Vitālijs Gavrilovs

Par LDDK prezidentu atkārtoti ievēlēts Vitālijs Gavrilovs
24.marts 2015 12:46
Ikgadējā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) biedru kopsapulcē ievēlēta jauna LDDK padome turpmākajiem trim gadiem un par LDDK prezidentu atkārtoti apstiprināts Vitālijs Gavrilovs, informēja LDDK.
Kāda būs uzņēmējdarbības nākotne reģionos? Video tiešraide
12.februāris 2015 09:38
Ceturtdien Cēsīs norisinās starptautiska konference "Uzņēmējdarbība reģionos Eiropas Savienības konkurētspējas stiprināšanai", kuru Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros rīko Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Jelgavas un Cēsu pašvaldībām. Konferences tiešraidi iespējams vērot portālā "Delfi".
Arodbiedrības: Nākamā gada budžets neatbilst solījumiem par ekonomisko izrāvienu  (10)
01.decembris 2014 16:32
Vērtējot nākamā gada budžeta projektu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadītājs Pēteris Krīgers  pirmdien Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē pauda vilšanos, ka tas neatbilst solījumiem par ekonomisko izrāvienu.
LDDK sarūgtināta par nākamā gada budžeta pieņemšanas procesu  (8)
21.novembris 2014 23:51
Lai Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) varētu profesionāli, kompetenti un atbildīgi izvērtēt izstrādāto valsts budžetu 2015.gadam, kā arī jebkuru citu dokumentu, nepieciešams, lai mēs ar to varētu iepazīties pilnā apjomā, taču šādas iespējas mums vēl arvien nav bijis, atzina LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs .
Konference par Latvijas nodokļu politikas nākotni. Video tiešraide  (4)
19.septembris 2014 09:50
Piektdien notiek Saeimas deputātu un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) konference par Latvijas nodokļu politikas stratēģiju 2015.–2018.gadam. Konferenci tiešraidē var vērot arī portālā "Delfi".
Foto: 'Summertime - Aicina Inese Galante' ieskaņas koncerts Rīgas Domā  (6)
10.jūlijs 2014 09:39
Klasiskās mūzikas cienītāji 8. jūlijā pulcējās uz festivāla "Summertime – aicina Inese Galante " prelūdijas koncertu Rīgas Domā, lai atklātu festivālu, kas no 11. līdz 17. augustam norisināsies Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Klausītājiem bija iespēja baudīt vēl nebijušu koncertprogrammu, kuras laikā vairākus no baroka un romantisma laika izcilāko mākslinieku skaņdarbiem Latvijā bija iespēja dzirdēt pirmo reizi.
EP deputātu uzdevums ir veicināt konkurētspēju un nodarbinātību, atgādina darba devēji  (6)
13.maijs 2014 12:18
Nākamajiem Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem galvenais uzdevums ir veicināt Latvijas un Eiropas Savienības (ES) konkurētspēju un augsti apmaksātu darba vietu radīšanu, uzskata Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK).
Nevar pieļaut Ukrainas maksātnespējas iestāšanos, uzsver LDDK  (10)
10.marts 2014 21:08
Eiropas uzņēmēji ir vienoti savā nostājā attiecībā uz notikumiem Ukrainā - nevar pieļaut Ukrainas maksātnespējas iestāšanos un konflikta tālāku eskalāciju, informēja Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK).
Kā labāk pārvaldīt valsti un biznesu? Video tiešraide noslēgusies  (11)
28.novembris 2013 09:14
Video tiešraidi no konferences "Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai. Uzdevumi labākai uzņēmējdarbības videi" rīkoja Valsts kanceleja un Latvijas Darba devēju konfederācija. Konferencē tika spriests par tādiem sāpīgiem jautājumiem kā tiesvedības ilgums un investoru aizsardzība Latvijā, kā arī plašāk meklēt risinājumus jēdzīgākai lēmumu pieņemšanai visos valsts pārvaldes līmeņos.
Vitālijs Gavrilovs par peldēšanu alū  (5)
22.oktobris 2013 08:59
Vispirms jārunā par alus kvalitāti: garšu, smaržu, dzidrumu un tā tālāk. Bet, ja kāds runā par "dzīvo alu", man ir tikai viens jautājums: kas tajā alū peld?
Darbadevēji aicina rūpīgi pārdomāt iespējamās izmaiņas termiņuzturēšanas atļauju programmā  (9)
08.oktobris 2013 13:33
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina saglabāt iespēju investoriem saņemt Latvijas termiņuzturēšanās atļaujas, kā arī noteikt iemaksu Ekonomikas attīstības fondā papildus pamatieguldījumam 10 000 eiro apmērā, nevis 25 000 eiro kā piedāvā Ekonomikas ministrija. Darbadevēji nobažījušies, ka būtiska atļauju saņemšanas ierobežošana vai šīs programmas likvidēšana rezultātā samazinās budžeta ieņēmumus, teikts LDDK paziņojumā medijiem.
Darba devēji valsts augstākās amatpersonas aicina nesteigties ar lēmumiem par uzturēšanās atļaujām  (46)
28.septembris 2013 11:21
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir nosūtījusi oficiālu vēstuli Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai (V) un Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (V), aicinot valsts augstākās amatpersonas nepieļaut sasteigtu un nepārdomātu lēmumu pieņemšanu jautājumā par termiņuzturēšanās atļaujām, portāls “Delfi” uzzināja konfederācijā.
Skandāls operā, atbalsts ģimenēm - 'brāķis', 'Microsoft' pērk 'Nokia'  (15)
03.septembris 2013 17:50
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu galvenajos otrdienas notikumos.
Žagara atbalstītājiem piepulcējas arī ilggadēji operas sponsori  (93)
03.septembris 2013 14:43
Viedoklim, ka līdzšinējam Latvijas Nacionālās operas (LNO) direktoram Andrejam Žagaram jāpaliek operas valdē šodien piepulcējušies arī ilggadēji LNO atbalstītāji - "WESS Auto Grupa" akcionārs Aleksandrs Oskins un Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents un uzņēmuma " Aldaris " bijušais prezidents Vitālijs Gavrilovs , informē LNO sabiedrisko attiecību vadītāja Ieviņa Ancena
Koalīcija atbalsta jaunu FM priekšlikumu darbaspēka nodokļu mazināšanai  (105)
19.augusts 2013 12:39
Koalīcija pirmdien, 19.augustā atbalstīja Finanšu ministrijas jaunu priekšlikumu darbaspēka nodokļu samazināšanai – iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmi saglabāt 24% apmērā, bet par 0,5 % samazināt "socnodokli" darba ņēmējiem un tikpat lielā apmērā samazināt arī darba devēju maksāto "socnodokļa" daļu.
Par darbaspēka nodokļu samazināšanu cer vienoties nedēļas laikā  (3)
12.augusts 2013 12:50
Valdība ar saviem sociālajiem un sadarbības partneriem – Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) nedēļas laikā plāno vienoties par to, kā nākamgad tiks samazināti darbaspēka nodokļi.
Uzņēmēju organizācijas: valsts budžetā tiek ignorēts ‘ekonomikas izrāviens’  (23)
02.augusts 2013 15:52
Ietekmīgākās uzņēmēju organizācijas – Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) sarūgtinājusi valdības pieeja 2014. gada valsts budžeta izstrādē. LDDK un LTRK uzskata, ka šajā procesā tiek ignorēta Nacionālajā attīstības plānā 2014- 2020 (NAP) noteiktā prioritāte – ekonomikas izrāviens.
Gavrilovs dalās ar sev vienīgo zināmo recepti  (6)
25.jūlijs 2013 17:00
Uzņēmējs un bijušais alus darītavas Aldaris prezidents Vitālijs Gavrilovs (attēlā) ikdienā pats negatavo - vienīgā recepte, kuru viņš prot uzmeistarot, ir maize, kurai pa virsu uzlikta bieza desas šķēle.
Uzņēmēju organizācijas prasa valdībai turēt solījumu un nākamgad samazināt IIN  (9)
10.jūlijs 2013 09:56
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina valdību pildīt solījumus un saglabāt likumā iestrādāto iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) samazināšanas grafiku, kas paredz 2014.gadā IIN samazināt par diviem procentpunktiem, teikts abu organizāciju paziņojumā.
Vilks: no pozitīva lēmuma par Latvijas uzņemšanu eirozonā mūs šķir vairs tikai 76 dienas  (63)
24.aprīlis 2013 20:57
Latvija izpildījusi visus piecus Māstrihtas kritērijus, kas jāievēro, lai mūsu valsts tiktu uzņemta eirozonā, tādējādi no pozitīva lēmuma par Latvijas uzņemšanu eirozonā mūs šķir vairs tikai 76 dienas, paziņojumā medijiem norāda finanšu ministrs Andris Vilks (V).
Latvijas inteliģences pārstāvji: Nauda nav identitātes simbols, bet maksāšanas līdzeklis  (287)
16.aprīlis 2013 15:47
Latvijas inteliģences pārstāvju atklāta vēstule Valsts prezidentam, Saeimas priekšsēdētājai un Ministru prezidentam
Gavrilovs būs Starptautiskās Eiropas darba devēju koordinējošās padomes prezidents  (16)
20.decembris 2012 11:36
Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs ievēlēts par Starptautiskās Eiropas darba devēju koordinējošās padomes (SEDDKP) prezidentu 2013.gadam, portālu "Delfi" informēja LDDK korporatīvās sociālās atbildības un komunikāciju eksperte Agnese Alksne.
LDDK un IZM vienosies par labāku pārvaldību augstākajā izglītībā  (9)
09.novembris 2012 06:18
Piektdien notiks konference "Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai un partnerībai", kurā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs un Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis parakstīs sadarbības memorandu par efektīvu un atklātu sadarbību augstākās izglītības un zinātnes reformu plānošanas un īstenošanas procesā, lai veicinātu augstākās izglītības un zinātnes attīstību un tās starptautisko konkurētspēju, informēja LDDK.
Rīgas dome parakstīs vienošanos par sociālā dialoga veicināšanu ar LDDK un LBAS  (3)
01.oktobris 2012 05:32
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Pēteris Krīgers pirmdien, 1. oktobrī parakstīs vienošanos par sociālā dialoga veicināšanu Rīgas pašvaldībā, portālu ”Delfi” informē Rīgas Domes pārstāvji.
Valdība ar sociālajiem partneriem runās par attīstības finanšu institūcijas izveidi  (9)
02.augusts 2012 03:20
Ceturtdien Ministru kabinetā notiks Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēde, kurā apspriedīs iespēju izveidot vienotu attīstības finanšu institūciju.
Ināra Šure atstāj 'Aldara' vadītājas amatu  (44)
07.jūnijs 2012 11:46
No trešdienas valdes priekšsēdētājas amatu AS " Aldaris " atstājusi Ināra Šure, kura alus ražotāju vadīja kopš 2006.gada pavasara, liecina "Lursoft" dati.
Paziņos ‘Ilgtspējas indeksa’ rezultātus  (4)
25.maijs 2012 04:24
Piektdien plkst. 13 Latvijas Vēstures un kuģniecības muzejā norisināsies 2012.gada "Ilgtspējas indeksa" noslēguma pasākums, kurā tiks paziņoti Latvijas ilgtspējīgākie uzņēmumi, informē iniciatīvas īstenotāji.
Par LDDK prezidentu atkārtoti ievēlēts Gavrilovs  (5)
22.marts 2012 20:13
Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ikgadējā biedru sapulcē ceturtdien par organizācijas prezidentu atkārtoti ievēlēts Vitālijs Gavrilovs, kurš turpinās vadīt LDDK arī turpmākos trīs gadus, portālu "Delfi" informēja organizācijas pārstāve Agnese Alksne.
Jūsmis Skaidris Gaujmalietis: Atnāca Vilks un nokoda Kozlovski  (13)
03.janvāris 2012 11:47
Gada pēdējās dienās kā allaž notiek visdažādākie brīnumi. Vai tā Īšlande, vai Latvija. Zirgi runā, pingvīni spiežas bariņā, sapņi rādās... Arī tādi, kur galvenajās lomās Latvijas valdības vīri un sievas. Paši savās lomās.