liekā svara zaudēšanu
24.marts 2015 10:07
Lai zaudētu lieko svaru, liela nozīme ir ne tikai mūsu ēdienkartei un fizisko aktivitāšu daudzumam ikdienā, bet arī vielmaiņas ātrumam. Šai sakarā piedāvājam vielmaiņas "restartēšanas" plānu tās darbības uzlabošanai, kā arī veselīgas, gardas un figūrai draudzīgas receptes, ko iekļaut savā ikdienas uzturā. Lai veicas!
Sešas dzīvesstila kļūdas, kas bremzē vielmaiņu
08.novembris 2016 21:51
Laba vielmaiņa ir ļoti būtisks nosacījums, lai nepieņemtos svarā. Tā ir saistīta ne vien ar iedzimtību, bet arī dzīvesveidu. Lai palīdzētu cilvēkiem uzturēt sevi formā un saglabāt veselīgu svaru , " Authority Nutriton " ir apkopojis sešas dzīvesstila kļūdas, kas nenāk par labu veselībai, jo palēnina vielmaiņu. Sekojot speciālistu norādēm, saglabāt veselīgu svaru būs vienkāršāk.