Vjačeslavs Dombrovskis

Populārākie raksti
Saruna ar Alfu Vanagu – par to, kāpēc Latvijā stagnē sabiedrība, nevis ekonomika  (229)
03.jūnijs 2016 04:18
Sabiedrības etniskā sašķelšanās un šaurā pieeja valodas politikai kavē veiksmīgu Latvijas ekonomikas attīstību, norāda labi pazīstamais latviešu ekonomists, ilggadējs Baltijas Starptautiskā Ekonomikas politikas studiju centra (BICEPS) vadītājs Alfs Vanags.
Nodokļu reforma – kas gaidāms iedzīvotājiem?  (101)
28.februāris 2017 18:02
Šī nedēļa atkal ieies Latvijas jauno laiku vēsturē ar uzreiz divu ietekmīgu institūciju – Latvijas Bankas un Finanšu ministrijas – piedāvājumiem nodokļu sistēmas reformai. Tik vērienīgi reformu piedāvājumi nav pieredzēti kopš krīzes pirms gandrīz desmit gadiem. Tiesa, vēl gan nav zināms, vai politiķi vispār spēs vienoties par būtiskajām izmaiņām, kuras skars gandrīz katru valsts iedzīvotāju. Lai noskaidrotu, ar ko, iespējams, būs jārēķinās iedzīvotājiem, portāls "Delfi" aptaujāja piecus ekspertus.
Krievijas sankciju skartie uzņēmumi varēs saņemt divus gadus ilgas kredītbrīvdienas
09.septembris 2014 14:53
Krievijas sankciju skartajiem Latvijas uzņēmumiem tiks paredzētas kredīta brīvdienas uz laiku līdz diviem gadiem, paredz šodien valdībā apstiprinātie grozījumi noteikumos par garantijām komersantu un atbilstošu lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību konkurētspējas uzlabošanai.