Vitālijs Gavrilovs

Vēl nevienojas par valdības darba plāniem veselības aprūpē un izglītībā  (14)
21.aprīlis 2016 17:55
Sociālie partneri šodien Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdē atzina, ka valdības rīcības plānā vēlas redzēt vairākas izmaiņas, tostarp izskanēja kritika iecerētajiem pasākumiem ēnu ekonomikas apkarošanai un uzņēmējdarbības vides uzlabošanai, norādot, ka šajās jomās redzams pārāk maz konkrētības.
LDDK: ekonomika turpinās stagnēt  (15)
12.marts 2016 15:50
Latvijas ekonomika turpinās stagnēt, rādot vien nelielus izaugsmes tempus, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" sacīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs .
Ilmārs Šņucins: Nodokļi darbaspēkam Latvijā – zemi vai augsti?  (32)
01.februāris 2016 09:06
2016. gads iesākās ar vairākiem pretrunīgiem paziņojumiem par Latvijas nodokļu slogu salīdzinājumā ar pārējām Baltijas valstīm.
Kučinskis ar darba devējiem vienojas stiprināt sociālo dialogu  (3)
25.janvāris 2016 17:16
Valdības sociālie partneri - Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) pirmdien tikšanās laikā ar Ministru prezidenta amata kandidātu Māri Kučinski valdības deklarācijas veidošanas procesā vienojas par kopīgām turpmākā darba prioritātēm, portālam "Delfi" pavēstīja LDDK Preses dienestā.
Vitālijs Gavrilovs: Latvijā ir augstākie nodarbinātības nodokļi Baltijas valstīs  (65)
19.janvāris 2016 02:10
Aizvadītajā nedēļā, atsaucoties uz jaunāko Pasaules Bankas grupas un PricewaterhouseCoopers (PwC) sagatavoto ziņojumu par nodokļu situāciju pasaulē, plašsaziņas līdzekļos parādījās viedoklis, ka nav reāla pamata uzņēmēju pārmetumiem par nodokļu slogu Latvijā. Šajā paziņojumā ietverts apgalvojums, ka Latvijā ir zemākā darbaspēka nodokļu likme (26.6%) starp Baltijas valstīm (Lietuvā – 35.2%, Igaunijā – 39%).
'Alu cilvēka' idejas ir aktuālas vienmēr! Saruna ar Aināru Ančevski
23.septembris 2015 12:22
Ar divām izrādēm 28. septembra vakarā kinoteātrī " Splendid Palace " sāksies izrādes " Alu cilvēks " 10. sezona, kurā šoreiz kopā uzstāsies abi lomas atveidotāji Ainārs Ančevskis un Jānis Jarāns .
Valdībai vairāk jārunā ar sociālajiem partneriem par valsts budžetu, norāda Vējonis  (6)
18.septembris 2015 14:37
Valsts budžeta veidošanā ievērojami vairāk uzmanības jāvelta sociālajam dialogam, piektdien tikšanās laikā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) pārstāvjiem norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis .
LDDK: nākamā gada budžets balstīts īstermiņa vajadzībās
14.septembris 2015 20:04
Nākamā gada budžets ir balstīts īstermiņa vajadzībās, nevis ilgtermiņa skatījumā, norādīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs .
LDDK prezidentu Gavrilovu aicina valdības sēdē izteikties valsts valodā  (6)
04.augusts 2015 14:43
Otrdien valdības sēdē Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs tika aicināts izteikties latviešu valodā, kad viņš citēja dokumentu fragmentus angliski.
Virkne Latvijas politiķu un uzņēmēju pulcējas Krievijas dienas svinībās  (97)
13.jūnijs 2015 18:57
Pieņemšanu, ko par godu Krievijas dienai savā Jūrmalas rezidencē piektdien rīkoja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs , apmeklējusi arī virkne Latvijas politiķu un uzņēmēju, liecina portālā „kasjauns.lv” publicētie fotoattēli.
Austrumu partnerības Biznesa forums Rīgā (video tiešraide)  (3)
21.maijs 2015 09:04
Ceturtdien Rīgā notiek 3. Austrumu partnerības Biznesa forums "Lietišķā sadarbība pāri Austrumu partnerības robežām", kurā vairāk nekā 500 biznesa līderi no 40 Eiropas Savienības, Austrumu partnerības un citām pasaules valstīm meklēs risinājumus labvēlīgas uzņēmējdarbības vides attīstībai reģionā, kā arī ilgtspējīgai sadarbībai transporta, finanšu, digitālajā un enerģētikas nozarē. Forumu tiešraidē var vērot portālā "Delfi".
Foto: Latvijas varenie un hipsteri tiekas uz kopīgu aliņu  (28)
08.maijs 2015 09:29
Ja pastāv kaut kas, kas spēj vienkopus sapulcināt gan Latvijas varenos, gan bārdainus hipsterus, tas noteikti ir gards miestiņš. Pašmāju augstākās sabiedrības esence nesen tikās vairākos svinīgos pasākumos, lai godinātu alus muzeja Aldara alus darbnīca atklāšanu.
Par LDDK prezidentu atkārtoti ievēlēts Vitālijs Gavrilovs
24.marts 2015 12:46
Ikgadējā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) biedru kopsapulcē ievēlēta jauna LDDK padome turpmākajiem trim gadiem un par LDDK prezidentu atkārtoti apstiprināts Vitālijs Gavrilovs, informēja LDDK.
Kāda būs uzņēmējdarbības nākotne reģionos? Video tiešraide
12.februāris 2015 09:38
Ceturtdien Cēsīs norisinās starptautiska konference "Uzņēmējdarbība reģionos Eiropas Savienības konkurētspējas stiprināšanai", kuru Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros rīko Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Jelgavas un Cēsu pašvaldībām. Konferences tiešraidi iespējams vērot portālā "Delfi".
Arodbiedrības: Nākamā gada budžets neatbilst solījumiem par ekonomisko izrāvienu  (10)
01.decembris 2014 16:32
Vērtējot nākamā gada budžeta projektu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadītājs Pēteris Krīgers  pirmdien Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē pauda vilšanos, ka tas neatbilst solījumiem par ekonomisko izrāvienu.
LDDK sarūgtināta par nākamā gada budžeta pieņemšanas procesu  (8)
21.novembris 2014 23:51
Lai Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) varētu profesionāli, kompetenti un atbildīgi izvērtēt izstrādāto valsts budžetu 2015.gadam, kā arī jebkuru citu dokumentu, nepieciešams, lai mēs ar to varētu iepazīties pilnā apjomā, taču šādas iespējas mums vēl arvien nav bijis, atzina LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs .
Konference par Latvijas nodokļu politikas nākotni. Video tiešraide  (4)
19.septembris 2014 09:50
Piektdien notiek Saeimas deputātu un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) konference par Latvijas nodokļu politikas stratēģiju 2015.–2018.gadam. Konferenci tiešraidē var vērot arī portālā "Delfi".
Foto: 'Summertime - Aicina Inese Galante' ieskaņas koncerts Rīgas Domā  (6)
10.jūlijs 2014 09:39
Klasiskās mūzikas cienītāji 8. jūlijā pulcējās uz festivāla "Summertime – aicina Inese Galante " prelūdijas koncertu Rīgas Domā, lai atklātu festivālu, kas no 11. līdz 17. augustam norisināsies Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Klausītājiem bija iespēja baudīt vēl nebijušu koncertprogrammu, kuras laikā vairākus no baroka un romantisma laika izcilāko mākslinieku skaņdarbiem Latvijā bija iespēja dzirdēt pirmo reizi.
EP deputātu uzdevums ir veicināt konkurētspēju un nodarbinātību, atgādina darba devēji  (6)
13.maijs 2014 12:18
Nākamajiem Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem galvenais uzdevums ir veicināt Latvijas un Eiropas Savienības (ES) konkurētspēju un augsti apmaksātu darba vietu radīšanu, uzskata Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK).
Nevar pieļaut Ukrainas maksātnespējas iestāšanos, uzsver LDDK  (10)
10.marts 2014 21:08
Eiropas uzņēmēji ir vienoti savā nostājā attiecībā uz notikumiem Ukrainā - nevar pieļaut Ukrainas maksātnespējas iestāšanos un konflikta tālāku eskalāciju, informēja Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK).
Kā labāk pārvaldīt valsti un biznesu? Video tiešraide noslēgusies  (11)
28.novembris 2013 09:14
Video tiešraidi no konferences "Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai. Uzdevumi labākai uzņēmējdarbības videi" rīkoja Valsts kanceleja un Latvijas Darba devēju konfederācija. Konferencē tika spriests par tādiem sāpīgiem jautājumiem kā tiesvedības ilgums un investoru aizsardzība Latvijā, kā arī plašāk meklēt risinājumus jēdzīgākai lēmumu pieņemšanai visos valsts pārvaldes līmeņos.
Vitālijs Gavrilovs par peldēšanu alū  (5)
22.oktobris 2013 08:59
Vispirms jārunā par alus kvalitāti: garšu, smaržu, dzidrumu un tā tālāk. Bet, ja kāds runā par "dzīvo alu", man ir tikai viens jautājums: kas tajā alū peld?
Darbadevēji aicina rūpīgi pārdomāt iespējamās izmaiņas termiņuzturēšanas atļauju programmā  (9)
08.oktobris 2013 13:33
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina saglabāt iespēju investoriem saņemt Latvijas termiņuzturēšanās atļaujas, kā arī noteikt iemaksu Ekonomikas attīstības fondā papildus pamatieguldījumam 10 000 eiro apmērā, nevis 25 000 eiro kā piedāvā Ekonomikas ministrija. Darbadevēji nobažījušies, ka būtiska atļauju saņemšanas ierobežošana vai šīs programmas likvidēšana rezultātā samazinās budžeta ieņēmumus, teikts LDDK paziņojumā medijiem.
Darba devēji valsts augstākās amatpersonas aicina nesteigties ar lēmumiem par uzturēšanās atļaujām  (46)
28.septembris 2013 11:21
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir nosūtījusi oficiālu vēstuli Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai (V) un Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (V), aicinot valsts augstākās amatpersonas nepieļaut sasteigtu un nepārdomātu lēmumu pieņemšanu jautājumā par termiņuzturēšanās atļaujām, portāls “Delfi” uzzināja konfederācijā.
Skandāls operā, atbalsts ģimenēm - 'brāķis', 'Microsoft' pērk 'Nokia'  (15)
03.septembris 2013 17:50
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu galvenajos otrdienas notikumos.
Žagara atbalstītājiem piepulcējas arī ilggadēji operas sponsori  (93)
03.septembris 2013 14:43
Viedoklim, ka līdzšinējam Latvijas Nacionālās operas (LNO) direktoram Andrejam Žagaram jāpaliek operas valdē šodien piepulcējušies arī ilggadēji LNO atbalstītāji - "WESS Auto Grupa" akcionārs Aleksandrs Oskins un Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents un uzņēmuma " Aldaris " bijušais prezidents Vitālijs Gavrilovs , informē LNO sabiedrisko attiecību vadītāja Ieviņa Ancena
Koalīcija atbalsta jaunu FM priekšlikumu darbaspēka nodokļu mazināšanai  (105)
19.augusts 2013 12:39
Koalīcija pirmdien, 19.augustā atbalstīja Finanšu ministrijas jaunu priekšlikumu darbaspēka nodokļu samazināšanai – iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmi saglabāt 24% apmērā, bet par 0,5 % samazināt "socnodokli" darba ņēmējiem un tikpat lielā apmērā samazināt arī darba devēju maksāto "socnodokļa" daļu.
Par darbaspēka nodokļu samazināšanu cer vienoties nedēļas laikā  (3)
12.augusts 2013 12:50
Valdība ar saviem sociālajiem un sadarbības partneriem – Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) nedēļas laikā plāno vienoties par to, kā nākamgad tiks samazināti darbaspēka nodokļi.
Uzņēmēju organizācijas: valsts budžetā tiek ignorēts ‘ekonomikas izrāviens’  (23)
02.augusts 2013 15:52
Ietekmīgākās uzņēmēju organizācijas – Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) sarūgtinājusi valdības pieeja 2014. gada valsts budžeta izstrādē. LDDK un LTRK uzskata, ka šajā procesā tiek ignorēta Nacionālajā attīstības plānā 2014- 2020 (NAP) noteiktā prioritāte – ekonomikas izrāviens.